Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Clawfinger, Warszawa (Juwenalia, Podzamcze 22.05.2009)

 

Clawfinger wystąpił w ramach Juwenalii za free! Przed nimi zagrał Lipali i Riverside. Co mogę powiedzieć o Lipali to, że niezle zagrał, chociaż nie oglądałem jego koncertu, bo piłem wtedy piwo:) Większą uwagę zwróciłem dopiero jak poleciał "Nóż" Illusion! Podczas koncertu Riverside dalej piłem sobie spokojnie piwko a Riverside dali bardzo nudny koncert, więc czekałem na gwiazdę wieczoru:) Clawfinger przyjeżdza do nas średnio co roku, więc i tym razem zjawili się u nas. Dali bardzo dobry koncert jak na nich przystało i poleciały największe hity zespołu jak: We are the Prisoners, Nothing Going On, Rosegrove, Nigger, Out To Get Me, Zeros & Heros, Two Sides, Re(pipi)e for Hate,Biggest & Yhe Best, Truth, Do Want I Say i kilka innych... Koncert trwał 1h i 15min. Oby więcej takich koncertów w Polsce i to jeszcze za darmo:) Moje niektóre clipy z koncertu:

 

Nothing Going On

 

Rosegrove

 

Nigger

 

Re(pipi)e For Hate

 

Biggest & The Best

 

Do What I Say

 

 

 

Odnośnik do komentarza
The Sisters Of Mercy - Kraków, Studio (31.03.2009)

 

Byłem w 2006r. na Siostrach Miłosierdzia dokładnie w tym samym klubie i koncert był świetny, więc jadąc teraz do Krakowa na koncercik liczyłem co najmniej na podobny show. Niestety krakowski koncert Sisters Of Mercy okazał się najgorszym koncertem na jakim w życiu byłem. Fatalne nagłośnienie było tak cicho, że słychać było rozmowy ludzi. Publiczność prawie po każdym kawałku skandowała GŁOŚNIE, GŁOŚNIEJ, GŁOŚNIEJ (patrz clip "Marian") i czasami nawet słychać bylo gwizdy. Zespół miał zero kontaktu z ludzmi poprostu wyszli zagrali koncert i spakowali manatki. Koncert trwał zaledwie 75min. Szkoda, że była to taka żenada, bo w Polsce mają oddanych fanów co świadczą wyprzedane do ostatniego miejsca koncerty w Stodole i Studio...Nagrałem cały koncert. Fragmenty:

 

 

...hmm...bylem na Sistersach w Londynie 9.04 tego roku (ta sama trasa pewnie) i zagrali calkiem calkiem. Naglosnienie tez nie bylo najlepsze, jednak po koncercie mialem piszczenie w uszach, czyli nie takie tez zle ;) Kontaktu z ludzmi nie bylo oprocz uklonow od calej kapeli pod koniec. Moja panna kocha ten zespol, wiec byla w siodym niebie, wg mnie tez nie bylo najgorzej.

Odnośnik do komentarza

Na koncert w stoperach przyłazić? To po ch.uj się przychodzi na koncert jak nie posłuchać muzyki? To tak jak słuchać muzy na słuchawkach ze stoperami w uszach :| Jedyne wytłumaczenie - jesteś grajkiem, za Tobą ściana pieców, a Ty już rzygasz swoją muzyką, to co by jeszcze nie ogłuchnąć zarzucasz stopery. Ale bulić nierzadko ponad stówkę za posłuchanie wytłumionych dźwięków?

Odnośnik do komentarza
Na koncert w stoperach przyłazić? To po ch.uj się przychodzi na koncert jak nie posłuchać muzyki? To tak jak słuchać muzy na słuchawkach ze stoperami w uszach :| Jedyne wytłumaczenie - jesteś grajkiem, za Tobą ściana pieców, a Ty już rzygasz swoją muzyką, to co by jeszcze nie ogłuchnąć zarzucasz stopery. Ale bulić nierzadko ponad stówkę za posłuchanie wytłumionych dźwięków?

 

 

może dlatego, że niektórzy bardzo chcą pójść na koncert swojej ulubionej kapeli, ale mają bardzo wrażliwe uszy i źle znoszą za wysoki poziom decybeli i nie uśmiecha im się w wieku 30 lat nosić aparat słuchowy.

 

ale głowy nie dam.

Odnośnik do komentarza
Jedzie ktoś na Knockout Festival (to ten z Meszugą, Dilingerami, Voivodem itd.)? Biorę sobie karnet z polem namiotowym i jak ktoś chce, to mam jeszcze 2 miejsca pod namiotem, także pisać jak coś.

 

 

Ja opcjonuję na dzień z dep/meszugą ale nocleg mi nie potrzebny, raczej ;]

 

 

Ktoś stąd wybiera się na Rosettę, DOWNa tudzież NIN ?

Odnośnik do komentarza
Jedzie ktoś na Knockout Festival (to ten z Meszugą, Dilingerami, Voivodem itd.)? Biorę sobie karnet z polem namiotowym i jak ktoś chce, to mam jeszcze 2 miejsca pod namiotem, także pisać jak coś.

Ja na jeden dzien planuje wpaśc, ale nie wiem czy bedę miał kase <_< Na NIN jestem napewno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...