Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nic nie mówi? Hehe, zabawne :D. Dodatek do single playera, wyjdzie najprawdopodobniej 6 stycznia, lub 1 czerwca 2009, opowiadać będzie o oddziale ODST'ków (Marines w zabudowanych hełmach, ubrani na czarno) i ich przygodach podczas obrony New Mombasy (miasto z Halo 2), lub jakiegoś innego, blisko położonego miasta. Jest bardzo możliwe, że będziemy dowodzić oddziałem trzech żołnierzy. Dojdą do tego mapy do multi (jeśli to prawda, że to, to jest właśnie słynne Halo3 Mythic).

Dalej ktoś uważa, że trailer mówi mało? Jeśli tak to poczekajcie, w ciągu tygodnia dowiemy się więcej ;)

Odnośnik do komentarza

hmm moje spostrzezenia i mysli po trailerze...

 

akcja bedzie osadzona w roku 2552

zaciekawil mnie ten screen. jedyny ktory jest do gory nogami

123ue7.th.jpgthpix.gif

 

IMO cala akcja nie bedzie toczyc sie tylko w New Mombasa.

premiera 6 styczen 09

 

barth skad zes wytrzasnal 3 ODST?

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

To sobie w halo nie pogralem :( polecialem na poczte po gre - oczywiscie listonosz nie przyniosl do domu mi przesylki bo po co, lepiej awizo zostawic w skrzynce - caly czas w domu bylem, ale mnie nie zastal :lol: Wracam do domu rozpakowuje wszystko cacy ;) (kupilem uzywke z allergo) wyjmuje plytke - tak jak w opisie kilka malych rysek - wkladam plytke do napedu i wywalam jezor :) wszyskto ladnie sie wlacza, weszlo menu... no to biore Start Solo Game zeby zobaczyc jak to sie buja :)

Wtedy pojawia sie taki kozacki loading chyba takie blekitne smugi i napis halo, jak to znika plytka przestaje sie krecic w napedzie i wywala mi komunikat :

"Disc is unreadable" :/

No i za przeproszeniem CH.UJ z grania :( probowalem juz czyscic plyte, restartowac konsole itd. z 10 razy. Z napedem jest wszystko ok bo inne gry smigaja bez problemu. Plyta z gra ma kilka rysek, ale wiekszosc gier ktore mam sa bardziej porysowane niz ta z halo chyba.

 

Spotkal sie ktos z was z takim problemem? Bo mnie zastanawia czy plyta jest jakas trefna, czy jedna z tych malych rysek akurat jest na jakims kluczowym pliku potrzebnym do zaladowania gry :/

Nie wiem czy inwestowac w regeneracje plyty - bo jesli nie da to zadnego skutku to nie ma sensu. Napisalem maila do tego typka, ktory mi sprzedal gre ale narazie cisza ... :/

 

Strasznie sie wku.rwilem, wrzucam filmik na utube jak ten blad mi wyskakuje , moze ktos mi pomoze ... ehhh

 

ps. muzyka w menu rzadzi :)

 

EDIT:

Filmik na Youtube - takie cos mam :/

http://www.youtube.com/watch?v=x4oOuLyLHZo

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Dorwałem wreszcie Halo 3 i zasadniczo jestem zachwycony. Gierka jest śliczna, intensywna i szkoda tylko że taka krótka. No i filmik końcowy troszkę lipny. To mój pierwszy FPS na Xboxie i muszę przyznać że Xowym padem gra się w strzelanki kapitalnie. W czasach PS2 omijałem ten gatunek na konsolach bo mnie wkurzało sterowanie. Teraz przechodzę gierkę 2 raz z zamiarem zebrania czaszek i portali. No i mam problemik z czaszką Catch Scull w etapie 4: The Storm. Po prostu jej tam nie ma. Czy to jakiś błąd czy coś źle zrobiłem, plizz help.

 

Wchodzę na silos i lipa

Odnośnik do komentarza

No nie do końca, po prostu leży ona tam przez jakiś czas, musisz się pośpieszyć. Najlepiej dorwać jakiś pojazd, podstawić go po silos, wskoczyć po nim, podnieść czache i dopiero kontynuować granie. Aha, pamiętaj, że nie możesz zaczynać od rally-pointów, musisz przejść level od początku (ale możesz używać zapisanych checkpointów)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to halo jest strasznie przereklamowane.Bardzo średnia grafa,brak epickości.Chwalicie tu tak fabułę a jak dla mnie to nie jest ona lepsza niż w większości fps.Natomiast bardzo podobał mi się dźwięk.Muzyka jest skomponowana do epickich momentów których brakuje(niestety).Myślałem że chociaż multi przyciągnie mnie na dłużej do tej produkcji,ale tu również się pomyliłem.Brakuje dynamizmu.Porównałem multi halo 3 i BF bad company i jak dla mnie wygrywa dzieło dice.W BF po prostu czuć ten klimat wojny a całe uniwersum halo to jakaś popierdółka.Przeciwnicy wyglądają raczej komicznie niż groźnie.

 

Może halo nie podoba mi się bo nie lubie tych klimatów,ale kampania nawet pomijajac plastykowe postacie jest nudna.Jak dla mnie Halo3 to gra zasługująca góra na 7+ a nie na 10 jak w PE(recenzent to fanboy :D ).

 

Jak chcecie to mnie zbesztajcie ;)

Odnośnik do komentarza

Wbił dziś do mnie kumpel z Halo 3 oraz UT3, i mogę powiedzieć tylko jedno - nie ma to jak Bad Company:) Zgadzam się z Tobą Master JIN w stu procentach:P Mam nadzieję że wraz z nowym updatem będzie można skasować z listy osiągnięć gry w których ma się 0%, bo to Halo i Unreal tylko mi zaśmiecają teraz profil:( :D

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

Należy pamiętać, że jest to pomysł wdrożony już po raz trzeci. Pierwsza odsłona była prawdziwą rewelacją pod wieloma aspektami. Pomijając ogólną ocenę oprawy audio-wizualnej, gra wyróżniała się wyjątkowym klimatem. Obraz i dźwięk stanowiły spójną całość. Ścieżkę dźwiękową z HALO uważam, za jedną z najlepiej opracowanych w historii gier komputerowych (szczególnie do części trzeciej - nagrana z orkiestrą symfoniczną w składzie ponad pięćdziesięciu osób i instrumentów!). Będąc w temacie dźwięku - gra oferowała generowane w czasie rzeczywistym pełne środowisko dźwiękowe i scenę dźwiękową w 360 stopniach. W kwestii technicznej - wspaniały silnik gry, który potrafił dostarczyć przekonywujących wrażeń przy widoku z pierwszej perspektywy ale także podczas poruszania się pojazdami lądowymi i w powietrzu. Silnik, który umożliwiał ukazanie akcji z udziałem kilkunastu jeśli nie kilkudziesięcioma postaciami, pojazdami, na sporym kawałku wirtualnej przestrzeni, w padającym śniegu, z setkami latających w powietrzu pocisków. Dzisiaj już może nikogo to nie zaskoczy, ale patrząc z perspektywy czasu - wtedy to wszystko robiło ogromne wrażenie. Do tego dochodziła rewolucyjna AI przeciwników. Kolejna sprawa - dobry tryb rozgrywki wieloosobowej na jednej konsoli i podzielonym ekranie. To na pewno nie wszystko. Szczerze mówiąc trzecia odsłona nie spełniła moich oczekiwań, ale były one bardzo wysokie. Mimo tego stanowi bardzo dobry FPS, który zdecydowanie każdemu polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...