Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na Relijunie bylo?

Zespół zagrał fantastycznie, dokładnie tak, jak możnaby oczekiwać po ich płytach. Dziwaczne miny, dziwaczne ubrania, ogólny sponatniczny absurd. Wszystko w Rurze, czyli w piwniczce na kilka metrów, gdzie zespół wchodzi na scenę, przepychając się z instrumentami przez widzów. Stałem praktycznie obok wokalisty, jak ktoś chciał zapogować to nawet go potrącił.

 

Szkoda, że tak krótko. I że publika taka drętwa - nie bardzo wiedzieli, co zrobić, tańczyć czy stać i się gapić na dziwolągi z Ameryki. Nota bene strasznie mało ludzi było. Myślałem, że jak przyjeżdża kultowa kapela z K Records za 30 zł, to się tłumy zwalą, a tu garstka, w dodatku co najmniej połowa zespołu w ogóle nie kojarzyła i przyszła na Ściankę.

 

Ścianka mnie zaskoczyła pozytywnie. Na żywo brzmią jak kapela grunge'owa z początku lat 90. Basista wygląda zupełnie jak Krist Novoselic z Nirvany (podobny wzrost, fryzura i zachowanie).

Odnośnik do komentarza

cała impreza ma być rejerstrowana na potrzeby dvd. wejściówki coś ponad stówa.

 

na stronie deadline agency można zamawiać limitowane plakaty z czerwcowego koncertu cult of luna w cenie 17zł jakby to kogo interesowało.

Odnośnik do komentarza

Jestem już po Boris :-)

 

Zagrali całego seta z Smile+ pink i chyba dyna-soar, nie kojarzę co było na końcówce i na bisie :-P wypadli za(pipi)iście! :-D mieli jeszcze jednego gitarzystę,z TKi (z exo) zastanawiamy się czy to nie Michio Kurihara był :-P

 

Growing- dwóch kolesi i pół godzinny szum, tak po skrócie :-P

 

Minusy to mało ludu,z 50 osób+ wokal ledwo słyszalny

 

Boris (pipi)a! \m/

 

Żołądkowa, na wyspie słodowej, z gwinta w trzyosobowym składzie included ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...