Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupielm sobie ostatnimi czasy HALO3 w wersji angielskiej, tzn. na pudelku gra opisana jest po angielsku, jest znaczek tylko i wylacznie od pegi, instrukcja rowniez jest po angielsku. Ustawienia regionalne jakl i jezyk w ustawieniach konsoli zarzucilem na angielski a gre mam po niemiecku... z angielkimi napisami :/

czy ktos wie ocb? Jak sobie z ow problemem moglbym poradzic?

PS. Na pudelku widnieje napis" Not for Supply in the UK"

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
Kupielm sobie ostatnimi czasy HALO3 w wersji angielskiej, tzn. na pudelku gra opisana jest po angielsku, jest znaczek tylko i wylacznie od pegi, instrukcja rowniez jest po angielsku. Ustawienia regionalne jakl i jezyk w ustawieniach konsoli zarzucilem na angielski a gre mam po niemiecku... z angielkimi napisami :/

czy ktos wie ocb? Jak sobie z ow problemem moglbym poradzic?

PS. Na pudelku widnieje napis" Not for Supply in the UK"

A co poradzisz jak napis mówi "nie do sprzedaży w Wielkiej Brytanii". Masz wersję niemiecką przeznaczona na niemiecki rynek.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

pare stat za Gameinformerem

 

Liczba rozegranych meczy online w H3 - 4.65 miliarda (z czego liczy kazdego gracza. czyli mecz na 8 graczy to 8 gier)

Srednia liczba gier dziennie - 9.7 miliona

srednia ilosc graczy na mecz - 5.7

Liczba unikalnych graczy od startu - 9.5 miliona

liczba plikow sciagnietych z bungie.net - 533 miliony

liczba screenshotow obecnie w halo gallery - 20 milionow

srednia liczba graczy dziennie - 700k

srednia liczba plikow uploadowanych dziennie - 82k

sredni download dziennie - 2.3 mln

 

Odnośnik do komentarza

Halo 3 jest dużo bardziej dopracowane, możesz na serwerach umieszczać swoje fotki z meczów, filmiki i oficjalna strona też bardzo wspiera Halo.

Do tego bronie lepiej wyważone, są pojazdy i imo dużo lepsze mapy oraz znacznie więcej opcji w online jak customizacja swojego wojaka i wiele innych.

 

Taki CoD to może Halo najwyżej liznąć ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Maiden
Halo 3 jest dużo bardziej dopracowane, możesz na serwerach umieszczać swoje fotki z meczów, filmiki i oficjalna strona też bardzo wspiera Halo.

Do tego bronie lepiej wyważone, są pojazdy i imo dużo lepsze mapy oraz znacznie więcej opcji w online jak customizacja swojego wojaka i wiele innych.

 

Taki CoD to może Halo najwyżej liznąć ;]

 

 

To są wszystko pierdo.ły. Kod sieciowy jest dużo lepiej dopracowany w Moder Warfare (Nie wiem jak z V).

 

A mapy są na ogół większe - co nie znaczy lepsze - kwestia gustu. Mi się zdecydowanie bardziej podoba architektura tych występujących w COD.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hmm.. Jestem po około 4h grania w Halo i muszę powiedzieć, że spodziewałem się czegoś lepszego. Nie nastawiałem się na grafikę, bo czytałem już narzekania, że "To równie dobrze mogło wyjść na poprzednią generację", ale liczyłem na rekompensatę tego w postaci zabawy z gameplay'u. Tymczasem kampania jak na razie wydaje się być nudna jak flaki z olejem, a rozwalanie kolejnych przeciwników nie przynosi tyle radości, ile się spodziewałem. Może wszystko się jeszcze rozkręci, ale póki co to 4/10...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...