Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

delta.png

 

http://delta-halo.com/mc/index.php?option=...7&Itemid=68

 

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w lidze Delta Halo 2vs2 na zasadach MLGv2. Wszystkich zapraszam przede wszystkim do zapoznania się z regulaminem, a następnie na wysłanie zgłoszenia pod adres ligadeltahalo(at)yahoo.com

 

Wszelkie możliwe informacje znajdziecie w dziale Turnieje, jeżeli jednak dalej będziecie mieć jakieś pytania, proszę je kierować pod adres kyoshiro77(at)gmail.com

 

Email ze zgłoszeniem powienien być zatytułowany "Zgłoszenie", w jego treści należy podać Gamertagi drużyny, nazwę drużyny, adres email kontaktowy. Zapisy trwają do 1 lutego, a start ligi planuje się na dzień 11 lutego 2008.

 

REGULAMIN

 

 

1. W Lidze mogą wziąć udział wszyscy posiadacze konsoli xbox 360 posiadający xbox live gold.

2. Zgłoszenia do ligi przyjmowane są do 1 lutego 2008 roku.

3. Drużyna musi się składać z conajmniej dwóch gracz, dozwolone jest zgłoszenie kolejnej osoby jako rezerwowej.

4. Maksymalna liczba miejsc wynosi 36.

5. Drużyny zostaną podzielone na dwie ligi, w zależności od posiadanych umiejętności. Decyzję o umiejętnościach podejmuje organizator, decyzja będzie opierać się na osiągnięciach w gry z serii Halo, a także na podstawie statystyk ze strony bungie.net

6. Wszystkie mecze należy rozegrać w terminie. Nie będą akceptowane wyniki spotkań w wypadku, gdy jakaś drużyna postanowi np. kilka meczy rozegrać wcześniej.

7. W przypadku, gdy drużyna nie może w dniu wyznaczonym przez organizatora rozegrać danego spotkania, ma obowiązek poinformować przeciwników o tym fakcie, a także organizatora na przynajmniej 24h przed planowanym rozegraniem meczu. Niespełenie tego założenia będzie oznaczało przegranie meczu walkowerem.

8. Zaległy mecz należy rozegrać w ciągu 8 dni od jego pierwotnej daty.

W przypadku, gdy drużyny nie potrafią się dogadać odnośnie terminu, mecz należy rozegrać 7 dnia od pierwotnej daty.

9. Jeżeli jakaś drużyna 5 krotnie nie rozegra meczu w terminie lub 3 krotnie pod rząd, zostaje automatycznie zdyskwalifikowana z ligi.

10. Każdą kolejkę rozgrywa się na zasadzie mecz i rewanż.

11. Za zwycięstwo przyznane będą 3 punkty, za porażkę 1 punkt, za walkowe 0 punktów.

12. Każda drużyna ma obowiązek zachować mecz w swoim file share, by był on do wglądu przez organizatora.

13. Każdy z uczestników zobowiązany jest do przestrzegania zasad kultury.

14. Każdy mecz musi być rozegrany zgodnie z przyjętymi zasadami. Gramy Host & Join, najpierw jedna drużyna wybiera mapę, następnie w rewanżu druga.

15. W razie wątpliwości, niejasności, sporów należy skontaktować się z organizatorem, który to ma obowiązek poczynić wszelkie kroki by dany problem wyjaśnić.

16. Zwycięzca meczu zobowiązany jest poinformować organizatora o jego wyniku.

17. Hostem powinna być zawsze osoba posiadająca nalepsze łącze w danej drużynie, przy meczach rewanżowych hostem zostanie osoba z drużyny przeciwnej.

 

 

 

ZASADY ROZGRYWKI

Mapy:

- Construct MLGv2

- Guardian MLGv2

- Pit MLGv2

 

TRYB

- MLGv2 TS

- czas trwania rundy: 45 minut

- limit fragów - 50

- gramy mecz i rewanż.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja troche wynurzeń z innej beczki :P

 

Mianowicie przez kupę lat bawiłem się w Q2,Q3 - klany, ligi i te sprawy . Można powiedzieć żyłem tymi grami . Skill jakiś tam się wyrobił, powiedzmy że radziłem sobie całkiem niezle :( Do czego zmierzam...

Otóż zacząłem grać w Halo 3 online . Chciałbym pograć trochę w to bardziej dla "sportu", tzn. osiągnąć coś w tej grze i moje pytanie jest takie : czy jest jakas stronka z poradami na temat gry w multi, skoki/operowanie bronią, taktyki etc.?

Żeby moja gra była bardziej regularna, a nie, że biją mnie czasem jakies noobki itd. Bo mam takie huśtawki, tzn. raz ostatni, raz pierwszy ... A nie wiem jak tego skilla poprawić . Ktoś powie : po prostu graj dużo, trening czyni mistrza :D

Owszem, ale muszę poznać podstawy grania i właśnie prosiłbym o jakiegoś linka do odpowiedniej stronki .

Odnośnik do komentarza

A ja troche wynurzeń z innej beczki ;)

 

Mianowicie przez kupę lat bawiłem się w Q2,Q3 - klany, ligi i te sprawy . Można powiedzieć żyłem tymi grami . Skill jakiś tam się wyrobił, powiedzmy że radziłem sobie całkiem niezle :( Do czego zmierzam...

Otóż zacząłem grać w Halo 3 online . Chciałbym pograć trochę w to bardziej dla "sportu", tzn. osiągnąć coś w tej grze i moje pytanie jest takie : czy jest jakas stronka z poradami na temat gry w multi, skoki/operowanie bronią, taktyki etc.?

Żeby moja gra była bardziej regularna, a nie, że biją mnie czasem jakies noobki itd. Bo mam takie huśtawki, tzn. raz ostatni, raz pierwszy ... A nie wiem jak tego skilla poprawić . Ktoś powie : po prostu graj dużo, trening czyni mistrza :D

Owszem, ale muszę poznać podstawy grania i właśnie prosiłbym o jakiegoś linka do odpowiedniej stronki .

nie znam jako tako takich stronek, ale odwiedź halo arene umów sie z kimś na mecze niech ci wytłumaczą all (mogę to ja zrobić nawet tylko musialo to by być najpóźniej dziś :P bo mam konsole rozwalona w mieszkaniu a jutro tam jadę) najważniejsza rada = graj dobrze XDDD

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam taki problem z jakies 2 tygodnie temu spokojnie gralem sobie w halo 3 przez XBL wyszukiwalo mi szybko wiele gier w "close match". A od swiat cos niewyszukuje mi prawie wogole gier! Co najwyzej jedna w "close match" a i nawet niewiele w "any match" O co moze chodzic? Internet mam 1mb/s i NAT otwarte.

Live ma/miał problemy. Stąd te anomalia. Swoją drogą przez ten cały okres awaryjności nie zauważyłem jakiś problemó u siebie...

Odnośnik do komentarza

edit

 

dobra chłopaki, sprawa jest

 

Powiedzcie mi proszę, czy azjatyckie wydania halo 3, maja menusy po angielsku, a jeśli tak to czy np da sie włączyć napisy w dialogach w zrozumiałym jeżyku bo dubbing po mandaryńsku.

Z góry dzięki za info

Edytowane przez MaciejPŃ
Odnośnik do komentarza
Czy Halo 3 można przejść w co-opie na dzielonym ekranie i czy są wtedy odtwarzane wszystkie filmiki między etapami?

Nie, zamiast filmików pojawiają się 2 laski i zaczynają tańczyć :(

 

a tak serio to wszystko jest normalnie jak w singlu(tylko niektóre filmiki są leciutko zmienione by nie było akcji ze arbiter pojawia sie znikąd)

Odnośnik do komentarza

Taki pewien to bym nie był H4 jak najbardziej może powstać(no bo dlaczegóżby nie?) i jak najbardziej może być bezpośrednią kontynuacją, w końcu bonusowe zakończenie(po przejściu gry na Legendary) stwarza taką możliwość. Poza tym wojna między ludźmi i Covisami się skończyła, ale nie jest pewne czy Flood nie rozprzestrzenił się gdzieś dalej. Ale to tylko takie moje gdybanie :P

Odnośnik do komentarza

niekoniecznie wojna sie skonczyla... moze bruty beda szukaly zemsty, albo elici kontynuowac beda wojne przeciwko reszcie i ludzkosc sie przylaczy, moze pojawi sie nowe zagrozenie... na prequela bym nie liczyl, tylko dlatego, ze prequele zajmuja sie ksiazki i inne gry... ale to IMO generalnie wszystko jest mozliwe

Odnośnik do komentarza

IMO Halo 3 powinno sie skonczyc, bez pozostawiania zadnej otwartej furtki, mogli zabic MC, albo zrobic z niego bohatera... nie ma to znaczenia. Ale skoro zostawili sobie otwarta furtke, to w tym kierunku bym szukal kontynuacji. W koncu nie wiadomo, gdzie MC zawedrowal... moze okazac sie, ze dostaje sie na planete, na niej otwiera portal by dostac sie na Ziemie i razem z nim wedruje jakies paskudztwo. Mielismy I wojne swiatowa, a po niej wybuchla kolejna... to ze zakonczylismy trylogie pierscieni, nie znaczy ze swiat zawsze bedzie bezpieczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...