Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest ktoś chętny zeby pograc multi? : > Ranked/Social whatever... xP Jakiekolwiek propozycje kierować na AshramPL za 30 min wbije na live i możemy pograć.jak zbierze sie nas więcej mozna nawet 4vs4.zostawcie mi wiadomosc na skrzynke ;d

 

 

@Wchodze właśnie na liva, czekam na każde propozycje : > gamertag AshramPL

Edytowane przez Dagadagadaga
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pograłem kilka godzin w Halo3 i rozczarowałem się. Nie wiem za co gra dostawała same dyszki. Grafika nie najlepsza. Kampania bez polotu. Multi jak najbardziej OK. Ale gra chyba dostawała oceny za Halo w nazwie. Jak dla mnie 8 to MAKS.

Pozdro

 

ps. dziś leci na znany serwis aukcyjny

Odnośnik do komentarza
Pograłem kilka godzin w Halo3 i rozczarowałem się. Nie wiem za co gra dostawała same dyszki. Grafika nie najlepsza. Kampania bez polotu. Multi jak najbardziej OK. Ale gra chyba dostawała oceny za Halo w nazwie. Jak dla mnie 8 to MAKS.

Pozdro

 

ps. dziś leci na znany serwis aukcyjny

Jakbyś chociaż czytał te recenzje, a nie tylko po ocenach leciał, może byś się dowiedział. Ale to za dużo :lol:

Odnośnik do komentarza
Pograłem kilka godzin w Halo3 i rozczarowałem się. Nie wiem za co gra dostawała same dyszki. Grafika nie najlepsza. Kampania bez polotu. Multi jak najbardziej OK. Ale gra chyba dostawała oceny za Halo w nazwie. Jak dla mnie 8 to MAKS.

Pozdro

 

ps. dziś leci na znany serwis aukcyjny

Jakbyś chociaż czytał te recenzje, a nie tylko po ocenach leciał, może byś się dowiedział. Ale to za dużo :lol:

 

nie wypowiadałbym się jakbym nie czytał chyba hee ? poza tym mam tą grę i chyba mam prawo do własnego zdania...

Odnośnik do komentarza
Pograłem kilka godzin w Halo3 i rozczarowałem się. Nie wiem za co gra dostawała same dyszki. Grafika nie najlepsza. Kampania bez polotu. Multi jak najbardziej OK. Ale gra chyba dostawała oceny za Halo w nazwie. Jak dla mnie 8 to MAKS.

Pozdro

 

ps. dziś leci na znany serwis aukcyjny

Jakbyś chociaż czytał te recenzje, a nie tylko po ocenach leciał, może byś się dowiedział. Ale to za dużo :lol:

 

nie wypowiadałbym się jakbym nie czytał chyba hee ? poza tym mam tą grę i chyba mam prawo do własnego zdania...

Jasne, masz prawo do własnego zdania, ale chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i na dodatek sam sobie zaprzeczasz. Napisałeś "nie wiem za co gra dostawała same dyszki", jeżeli czyta się całe recenzje GS, IGN czy innych serwisów, to oceny jakie wystawili nie powinni dziwić. Nie rozumiem także, dlaczego piszesz o prawie do własnego zdania. Czy ja temu zaprzeczyłem? Zastanawiasz się czemu gra dostawała "dyszki" to ja ci odpowiadam.

 

nie wypowiadałbym się jakbym nie czytał chyba hee

 

No właśnie, że nie koniecznie. Po pierwsze, swoim postem dajesz do zrozumienia, że ich nie czytałeś. Po drugie, ile ludzi dzisiaj się wypowiada na tematy o których nie ma pojęcia? Mnóstwo. Więc, nigdy nie można być pewnym.

Odnośnik do komentarza

Zaatakowałeś mnie to jakoś starałem się odpowiedzieć. Nie wiem za co dostała, ale mówiłem to w sensie, że wg. mnie nie powinna dostać oceny 10. Seria HALO jest bardzo zasłużona, ale mi po prostu ten tytuł nie podpasował. Zdarza się. W każdym razie nie warto chyba łapać się za słowa bo można tak w nieskończoność. Szanuje Halo3 i wszystkich, którzy w nie grają. Pozdrawiam

i no ofense Jacobss.

Odnośnik do komentarza
Zaatakowałeś mnie to jakoś starałem się odpowiedzieć. Nie wiem za co dostała, ale mówiłem to w sensie, że wg. mnie nie powinna dostać oceny 10. Seria HALO jest bardzo zasłużona, ale mi po prostu ten tytuł nie podpasował. Zdarza się. W każdym razie nie warto chyba łapać się za słowa bo można tak w nieskończoność. Szanuje Halo3 i wszystkich, którzy w nie grają. Pozdrawiam

i no ofense Jacobss.

Wybacz, ale ciebie w żadnym wypadku nie zaatakowałem. Ochłoń, przeczytaj jeszcze raz moje posty i swoje, a potem zastanów się jeszcze dwa razy. Do rzeczy: Mnie tylko lekko rozśmieszyło, że dziwisz się, że Halo 3 ma takie oceny, a nie inne, skoro to wszystko jest napisane w recenzjach. Cóż, nie wyraziłeś do końca tego co chciałeś powiedzieć, więc skąd miałem wiedzieć, że mówisz o takim sensie? Ja ciebie nie miałem zamiaru atakować, ani nic innego robić. Wyjaśniłem po prostu dlaczego Halo 3 ma takie oceny. A ktoś sobie może wystawić i 3 dla Halo, to jego opinia. Ja jestem za, jak ludzie mają własne zdanie, a nie powtarzają jak gęsi za największymi serwisami o grach "Uncharted jest najładniejszy, bo tak powiedzieli na GT" czy też "COD 4 ma najlepszy multi, zresztą tak powiedzieli na IGN (tak jakby to była wyrocznia jakaś)". Ja nigdy zresztą nie przejmuję się ocenami, a już na pewno na ich podstawie nie kupuję. Wiemy jaki jest dzisiejszy świat i wiemy, że jak często te recenzje są przekupywane. Dam taki przykład na koniec. Ocena 9.5 Halo 3 na IGN, spowoduje, że 500 tysięcy egzemplarzy więcej się sprzeda. Co jest lepiej zrobić dla Microsoftu? Zapłacić IGN 100 tysięcy dolców za ocenę 9.5 i mieć dodatkowe 500 tysięcy egzemplarzy sprzedanych? Czy też pozwolić żeby gra dostała ocenę w granicach 8, ale bez wydawania 100 tys. ale znowu bez dodatkowych 500 tys.? Moim zdaniem odpowiedź jest prosta. A poza tym, nie oszukujmy się. Halo 3 nie zasługuje na 9.5, mimo dobrego multi, bo nie jest to gra rewolucyjna, wybitna. Ale to już tylko moje zdanie.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
hmmmm....na jakiej podstawie twierdzisz że IGN mogło dostać 100.000 $?Jakieś potwierdzone info?? :P

LOL. Ja napisałem, że świat jest dzisiaj bardzo przekupny i napisałem, że co by było lepsze dla Microsoftu. Jeżeli nie zauważyłeś, ja snuję tylko rozważania. Wiesz, nie wierzę, że Halo 3 dostała takie oceny od największych serwisów bez ingerencji kogoś.

Odnośnik do komentarza
hmmmm....na jakiej podstawie twierdzisz że IGN mogło dostać 100.000 $?Jakieś potwierdzone info?? :P

LOL. Ja napisałem, że świat jest dzisiaj bardzo przekupny i napisałem, że co by było lepsze dla Microsoftu. Jeżeli nie zauważyłeś, ja snuję tylko rozważania. Wiesz, nie wierzę, że Halo 3 dostała takie oceny od największych serwisów bez ingerencji kogoś.

Ale w ten sposób moglibysmy podważać absolutnie każdą wyskoka notę dla jakiegokolwiek tytułu. ;)

Ja myslę że Halo 3 mogło dostac taka notę bez "układzików"-wystarczy poczytać chocby posty niektórych tutejszych uzytkowników.

Inna sprawa że mi akurat 3 nie podpasowała i tez bym jej tak wysoko nie ocenił(dałbym mocną 8 )

Odnośnik do komentarza
hmmmm....na jakiej podstawie twierdzisz że IGN mogło dostać 100.000 $?Jakieś potwierdzone info?? :P

LOL. Ja napisałem, że świat jest dzisiaj bardzo przekupny i napisałem, że co by było lepsze dla Microsoftu. Jeżeli nie zauważyłeś, ja snuję tylko rozważania. Wiesz, nie wierzę, że Halo 3 dostała takie oceny od największych serwisów bez ingerencji kogoś.

Nawet jesli tak, to mogli dać H3 dyszkę będąc niesieni hypem. Stwierdzili, że to H3, że ostatnia część itp i dali te 10. Równie dobrze mozesz stwierdzić, że wszystkie oceny gier Sony zostały kupione przez zły i brzydki MS, a tak naprawdę i Lair i HS zasługuja na 18/10

Odnośnik do komentarza

W końcu kupiłam H3 i przeszłam go bardzo szybko niestety. Włączyłam od razu legendary i potrzebne było około 10 godzin na ukończenie gry. Poziom trudności porównywalny do normalnego w Resistance Fall of Man.

Ta gra to dla mnie lekkie rozczarowanie. Po tej całej kampanii reklamowej można się było spodziewać czegoś lepszego.

Grafika na poziomie Orange Box. Panowie z Bungie powinni byli zobaczyć budowle obcych w Resistance Fall of Man, zupełnie inna liga. Nawet budowle obcych w Half Life 2 sprawiały o niebo lepsze wrażenie.

Muzyka nadrabia - jest wspaniała. Fabuła - taka sobie, w FPP fabuła nie stoi na pierwszym miejscu. Mocną sprawą jest kampania co-op. Death matche - typowa sieka FPP, nie robi mnie.

Podsumowując:

 

wady:

- słaba grafika (jak na ten hype człowiek, a nawet kobieta - spodziewałby się czegoś bardziej dopracowanego), rozdzielczość jakaś marna - widać pixele bardzo często, szczególnie w pustynnym otoczeniu miernota nad miernoty

- poziom trudności - śmiech na sali

 

zalety:

- muzyka

- kampania multi

- ciekawe pojazdy

- humor czasem

 

moja ocena:

 

grafika 6/10

muzyka 10/10

rozgrywka 8/10

sieć 8/10

 

Ocena końcowa 7.5/10

 

Tyle dobrze, że nie nabrałam się na kampanię reklamową i poczekałam, aż cena spadnie do 100zł.

 

ps. proszę uszanować prawo do własnego zdania, z góry dziękuję.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
W końcu kupiłam H3 i przeszłam go bardzo szybko niestety. Włączyłam od razu legendary i potrzebne było około 10 godzin na ukończenie gry. Poziom trudności porównywalny do normalnego w Resistance Fall of Man.

Ta gra to dla mnie lekkie rozczarowanie. Po tej całej kampanii reklamowej można się było spodziewać czegoś lepszego.

Grafika na poziomie Orange Box. Panowie z Bungie powinni byli zobaczyć budowle obcych w Resistance Fall of Man, zupełnie inna liga. Nawet budowle obcych w Half Life 2 sprawiały o niebo lepsze wrażenie.

Muzyka nadrabia - jest wspaniała. Fabuła - taka sobie, w FPP fabuła nie stoi na pierwszym miejscu. Mocną sprawą jest kampania co-op. Death matche - typowa sieka FPP, nie robi mnie.

Podsumowując:

 

wady:

- słaba grafika (jak na ten hype człowiek, a nawet kobieta - spodziewałby się czegoś bardziej dopracowanego), rozdzielczość jakaś marna - widać pixele bardzo często, szczególnie w pustynnym otoczeniu miernota nad miernoty

- poziom trudności - śmiech na sali

 

zalety:

- muzyka

- kampania multi

- ciekawe pojazdy

- humor czasem

 

moja ocena:

 

grafika 6/10

muzyka 10/10

rozgrywka 8/10

sieć 8/10

 

Ocena końcowa 7.5/10

 

Tyle dobrze, że nie nabrałam się na kampanię reklamową i poczekałam, aż cena spadnie do 100zł.

 

Grafika 6/10????????????????????Grafika w Halo gorsza niz w resistansie????o_0 LOL hahahah.Resistance momentami wyglada lkadnie ale przez wiekszosc czasu przywodzi na mysl ps2 (wielkie i rozmyte tekstury).Orange box to juz inna para kaloszy bo jak na te czasy to wyglada dosyc archaicznie, a Ty piszesz ze to wyglada lepiej niz Halo3...Owszem Halo nie powala graficznie na kolana, ale akurat tytuly ktore wymienilas nawet nie podmywaja sie do Halo3 (graficznie - gameplay to sprawa gustu).

Co do multi...LOL...''deathmatche to typowa sieka fpp''.Z tego co wiem fpsy w multi polegaja wlasnie na siekaniu rywali heheh.Chyba ze ty wymagasz od fpsa jezdzenia ferrari po mapie z realistyczniejszym modelem jazdy niz w forzie2 :P

Odnośnik do komentarza
Fabuła - taka sobie, w FPP fabuła nie stoi na pierwszym miejscu.

Jak się nie grało w poprzednie częście no to w sumie....

 

Przeszłam 1 i 2.

 

Wiedziałam, że nie uszanujecie czyjegokolwiek zdania niezgodnego z Waszym. No cóż, nie zaskoczyliście mnie.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...