Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem Cyberpunka edgerunners. Bardzo fajne anime, polecam obejrzeć nawet jak gre macie gdzieś, mi tak hajpik skoczył że aż kupiłem cyberka xD ( gnojki przewidziały ten scenariusz dając promke akurat na premiere serialu) Jest krwawo i wybuchowo. Graficzka ładna, prosty ale schludny styl chociaż nie każdemu podpasuje. muzyka super, kilka kawałków zapisane na playliście. No ale krótkie to aż chciałoby się więcej. Bardzo dobre anime, polak i japończyk 2 bratanki :boomer:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja jestem zmieszany Edgerunners, bo zajebista bajka, ale sumienie nie pozwala mi propsować za obecność polskiego reagge w soundtracku.

A tak na serio to przyjemny serial i zasadniczo mam tylko 2 minusy(z polskim rege 3): fatalne cgi w ostatnim pościgu, samochody dachują jak w gran turismo czyt. kartony bez zagięć xd a główni bohaterowie skaczą furą lepiej niż vin diesel, co trochę zepsuło mi immersję. Drugi minus subiektywny to słaba reżyseria momentów mających w założeniu wywołać wzruszenie u widza. Taki 10 odcinkowy devilman dużo lepiej operuje na emocjach widza, gdy głównym postaciom dzieje się coś złego, a tutaj do samego końca miałem takie "no dobra, akceptuje twoj los w imieniu polski walczacej"

Odnośnik do komentarza

Niw wiem, mnie się wygibasy autek wydają takim autoironicznym easter eggem CDPR względem tego jak zachowywały się pojazdy [i pewnie nadal zachowują] w grze jeszcze długo po premierze.

Animacja jak najbardziej ok. Kreski oraz reżyseria Imaishiego i Ôtsuki zawsze mi pasowała. No i serial robi to co miał zrobić: podkręcił popularność samej gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Sedrak napisał:

Tak. Auta to na 100% beka z gry, bo inaczej tego nie można nazwać. A serial dla mnie 9/10. Taki prosty, a wzruszył mnie jak od dawna nic innego. Widziałem polecanie Devil Man, a znacie coś jeszcze? Krótkie, treściwe, konkretne i z smutnym końcem? Mam ochotę na więcej 

 

Ze smutasów na szybko to polecam Clanad,Angel Beats,Suka Suka,Silent Voice,Plastic Memories,Anohana,Your lie in april. Miłego doła:rayos:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.09.2022 o 10:04, Sedrak napisał:

Widziałem polecanie Devil Man, a znacie coś jeszcze? Krótkie, treściwe, konkretne i z smutnym końcem?

życie

A Edgerunner mega mi wjechało. Fajnie, że akurat niedawno skończyłem Cyberpunka, więc miałem na kaca po grze. Jest jednak spory niedosyt, akcja mocno zapieprzała i przez to szokery bywały mało szokujące, bo ginęły pośród innych wątków. Jedyny minus to wciskanie na siłę polskich kawałków do soundtracka, no gryzło się to w chuj z obrazem i klimatem, ale pewnie dla widzów z innych krajów to nie problem 

Odnośnik do komentarza

Cyberpunk, dla mnie "taki se", ale to głównie dlatego, że nie lubię motywów z zamianą kończyn na metalowe i tego rodzaju ulepszeń ciała. Sama historia ciekawa do momentu 

Spoiler

śmierci Maine-a.

Później to już meh. Wszystkie postacie zachowywały się jakby byli w korpo gdzie robota już ich nudzi, ale żal rezygnować, bo dobrze płacą. Za ostatnią "bitwę" na pustyni, to ludzie w Trigger powinni być skazani na życie w Łodzi Bałuty. No tak chujowe CGI, że oczy bolą. Te pościgi to chyba robili w polyphony digital, bo wszystko było tak drewniane jak fizyka w gt4. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...