Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tyle, że Mythic jest płatny - sa specjalne tryby dla platnych map, a ja nie moge zagrac najprostszego ranked team slayera...

EDIT: Rzeczywiście - teraz doczytałem że do grania team slayera potrzebny jest Mythic. Od kiedy to weszlo bo po wyjsciu mythica jeszcze normlanie gralem rangingowe team slayery :/?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Zawsze można w rankingowych grać te ostatnie z playlisty, nie pamiętam nazwy. Tam jest wymieszany Team Slayer & Team Objectives. Moim zdaniem najlepszy z całej playlisty. Raz zagra się zwykłego TS, raz CTF, potem terytoria, i znów Team Slayera. Ale fakt faktem lekko oszukali użytkowników, teraz powinni dać darmowe mapy Legendary.

BTW,

Jak trzeba zdobyć do postaci w multi ten miecz samurajski na plecach?

Odnośnik do komentarza

Zakupiłem tego Mythica - Orbital moim zdaniem jest jedną z lepszych map do H3 , Assembly to też solidna robota, ale Sandbox? Co to ma być za twór? Rzygać mi się chce na sam widok tej obrzydliwej nazwy. To coś spokojnie hulałoby na bebechach PSone, a na widok tych "pudeł" to aż mi sie śmiac chce...

Tak czy siak nie żałuje tych 800msp bo na Orbital i Assembly gra się naprawdę fajnie :).

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja sam mam tak ze mam wszystkie map packi sciagniete ale i tak nie moge grac w "action sack" i "rumble pit". Przypuszam ze gdybym sciagnal mythic map poownie problem by sie rozwiazal, niestety halo zzera podczas grania moj 10 gigowy limit w okolo 20 dni, wiec ta opcja odpada. Aha NIE OPUSZCZAJCIE MECZOW przed zakonczeniem, toz to mecz z poczatkowym stanem graczy przy koncu rozgrywki to prawdziwa perelka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...