Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj na Kacie w stodole, nie będę się wam zachwycał jak było dla mnie zayebiście, że spełniłem jedno z marzeń z dzieciństwa, z czasów gdy dorwałem starą kasetę Kostrzewskiego i spółki i trzeba było wyłączać co chwilę boomboxa jak starsi do pokoju wchodzili, bo na tym forum pewnie z 5 osób lubi Kata.

 

Powiem tylko, że rozbroiło mnie, że na koncercie było paru facetów zdrowo koło 50 lat albo i więcej. Normalni, przyzwoicie ubrani, jeden żoną był. Morda mu się ciągle cieszyła, że tam jest i widzi ich na żywo. Mam nadzieję, że będę taki sam na starość.

Odnośnik do komentarza

Helmet - Wrocław, Firlej (24.01.2009)

 

Tyle lat kazał czekać Page Hamilton Polakom na swój pierwszy koncert w Polsce. Szkoda tylko, że to nie jest oryginalny skład,ale i tak koncert był super a malutki Firlej pękał w szwach:) Hamilton miał dobry kontakt z publicznością, opowiadał nawet jak lata temu był w Polsce (patrz clip "He Fell's Bad") Dla mnie ten koncert był wyjątkowy, bo po 30min koncertu udało mi się przejść pod barierkami i siadłem sobie zaraz pod sceną tam gdzie dziennikarze robią zdjęcia i filmowałem sobie koncert, wiec nie widziałem wogóle publiki z tyłu i czułem jakby Helmet grał tylko dla mnie:) Po koncercie cały zespół zeszedł ze sceny i chyba każdy kto chciał mógł sobie zrobić zdjęcie i dostał autograf. Chyba z 30min. spędzili na robieniu zdjęć i rozmowach z fanami co zdarza się rzadko jeśli chodzi nawet o polskie kapele a co dopiero o taki zespół jak Helmet, wiec respekt dla Hamiltona i jego kolegów I tradycyjnie, niektóre z moich clipów:

 

Swallowing Everything

 

See U'Dead

 

He Fell's Bad

 

Turned Out

 

Unsung

 

Setlista:

 

Swallowing Everything

See U' Dead

Crashing

Role Model

FBLA II

You Borrowed

Better

He Fell's Bad

Turned Out

Unsung

Give It

IronHead

Meantime

Willma's Rainbow

Speechless

Milquetoaste

Tic

 

Odnośnik do komentarza

The Sisters Of Mercy - Kraków, Studio (31.03.2009)

 

Byłem w 2006r. na Siostrach Miłosierdzia dokładnie w tym samym klubie i koncert był świetny, więc jadąc teraz do Krakowa na koncercik liczyłem co najmniej na podobny show. Niestety krakowski koncert Sisters Of Mercy okazał się najgorszym koncertem na jakim w życiu byłem. Fatalne nagłośnienie było tak cicho, że słychać było rozmowy ludzi. Publiczność prawie po każdym kawałku skandowała GŁOŚNIE, GŁOŚNIEJ, GŁOŚNIEJ (patrz clip "Marian") i czasami nawet słychać bylo gwizdy. Zespół miał zero kontaktu z ludzmi poprostu wyszli zagrali koncert i spakowali manatki. Koncert trwał zaledwie 75min. Szkoda, że była to taka żenada, bo w Polsce mają oddanych fanów co świadczą wyprzedane do ostatniego miejsca koncerty w Stodole i Studio...Nagrałem cały koncert. Fragmenty:

 

 

Anaconda

 

Marian

 

Dominion/Mother Russia

 

This Corrosion

 

Vision Thing

 

Temple Of Love

 

 

 

Setlista:

 

Crush and Burn

Ribborns

Train/Det

Alice

Flood I

Anaconda

Marian

Susanne

Arms

Giving Ground

Dominion/Mother Russia

Summer

F+L+A

This Corrosion

Flood II

Something Fast

Vision Thing

Lucretia

Top Nite Out

Temple

 

 

Odnośnik do komentarza
Byłem wczoraj na Kacie w stodole, nie będę się wam zachwycał jak było dla mnie zayebiście, że spełniłem jedno z marzeń z dzieciństwa, z czasów gdy dorwałem starą kasetę Kostrzewskiego i spółki i trzeba było wyłączać co chwilę boomboxa jak starsi do pokoju wchodzili, bo na tym forum pewnie z 5 osób lubi Kata.

 

Powiem tylko, że rozbroiło mnie, że na koncercie było paru facetów zdrowo koło 50 lat albo i więcej. Normalni, przyzwoicie ubrani, jeden żoną był. Morda mu się ciągle cieszyła, że tam jest i widzi ich na żywo. Mam nadzieję, że będę taki sam na starość.

 

Weź panie... Kat to legenda, jak można by tego nie trawić. Szatan wchodzi drzwiami i oknami przy Kostrzewskim :] Też się muszę znowu wybrać w najbliższym czasie na Kościeja, wypić jabola przed wejściem i pośpiewać o składaniu dziewic w ofierze. Mniam, zazdroszczę :)

 

A ja zaraz wychodzę na Huntera, ale raczej nie będę się tu przyznawał, bo mnie od fanów Mastodona zwyzywają :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...