Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kingdom to jest taki kozak, że o cię panie. Mało się mówi o tej chińskiej bajce(notabene dzieje się w chinach), ale jest absolutnie dojebana. Trzeba się tylko niestety przebić przez słabiutkie cgi w 1 sezonie(historia jest git, ale brzydko podana po prostu). Potem się ogarnęli stopniowo i od 3 jest bardzo ładnie. Bardzo też mi się podoba, że postaci się starzeją z sezonu na sezon.
Niszowa tematyka - strategiczne walki armii + dużo zakulisowej polityki i intryg.
No i dla mnie się podoba absolutny brak fan service dla spoconych koniobijców - postaci kobiece są fajne, pożyteczne i mają cyce ludzkich rozmiarów. Także chyba wałów z kołdry z tej bajki nie sprzedają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Soban napisał:

To made in abyss dobra bajka? Strasznie infantylna kreska i jakoś przez to nie mogę się zabrać :/

 

Panie kolego, po wyjściu z nastoletności myślałem, że anime mam dawno za sobą, ale Made in Abyss jest absolutny arcydziełem. Wachlarz emocji jaki przekazuje ta baśń jest nie do opisania. Trzeba? Należy przeżyć to na własnej skórze, ale tylko jeśli szukasz mocnych doznań.

Odnośnik do komentarza

Ja tak sobie oglądałem do kotleta i dopiero zaskoczyło bardzo mocno w tym odcinku z kolcobestią, a potem luksja arc z królikiem i zajebisty follow up w filmie :obama:
Z minusów to pan chińczyk co pisze ma jakąś dziwną fiksację odnośnie kutasa 12 letniego chłopca robota i postanowił używać go jako elementu komediowego. No kurwa jakoś boner jokes 12 letnich dziewczynek wydają mi się mega creepy.

Odnośnik do komentarza

Jestem w trakcie oglądania. Na tą chwilę 8 odcinków poszło i faktycznie jakby ktoś mnie spytał na tą chwilę o czym to, to szczanie w pościel, wiązanie nagich 12 latek za karę, kupy i molestowanie chłopców jako forma komedii. Nie wiem czy mnie cokolwiek jeszcze ruszy po Berserku ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...