Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gracie jeszcze 4fun w Halosa na multi badz coop w grupie z polakami? Bo nie wiem czy sobie sprawiac - kupie i tak ODST ale on nie posiada singla a tak H3+ODST = full pack ;). Ale z drugiej strony w H3 trzeba grac z plytki a ja nie chce slyszec halasu ktory wydaje naped... Raczej bym i tak zgral bo 10s dluzej wczytywania a wsluchiwanie sie w naped przez godzine grania to duza roznica

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gracie jeszcze 4fun w Halosa na multi badz coop w grupie z polakami? Bo nie wiem czy sobie sprawiac - kupie i tak ODST ale on nie posiada singla a tak H3+ODST = full pack ;). Ale z drugiej strony w H3 trzeba grac z plytki a ja nie chce slyszec halasu ktory wydaje naped... Raczej bym i tak zgral bo 10s dluzej wczytywania a wsluchiwanie sie w naped przez godzine grania to duza roznica

JA jakos gram z HDD i śmiga jak trzeba

 

ODST bez singla? O_o

ODST ma singla własnego + multi z H3 + cały map pack + 3 nowe mapy .w ODSt nie ma singla z Halo 3

Odnośnik do komentarza

Od miesiąca mam x-a więc dopiero zaczynam przygodę z Halo, ale gra jest w multi genialna, ze znalezieniem graczy nie będziesz miał problemu.

 

Zadam noobowskie pytanie, o co chodzi z powtarzającymi się nickami graczy, ciągle widzę jakies klony imion graczy z kolejnymi cyferkami, numer takiego goscia to 000 i oczywiście zero punktów w karcie gracza, bez zdobytej żadnej rangi.

Odnośnik do komentarza
No mi chodziło o singla ODST. Po co miałby tam być z H3?

 

edit: jakiś film Halo Wars jest na mininovej. 31min, dvdrip. ktoś to oglądał?

Ja patrze a gre pod katem offline i splita. ODST da mi FF, COOP zas druga plytka samo multi H3 na splita - a ja czasami chce sobie pograc w COOP dlatego zastanawialem sie nad kupnem H3 by miec z niego singla dla coopa/splita zas ODST na coop i H3M DLC na multi

 

Ten film to wyciete sceny z gry.

 

Przeciez H3 oferuje splita na multi i singla do 4 graczy na 1 ekranie.

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...