Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, sprite napisał:

No właśnie już odpisywałem Loko, że 7/10 to coś słabo. Na MALu widzę top 100 i w reckach też spusty raczej. Do tego Madhouse. Dobra, jak wrócę na chatę dzisiaj to odpalam :lapka: 

Wydaje mi się, że 7/10 to wciąż dobra ocena, ale więcej bym nie dał, bo żaden to "mesjasz" moim zdaniem.

Taki Kill la Kill jest gorzej oceniany a według mnie to 10/10, ale jak wiadomo, co kto lubi (druga sprawa, że to zupełnie inne gatunki). Oby ci baja siadła, bo obejrzeć na pewno warto.

Odnośnik do komentarza

 Dopiero teraz się przemogłem i obejrzałem Kimi no na wa. Jasne, jest to świetna historia, łapiąca za serduszka i ogląda się to świetnie, nie czując czasu ale czy to faktycznie jest taki majstersztyk? Jest to mocne 9/10 ale osobiście jeszcze bardziej podobało mi się Koe no Katachi i tę historię postawił bym nad Kimi no na wa. No ale gusta i guściki.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2019 o 19:39, Farmer napisał:

Obejrzałem kilka epków i już cię miałem jechać za zmarnowany czas ale po 15 odcinkach nawet fajne. Zastanawiałem się właśnie jak sprawdzi się formuła tasiemca bez głównej fabuły (bo wszystkie odcinki to jakby mekka dla fillerów) ale na razie daje radę. Zobaczymy czy przy 100 odcinku żarty z wżeraniem się w czaszkę i próby rozwalenia V-ce dowódcy (świetny voice aktor; uwielbiam ja Zoro się wydziera) będą dalej cieszyć michę. 

Ciekawe podejście do postaci kobiecej. Kagura mocno odbiega od typowej laski w shonenach. 

Oglądam dalej.

 

Bardzo dobre anime, idealne żeby odpalić po ciężkim dniu w pracy i się trochę pośmiać. Absurdalny japoński humor lv.9000. Rewelacyjne odcinki parodiujące m.in. Dragon Questa, Resident Evil, Piłę i wiele, WIELE innych. Jako komedia 10/10, jako poważny shounen (poczekaj tylko aż się rozkręci) tak 8/10. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, Andżej napisał:

polecacie black clover?

Oglądam od premiery co tydzień i jest git. Nic nadzwyczajnego, ale całkiem przyjemnie wchodzi. Musisz się trochę tylko przez początek przemęczyć(potem dobre arci wjeżdzają + zajebiste fighty) i przyzwyczaić do krzykliwego bohatera :daddy:

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.06.2019 o 01:29, Andżej napisał:

polecacie black clover?

 

Można czasem obejrzeć do niedzielnego kotleta z mizerią, ale lepiej nie nastawiaj się na nic specjalnego. Oklepany do bólu shounen z najbardziej irytującym idiotą jakiego widział ten gatunek (Asta jest jeszcze gorszy od Naruto czy Natsu), ale kilka walk jest niezłych. 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Pupcio napisał:

Dobra jednak evangelion sakramencko dobry.Jak to z wiekiem się człowiek zmienia :ragus:   chyba czas obejrzeć drugi raz cowboya beboba bo też wspominam tę bajeczkę tylko jako dobrą i nic poza tym

 

cowboy to mesjasz. Kinóweczka również trzyma poziom serialu :lapka: 

 

 

 

See you Space Cowboy....

Odnośnik do komentarza

zacząłem evangelion na netflix to pierwszy rewatch po 17 czy 18 latach i nadal jest to za(pipi)iste anime. Fajnie jakby netflix dodał kilka innych kultowych anime. Te kilkanaście lat temu człowiek oglądał dobre anime albo na canal plus (cowboy czy wolf's rain) albo w bardzo (pipi)owej jakość z jakiś warezów xD 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Bansai, Ło panie... 111 odcinków już za mną. Wchodzi jak ciepła świeczka w... Eyłej, zacne to anime jest. Zarówno jednoodcinkowce jak i krótkie story. Praktycznie każdy odcinek czymś mną pozamiatał. 100 to chyba próba samobójcza była zważywszy ile podobno mieli wcześniej problemów z prawami autorskimi xD. Odcinek z zakupem konsoli, reklama szamponu, Jakie i parodia Project A, Tsubasa... Dobre sztosiwo :obama:

Jedziem dalej.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Farmer napisał:

@Bansai, Ło panie... 111 odcinków już za mną. Wchodzi jak ciepła świeczka w... Eyłej, zacne to anime jest. Zarówno jednoodcinkowce jak i krótkie story. Praktycznie każdy odcinek czymś mną pozamiatał. 100 to chyba próba samobójcza była zważywszy ile podobno mieli wcześniej problemów z prawami autorskimi xD. Odcinek z zakupem konsoli, reklama szamponu, Jakie i parodia Project A, Tsubasa... Dobre sztosiwo :obama:

Jedziem dalej.

 

Cieszy mnie to bardzo. Wiecej ludzi musi poznac to szampanskie anime.

 

Miales juz odcinek w łaźniach z "diabelską" rodzina? Bo nie pamietam ktory to byl.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj odkryłem The Rising of The Shield Hero

 

1899748_English_ShowDetailHeaderDesktop_
Kurła, ale to dobre, ładne i z ciekawie zarysowanymi postaciami :fsg:

5 odcinków wessałem za jednym posiedzeniem, co mi generalnie rzadko się zdarza

 

Na pierwszy rzut oka mamy tu do czynienia z kolejnym anime fantasy w zachodnio-średniowiecznym settingu, w świecie, w którym obowiązują zasady żywcem z giereczkowych RPG (levelowanie, statystyki postaci i ich uzbrojenia, nawet farmienie expa), ale wszystko zostało podane w taki sposób, że ogląda się to bardzo świeżo.

Główny bohater w ciągu jednego epa awansował z fajtłapowatego popychadła w niezłego kozaka i z chęcią się mu kibicuje. Nie będę tu specjalnie spoilerował fabuły, ale powiem, że zdecydowanie warto. Jest dojrzale, czasem nawet poleje się krew, a śmieszki rozluźniające, jeśli już wchodzą, to są bardzo subtelne

 

Dla mnie zdecydowanie niespodzianka sezonu :good:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...