Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Jestem po paru godzinach gry i powiem, ze fajnie się pogrywa, gram na tym przedostatnim poziomie trudności, więc łatwo nie jest, teraz właśnie mam problem w jednej misji gdzie jesteśmy w tej jakiejś bazie u ludzi i walczymy w hangarze do którego obcy się dostali, same kafary, wszystkich rozwalam tylko ten ostatni dupek z jakimś młotem w łapach zostaje, nawalam go a on skacze i robi one hit kill :-p

 

Grafika, wiadomo nie powala, ale chodzi tu głównie o wygładzanie krawędzi i chyba jest to najgorsza gra pod tym względem jakie do tej pory widziałem na X360 :-)

Moim zdaniem bronie obcych są do d**y, jak się strzela do jakiegoś przeciwnika z oddali to zdąży zrobić krok w bok żeby go nie trafić, dlatego zwykłe giwery są najlepsze, nikt przed kulą nie ucieknie :-)

 

Generalnie świetna gierka, a za tę cenę co obecnie chodzi na Allegro to nawet nie ma co się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

donsterydo - trzymaj tego z młotem na dystans. Skacz, biegaj slalomem między przeszkodami i jak będzie w bezpiecznej odległości - wal. Z moich doświadczeń wynika, że lepiej na początku (tzn. kiedy są też pozostali przeciwnicy) osłabić tego najmocniejszego z jakiejś broni ze zbliżeniem (najlepiej do momentu, aż straci swoją "zbroję") i potem go dobić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram juz w gierke od dluzszego czasu, mecze singla przy chwilowym braku lacza. Musze przyznac ze gra mnie zauroczyla szczegolnie kolorystyka. Produkt jako calos niepowala, w multi szczegolnie tryb dobierania graczy(czas) i tak w kolo od nowa co mape ,paranoja. Jednak jazda warthogiem z dobrym dzialkowym nadrabia wszystkie minusy, takiej radosci z prowadzenia fury nie mialem od micro machines. A podobno slyszalem ze w halo trzeba strzelac... Tak wiec po krotce stalem sie fanem gry Halo 3, wielkie mi halo mozna by rzec. :>

apraszam na partyjke kazdego chetnego Nick: Perss86 (narazie brak lacza)(lol)

 

A teraz chcialym sie zapytac czy ktos spotkal sie z takim zjwiskiem jak znikajace czaszki ? Mianowicie nie moge znalesc czy raczej nie ma czaszki Catch. Oczywiste jest gdzie sie powinna znajdowac, cholernie niejasne jest tylko to czemu tam jej nie ma. Sprobowalem chyba wszystkiego od przechodzenia od poczatku do zmieniania poziomow i nic.

 

Czy znajdzie sie Ktos, kto zna lekarstwo na moja czaszke?

Odnośnik do komentarza

http://www.halointeractivestrategygame.com/#/home

 

MUST HAVE!! DZISIAJ KUPUJE!! $50... za takie coś... to jakby za darmo rozdawali!!

 

Takie podsumowanie... co wyszlo z Halo

http://zeratulpl.blogspot.com/2009/03/rzut-halem.html

 

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419

Sąsiad chce kupić Halo 3 żeby pograć ze mną w multi i kampanie przejść, a że ja swojego Halo 3 jeszcze nawet z folii nie odpakowałem to chciałem spytać czy do gry w multi, przejścia kampanii w co-op są potrzebne jakieś większe dodatki? bo sąsiad ma Arcade z memorką 256 :(

Odnośnik do komentarza

Niedawno kupiłem na nowo x360 i Halo 3. Teraz mam problem z kampanią, bo przed sprzedażą x'a byłem na końu kampani na Heroicu a teraz gdy próbuję wczytać stan singlowej gry z sejwa (mialem zgrane na memorke) to po loadingu na kilka sekund pokazuje się zdjęcie z multi i gra wraca do menu. Ktoś wie co jest grane? Chętnie zgarnąłbym aczika a nie chce mi sie znowu zaczynać wszytskiego od nowa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://kotaku.com/5210494/halo-3-players-r...-covenant-kills

10 miliardów zabójstw obcych w Halo3 single player...a skoro Halo 3 sprzedało się w liczbie 8.1 mln to oznacza, że każdy gracz średnio zabił 1234 covenantów... do seriously 2.0 trochę brakuje ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...