Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Od 6 epizodu poziom idzie w górę :Coolface:

 

A na poważnie to do 5 epizodu po prostu mi się podobało. 6-8 odcinek i już mi bardzo podobało, a po 9 epizodzie hype wylewał się uszami.

Ale fakt, moim zdaniem nie jest to show na każdy gust. Choć uważam,  że warto choćby dla samego dziewiątego odcinka,  aby zobaczyć robotę Ikarashiego, który zapowiada się na jedno z najgorętszych nazwisk w branży w najbliższych latach.

 

Trigger może być z siebie zadowolony bo Japonii Gridman był hiciorem, a po finale na Twitterze widziałem, że anime było w nawet czołówce globalnych trendów.

Odnośnik do komentarza

W ogóle WINTER 2019 zapowiada się wyśmienicie. The Promised Neverland, Tate no Yuusha no Nariagari, Dororo, Boogiepop i Kaguya-Sama :obama: 

 

1 ep Dororo już zwachąłem. Art style, animacje, bohaterowie, historia - wszystko tip top. Ogromny potencjał jest w tym animcu i chyba na razie największy hajp.

Dzisiaj pójdzie jeszcze Boogiepop i Tate no Yuusha :banderas: 

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba sobie odswieze pierwszy sezon Boogiepopa, bo ogladalem z kilkanascie lat temu, a z nowym poczekam na calosc. Miła niespodzianka na nowy rok.

 

a nie, 10 lat minelo

W dniu 13.09.2009 o 19:28, Shen napisał:

Boogiepop Phantom - najbardziej pokrecone fabularnie anime jakie w zyciu ogladalem. Jesli ktos lubi anime gdzie nie ma zbyt wiele akcji a trzeba troche ruszyc glowa to polecam. Seria ma tylko 12 odcinkow wiec mozna ja szybko zmeczyc.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Skończyłem wczoraj Hgh Score Girl na Netflixie.

 

Anime jakoś tak bez echa przeszło, mi się bardzo spodobało. To taki mały nostalgiczny trip dla gamerów, którzy dorastali w latach 90. Do tego trochę love story, przyznam że parę razy łezka się zakręciła. Kreska jest prosta, ale przyjemna dla oka i pasuje tutaj idealnie.

 

Pierwszy sezon szybko poszedł, na pewno warto sprawdzić. Mogę śmiało polecić i czekam niecierpliwie na dalsze odcinki.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2019 o 20:59, sprite napisał:

No a jak ziomeczku. March 19 :lapka: 


 

Cytat

Earlier today, Netflix went live with its list of new April titles. It was there the company confirmed Baki: Part 2 will go live on April 30 for fans.

 

:frog:@Wojtas1986

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...