Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.11.2021 o 18:39, Pupcio napisał:

Oglądam sobie Ousama ranking, mega słodziutka chińska bajeczka, jak ktoś lubi ghibli to polecam dla reszty może być pewnie trochę nudne

 

Też się za to wziąłem, co za perełka, to Ghibli to tak nie do końca trafne, może przez jeden, czy dwa pierwsze epy, potem wjeżdżają knowania, zdrady, ludzkie dramaty, choć jest nad wszystkim taki jakby ogólnie pozytywny vibe. Przemyślana linia fabularna, fajne niejednowymiarowe postaci, a nie produkt nastawiony na sprzedawanie potem merchu z cycatymi lolitkami. Kreska jak z czechosłowackiej kreskówki z lat 80 ;) ale dla mnie na plus. Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ehh ostatni miesiąc pod znakiem Hunter X Hunter , cała reszta dobra z wyjątkiem KNY musiała pójść w odstawke , dobry boże jak to znowu pysznie smakowało :fsg: najlepsze co się przydarzyło bajka dla dzieci , od samego początku do ostatniego odcinka chwyta i wciąga jak bagno . Jeśli ktoś nie widział to nie wiem co napisać , to trzeba zobaczyć !!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.02.2022 o 23:35, Pupcio napisał:

Sztampa do bólu, nudne postacie, nudne akcje no chyba poyebało ludzi do reszty jeśli to jest jedna z najpopularniejszych nowych bajek

W kinach u nas bedzie film, w Usa i Japonii bije rekordy, jakiś mega hit ta seria

 

https://animegalaxyofficial.com/jujutsu-kaisen-movie-debut-breaks-demon-slayer-box-office-record-in-united-states/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...