Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam kilka waznych,ale to jakze pytan aby zwiekszyc sobie skilla w halo,gdyz jestem newbie i ciezko mi idzie. a oto one :

ad1-na jakich ustawienieach sensitivity gracie w halo 3 i jakie sa najodpowiedniejsze 1-10 ?

ad2-idzie rzucac broniami w halo 3 jak ma sie np 2 pistole i jeden sie skonczy ?

ad3-jak jest ta sniperka ( nie automat ) i sie zrobi pojedynczego zooma to co zrobic,zeby od razu przejsc do normalnego widoku a nie do podwojnego zooma ?

ad4-jak to jest z tymi granatami co dodaja zycie, obnizaja je , robia bombla , daja wyskocznie . jak je zmeiniac jak mamy np 2 ich rodzaje aby losowo nie wyrzucac.

ad5-takie pytanie jak wyzej tylko chodzi o normalne grantay tzn : zwykly,ten co sie przyczepia do scian itp ( podluzny taki) i ten niebieski . jakie sa ich zastosowania i ktory jest najsilniejszy

ad6-czy nawet jak sie strzela z innej broni niz snajpersiej w lep zwieksza to obrazenia ?

 

jak ktos ma sobie jaja robic niech w ogole nie odpowiada. Pozdrawiam i licze na wasza pomoc :)

Edytowane przez Flamingo
Odnośnik do komentarza
mam kilka waznych,ale to jakze pytan aby zwiekszyc sobie skilla w halo,gdyz jestem newbie i ciezko mi idzie. a oto one :

ad1-na jakich ustawienieach sensitivity gracie w halo 3 i jakie sa najodpowiedniejsze 1-10 ?

ad2-idzie rzucac broniami w halo 3 jak ma sie np 2 pistole i jeden sie skonczy ?

ad3-jak jest ta sniperka ( nie automat ) i sie zrobi pojedynczego zooma to co zrobic,zeby od razu przejsc do normalnego widoku a nie do podwojnego zooma ?

ad4-jak to jest z tymi granatami co dodaja zycie, obnizaja je , robia bombla , daja wyskocznie . jak je zmeiniac jak mamy np 2 ich rodzaje aby losowo nie wyrzucac.

ad5-takie pytanie jak wyzej tylko chodzi o normalne grantay tzn : zwykly,ten co sie przyczepia do scian itp ( podluzny taki) i ten niebieski . jakie sa ich zastosowania i ktory jest najsilniejszy

ad6-czy nawet jak sie strzela z innej broni niz snajpersiej w lep zwieksza to obrazenia ?

 

jak ktos ma sobie jaja robic niech w ogole nie odpowiada. Pozdrawiam i licze na wasza pomoc :)

1. 5

2. rzucac nie, wyrzucac tak... wciskasz Y

3. wcisnac szybko dwa razy right sticka, albo trzeba oberwac...

4. RB

5. LB... kazdy jest dobry.

6. br - 3 na klate czwarty w head...

Odnośnik do komentarza
mam kilka waznych,ale to jakze pytan aby zwiekszyc sobie skilla w halo,gdyz jestem newbie i ciezko mi idzie. a oto one :

ad1-na jakich ustawienieach sensitivity gracie w halo 3 i jakie sa najodpowiedniejsze 1-10 ?

ad2-idzie rzucac broniami w halo 3 jak ma sie np 2 pistole i jeden sie skonczy ?

ad3-jak jest ta sniperka ( nie automat ) i sie zrobi pojedynczego zooma to co zrobic,zeby od razu przejsc do normalnego widoku a nie do podwojnego zooma ?

ad4-jak to jest z tymi granatami co dodaja zycie, obnizaja je , robia bombla , daja wyskocznie . jak je zmeiniac jak mamy np 2 ich rodzaje aby losowo nie wyrzucac.

ad5-takie pytanie jak wyzej tylko chodzi o normalne grantay tzn : zwykly,ten co sie przyczepia do scian itp ( podluzny taki) i ten niebieski . jakie sa ich zastosowania i ktory jest najsilniejszy

ad6-czy nawet jak sie strzela z innej broni niz snajpersiej w lep zwieksza to obrazenia ?

 

jak ktos ma sobie jaja robic niech w ogole nie odpowiada. Pozdrawiam i licze na wasza pomoc :P

 

 

1. Większość ludzi gra na standardowym 3, lub czasami 4, ale nie ważne jak gra większość, wyczaj jak tobie jest najlepiej, pamiętając, że czulszy kontroler pozwala szybciej się obracać, ale też celowanie staje się ciut trudniejsze.

2. Jak masz dwa pistole, czy jakieś inne zdualowane bronie, i chcesz jedną wyrzucić to wystarczy wcisnąć albo zmianę broni, albo melee (walenie z pięści).

3. To już jest troche trudniejsze, bo normalnie nie da się tego zrobić, więc albo szybko wciskasz dwa razy zmianę broni (jeśli masz drugą), albo przy zoomowaniu cały czas trzymasz gałkę wciśniętą (tzn. wduszasz i trzymasz), kiedy puścisz to broń sie odzoomuje, bez przejścia przez powiększenie.

4. Te granaty nazywają się equipement'em i na raz możesz trzymać taki tylko jeden. Zmienia się je tak samo jak zmienia się bronie, stajesz na nowym equip'ie i trzymasz zmianę broni.

5. Zwykły to frak, niebieski to plasma, a podłużny to spike (ew. tłuczek), zastosowania są proste, fragi latają najdalej i robią spory damage, łatwo się nimi uszczupla tarczę przeciwnika, lub wykańcza po serii, pamiętaj że ten granat wybucha chwilę po tym jak odbije się od ziemi. Plasmy to wklejki, zarówno nimi jaki i tłuczkami staraj się trafić w przeciwnika, a nie pod niego (no tłuczkami możesz pod, bo one kleją się do każdej powierzchni). Plasmy są bardzo silne, ale nie latają za daleko. Tłuczki są umiejscowiono jakoś między tamtymi dwoma jeśli chodzi o siłę i zasięg, ale musisz pamiętać, że ich wybuch nie jest sferyczny, tylko ma kształt stożka (tzn. jeżeli granat jest przyklejony gdzieś i stoisz po stronie rączki to jesteś bezpieczny, o ile igły powstające przy wybuchu nie odbiją się od ściany w twoim kierunku :) ).

6. Tak, ale nie z każdej, liczą się te bronie, które mogą zasadzić headshota, czyli Battle Rifle, Carbine i Pistol(Magnum). Problem polega na tym, że jakiś półdebil z Bungie (Shishka, niech szatani zjedzą twoje jądra, uprzednio gotując w gorącej smole je razem z tobą na żywca) dodał do BR'ki rozsiew kul na większe odległości. Dlatego, tak jak powiedział Zeratul, aby zabić tą bronią najszybciej (a ta broń jest do tego najlepsza) sadzaj 3 serie mniej więcej w klatkę piersiową, a 4tą ściągaj na głowę (inaczej będziesz zabijał na 6-7 serii). Dodatkowo pamiętaj, że na średnie i duże odległości warto zawsze mieć ze sobą BR'ę, szczególnie w połączeniu ze snajpą (np sadzisz jeden w korpus ze sztucera, szybko zmieniasz na Rifle'a i ładnie dobijasz jednym headshot'em, czasami trwa to krócej niż dobijanie ze snajpy). To chyba tyle, jeszcze jakieś pytania? Jak tak to zapraszam do Halo Areny na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza

w imię zasady "lepiej póżno niż wcale": 3-ka to pierwsze Halo, które miałem okazje sprawdzić (trafiła do mnie za free od znajomego). Za online (który ponoc jest zacny - nie wiem, nie wnikam) nie chce mi się zabierać, bo "blasterki" to zupełnie nie mój klimat.

 

zmęczyłem natomiast kampanie i... Coż mogę powiedzieć - zdecydowanie jeden ze słabszych singlowo FPS'ów, w jakie dane mi było szarpać na X360.

 

absolutnie nie jestem i nigdy nie byłem typem anty-Halo (ani też anty-cokolwiek), ale takiej kiepścizny dawno już nie uświadczyłem. Zarówno strona techniczna gry...

 

- ile tu było wątków muzycznych, 3-4?

- częste loadingi (także w trakcie starć)

- audio: zarówno voice acting jak i zdrowo wkur***jący, stłumiony dźwięk broni (nie wiem, może trzeba się do tego przyzwyczaić...)

- brak dostatecznej precyzji w trakcie prowadzenia pojazdów

 

... jak i jej zawartość merytoryczna zwyczajnie do mnie nie przemawiają (mówiąc delikatnie). Patrząc na przyznawane tej grze noty, zakładam że multi musi być tu naprawdę mega-mocny i nijak ma sie do trybu singlowego. Aha... na 100 procent.

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...