Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie da się posadzić patcha na wszystko, tym bardziej na matchmaking, który jakby nie patrzeć jest dość skąplikowanym systemem. Poza tym nie przesadzajmy, może gra i wyszła w 2007 roku, ale do dzisiaj dumnie zajmuje 1sze miejsce w rankingu najpopularniejszych gier na Xbox Live. Nie powinno być więc problemu ze znalezieniem chętnych, nawet polaków. Wystarczy chociażby pochodzić po tym forum (polecam dział Halo Arena).

Co do ODST to już wiadomo, że nie będzie matchmaking'u ani w singlu/co-op'ie, ani w Firefight.

Odnośnik do komentarza

hmm to wolisz dać za nowe halo 150zl czy kupić same mapki za 1400zl ~ 60-70zl ?

 

Z tego co czytałem to nowe halo nie bedzie jakieś rewolucyjne . Ja wybrałem MP i nie powiem abym żałował . mam ochotę na calaka w tej grze ,co łatwe na pewno nie będzie . H3 podoba mi się więc nie widzę przeciw wskazan aby nie kupić MP :)

Odnośnik do komentarza
Nie da się posadzić patcha na wszystko, tym bardziej na matchmaking, który jakby nie patrzeć jest dość skąplikowanym systemem. Poza tym nie przesadzajmy, może gra i wyszła w 2007 roku, ale do dzisiaj dumnie zajmuje 1sze miejsce w rankingu najpopularniejszych gier na Xbox Live. Nie powinno być więc problemu ze znalezieniem chętnych, nawet polaków. Wystarczy chociażby pochodzić po tym forum (polecam dział Halo Arena).

Co do ODST to już wiadomo, że nie będzie matchmaking'u ani w singlu/co-op'ie, ani w Firefight.

 

hmmm jak dużo ta grafika będzie lepsza ? dla mnei to słaby argument lepsza grafika w gzre abym miał wydać na tą grę 150zl lub więcej .

liczy się grywalność a nie grafika .

Odnośnik do komentarza
hmm to wolisz dać za nowe halo 150zl czy kupić same mapki za 1400zl ~ 60-70zl ?

 

Z tego co czytałem to nowe halo nie bedzie jakieś rewolucyjne . Ja wybrałem MP i nie powiem abym żałował . mam ochotę na calaka w tej grze ,co łatwe na pewno nie będzie . H3 podoba mi się więc nie widzę przeciw wskazan aby nie kupić MP :)

Wolę kupić nowe Halo bo i tak onlinowcy się przerzucą na ODST.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panie i panowie, liga konsolowa POLISH GAMING LEAGUE chciałaby poprosić wszystkich zainteresowanych trochę poważniej tematyką HALO 3 o przetestowanie nowych zasad do rozgrywek drużyn dwuosobowych. W skrócie - będą one potrzebne na kilku zbliżających się imprezach, a że nie chcemy puścić w obieg bubla prosimy Was o pomoc. Jak możecie nam jej udzielić? Sprawa jest bardzo prosta, najpierw odwiedzacie dwa linki: ten i ten, gdzie logujecie się swoim GamerTag'iem (spoko, oba prowadzą do oficjalnej strony Bungie - twórców HALO 3) i ściągacie tryby i mapy. Z pierwszego linka wszystkie, z drugiego następujące:

 

MLG Guardian v6.1

MLG Amp v6.1

MLG Ldown v6.1

 

Po czym testujecie ze znajomymi, w drużynach dwuosobowych podane niżej tryby. Pamiętajcie, aby wszelkie uwagi postnąć na forum, lub posłać PM bezpośrednio do mnie. To tyle. Z góry dzięki wszystkim zaangażowanym.

 

TRYBY:

PGL TS 2v2 - PGL Pit 2v2, PGL Cstruct 2v2, PGL CStor 2v2, MLG Guardian v6.1, MLG Amp v6.1

PGL King 2v2 - PGL Pit 2v2, PGL Cstruct 2v2

PGL Ball 2v2 - MLG Guardian v6.1, MLG Ldown v6.1

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...