Skocz do zawartości

Nintendo DS - temat ogólny


sinner

Rekomendowane odpowiedzi

no$gba

 

Dawno i nie prawda :)

 

Obecnie najlepszy jest Dsumume dostępny w najnowszej wersji w moim folderze 4shared, link w dziale PC > software> emulatory...

 

Właśnie przetestowałem i słabo się sprawdza. Tzn. włączyłem dwa RPG Atlusa i nie działało jak powinno.

Trochę szkoda, bo chętnie bym pogram w DeeSowe RPG na większym ekranie.

Odnośnik do komentarza

no$gba

 

Dawno i nie prawda :)

 

Obecnie najlepszy jest Dsumume dostępny w najnowszej wersji w moim folderze 4shared, link w dziale PC > software> emulatory...

 

Właśnie przetestowałem i słabo się sprawdza. Tzn. włączyłem dwa RPG Atlusa i nie działało jak powinno.

Trochę szkoda, bo chętnie bym pogram w DeeSowe RPG na większym ekranie.

 

A w co grałeś? też obluknę. Sprawdź na najnowszej wersji dziś dodałem :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś był zainteresowany to można sciagnać dema gier od level5 z tgs. Są tam inazuma eleven 2( a po angielsku nawet 1 nie ywdali, a taka fajna gra) Professor Layton i Ninokuni(TAK!). Narazie soprawdzam inazume, potem chyba ninokuni.

 

Edit. Sprwdziłem ninokuni i gra zapowiada się prześwietnie. Muzyka świetnie nastraja do świata, Shizuku wydaje się być fajną postacią. Jedynie walka póki co wygląda biednie(zwykła turówka), ale w tej grze raczej bedzie chodziło o historie. Demo trwa tak myśle ok 30 min i naprawde mnie zachęciło do kupna gry.

Inazumy nie sprawdziłem do końca bo początek strasznie przegadany a mi sie spieszyło. Laytona jeszcze nie ruszałem.

Edytowane przez Killabien
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś był zainteresowany to można sciagnać dema gier od level5 z tgs. Są tam inazuma eleven 2( a po angielsku nawet 1 nie ywdali, a taka fajna gra) Professor Layton i Ninokuni(TAK!). Narazie soprawdzam inazume, potem chyba ninokuni.

 

Edit. Sprwdziłem ninokuni i gra zapowiada się prześwietnie. Muzyka świetnie nastraja do świata, Shizuku wydaje się być fajną postacią. Jedynie walka póki co wygląda biednie(zwykła turówka), ale w tej grze raczej bedzie chodziło o historie. Demo trwa tak myśle ok 30 min i naprawde mnie zachęciło do kupna gry.

Inazumy nie sprawdziłem do końca bo początek strasznie przegadany a mi sie spieszyło. Laytona jeszcze nie ruszałem.

A skąd ściągnołeś te dema?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

to już pewne - http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,7198424,Nintendo_DSi_LL___nowa_konsola_Nintendo_oficjalnie.html

 

Wyglada niezle, ale nie wiem jak taka rodziałka sprawi sie na tak wielkich ekranach ;/

 

 

 

porównanie wielkości.

http://www.joystiq.com/2009/10/29/nintendo...-hits-japan-no/

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=226293

Edytowane przez bajej
Odnośnik do komentarza

Nie widzę sensu powiększania ekranów, jeżeli bebechy są te same co w 3 poprzednich DSach. Plotki mówią, że prawowity następca DSa jest już w produkcji i będzie śmigać na jakimś chipie od Nvidii. Dla mnie oczywiste wydaje się, że jak już kupować kolejnego DSa to bez rozdrabniania się na półśrodki. (mam Lite'a)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

1. ten news nawiedza neta już od jakiegoś czasu powodując wypieki na twarzach zasapanych fanów wodotrysków (głównie posiadaczy psp zazdroszczących nam innowacyjnych gier:))

2. bardziej lamerskiego newsa na temat DS 2 nie widziałem! Tegra bardziej wydajna od WII? chyba jak sobie przyrównali do VII z bazaru za 70zł :D

3. Nvidia zapowiadała szeroką gamę sprzętu opartego na Tegra 1 i 2 ale jak na razie to ich głównym odbiorcą jest M$ a cały sprzęt oparty o ten magiczny chipset jak dotąd nie zachwyca wydajnością! bo co to za osiągnięcie - dekodowanie filmów MKV w 720p!!! to potrafi ChinaChip 1600 wart niecałe 20USD sztuka :D niewiele droższe chipy Telechip-a potrafią obsługiwać multimedia w rozdzielczości 1080p a ponadto są pełnowartościowymi procesorami ARM 11 z integrowanym modułem graficznym OpenGL ES 2.0... może Nintendo zwróci się do chińczyków o pomoc w konstruowaniu nowych rozwiązań bo Nvidia jest tak przesiąknięta starymi stereotypami że to aż boli :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...