Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z Psycho Pass mam miłe wspomnienia, ale wczoraj odpaliłem pierwszy odcinek trzeciej części na Prime i jezu, jaki tam jest (pipi)nik. Pod koniec odcinka już nie wiedziałem kto jest kim, tyle tych postaci wrzucili. Fabuła też jakoś mnie nie porwała. Ogólnie już dawno nie trafiłem jakiegoś dobrego animca, same średniaki :(

Odnośnik do komentarza

Tower of God zdaje się mieć potencjał. Przynajmniej mi po trzech epkach chce się śledzić dalej. I dla mnie to chyba pierwsza bajka z serii Crunchyroll Originals, którą można bez bólu oglądać

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Frantik napisał:

Tower of God zdaje się mieć potencjał. Przynajmniej mi po trzech epkach chce się śledzić dalej. I dla mnie to chyba pierwsza bajka z serii Crunchyroll Originals, którą można bez bólu oglądać

A dzisiejszy 5 ep to już taki gruby przelot, że nie wiem :banderas: Muza aż magnetyzowała(Kevin <3).  

Odnośnik do komentarza

Promare

Promare picture

W najlepszej wypożyczalni już od dawna i szkoda, że dopiero niedawno przypomniałem sobie o tym tytule.
Trigger w najlepszym wydaniu, no może nie najlepszym, ale na pewno jedna z lepszych produkcji w ich portfolio od jakiegoś czasu.
Muzykę dostarczył Pan Sawano, więc jest bardzo dobrze pod tym względem, a i ekipa odpowiedzialna za TTLG brała się za tą baję, także lepszej rekomendacji chyba już być nie może.
Mogę jedynie napisać, że są to blisko 2h ciągłej akcji, żeby nie walić spojlerami. Nic tylko ściągać i oglądać.

 

 

Dorohodero genialna baja, jak już ktoś wyżej pisał, ale z następnym sezonem może być ciężko (z tego, co studio MAPPA pisało, to w zależności od oglądalności Netflix wyłoży kasę albo nie), a tam zaczęłaby się dopiero jazda.

Edytowane przez Loko_PL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Coś ciekawego na N teraz? Z nudów chwyciłem Blue Exorcist i o ile się to nawet dobrze oglądało, tak dawno już nie widziałem takiego recyklingu sztampowych postaci. Shura to już w ogóle kopia Yoko z Gurren Lagann. No i obcięte po 2 sezonach. Syn Kratosa poleca DoroHeDoro więc może się skuszę...

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
18 godzin temu, Bansai napisał:

Opening tylko warto obejrzec bo gniecie cyce.

Hellsinga nie oglądałem już lata. Ostatni raz chyba na niemieckiej Vivie tylko nie pamiętam czy to była stara wersja czy Ultimate. Pamiętam tylko, że leciała zaraz potem Agent "pantsu... misete moratte yoroshii desu ka" Aika :potter:

Sam mi chyba zresztą Ultimate'a kazałeś oglądać jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Farmer napisał:

Hellsinga nie oglądałem już lata. Ostatni raz chyba na niemieckiej Vivie tylko nie pamiętam czy to była stara wersja czy Ultimate. Pamiętam tylko, że leciała zaraz potem Agent "pantsu... misete moratte yoroshii desu ka" Aika :potter:

Sam mi chyba zresztą Ultimate'a kazałeś oglądać jakiś czas temu.

 

To pewnie stara wersja.

 

Ultimate kazdy czlowiek na ziemi musi obejrzec.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...