Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
19 godzin temu, RevEConmasterv2 napisał:

Bardzo polecam Serie Kaiji ultimate survivor (26 odc) jak również bezpośredni sequel Gyakkyou Burai Kaiji: Hakairoku-hen (też 26). Polecam zwłaszcza że jest bliźniaczo podobna do obecnie popularnego Squid Game. Wiele rzeczy w Squid game czerpało inspiracje z Kaijiego

Już była podjarka Kaiji na forum kilka lat temu, szkoda, że nie robią kolejnych sezonów, bo manga dalej wychodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Toki Wo Kakeru Shoujo- Bardzo przyjemne, zabawne anime. Opowiesc o pewnej dziewczynie ktora przez przypadek odkrywa w sobie zdolnosc do skakania w czasie. Nie specjalnie rozwarzna zaczyna wprowadziac lekkie poprawki do swojego otoczenia( lepsze oceny w szkole, swata znajomych, unika klilku przykrych wypadkow) okazuje sie jednak, ze pewne niechciane skutki uboczne nielatwo jest naprawic. Cholera powiem wam, ze dawno zadna animka tak bardzo mi sie nie podobala, poltory godziny siedzialam i brechtalam przed monitorem z malych gagow, a wspomnienia po nich chodzily mi po glowie przez reszte dnia. Jesli chcecie sobie odpoczac od waszych ulubionych hardcorowych serii, sprawdzcie ten stuff koniecznie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jestem po seansie Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul i niestety nie dostarczyło. :/

 

Nie chodzi o to, że było słabo, bardziej powiedziałbym, że film pozostawił niedosyt. Po intrygującym początku i niezłej końcówce środek był za bardzo statyczny w porównaniu do pierwszego sezonu anime. W głowie została mi głownie:

Spoiler

wiwisekcja Rega i obrazki nt. przygotowania Prushki do transformacji

ale reszta była jakaś taka nienatchniona, nieporywająca. Film skończył sie tam gdzie dopiero mógłby się zacząć.

 

Jeśli chodzi o anime - który tom/chapter przedstawia historię po Dawn of Deep Soul? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...