Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko dla tych co zaliczyli gierkę na Legendary : czy faktycznie Halo 3 kończy serię ? Bo po zobaczeniu zakończenia na Legendary mam takie dziwne wrażenie, że to nie koniec. Może developer zostawił sobie otwartą furtkę żeby kiedyś powrócić z nową historią w świecie Halo. Pewnie sie mylę, ale nadzieja zawsze pozostaje :P

 

 

myślę, że sam odpowiedziałeś sobie na pytanie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiejszego dnia Halo 3 otrzymało wyczekiwaną przez graczy aktualizację, poprawiającą kilka niedoróbek w dziele Bungie. Przede wszystkim łatka wprowadza zapowiadane zmiany do systemu melee ("walenie z kolby"), o których szerzej informowaliśmy już jakiś czas temu. Oprócz tego naprawiono błąd, który uniemożliwiał mimo zdobycia wymaganego medalu "Killing Frenzy" (10 zabić z rzędu bez śmierci) użycie fragmentu zbroi Elite Commando na ramiona. Poza tym nie będzie dane oglądać od teraz latających ciał martwych Spartan. To zamyka oficjalną listę zmian podaną przez znane studio. Czy wyeliminowano coś więcej? Musisz sprawdzić samemu.

onlinecenter.pl

Odnośnik do komentarza
Dzisiejszego dnia Halo 3 otrzymało wyczekiwaną przez graczy aktualizację, poprawiającą kilka niedoróbek w dziele Bungie. Przede wszystkim łatka wprowadza zapowiadane zmiany do systemu melee ("walenie z kolby"), o których szerzej informowaliśmy już jakiś czas temu. Oprócz tego naprawiono błąd, który uniemożliwiał mimo zdobycia wymaganego medalu "Killing Frenzy" (10 zabić z rzędu bez śmierci) użycie fragmentu zbroi Elite Commando na ramiona. Poza tym nie będzie dane oglądać od teraz latających ciał martwych Spartan. To zamyka oficjalną listę zmian podaną przez znane studio. Czy wyeliminowano coś więcej? Musisz sprawdzić samemu.

onlinecenter.pl

 

wiec w jaki sposob dziala teraz to melee ?

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam mam problem probowalem sciagnac mody do halo czy jak to sie nazywa MLG ale nie posiadam dysku i nie chce sie sciagnac, ale chodzi o to ze teraz podczas grania live wyskakuje mi caly czas w czasie meczu ze nie moze sciagnac pliku i przeszkadza w graniu pomozcie jak mozecie co mam zrobic Help Hilpe bardzo wazne czekam na odpowiedz Ned PL

Odnośnik do komentarza

wiesz co wchodze w to active download ale tam nic nie wyswietla. Nie ma zadnego pliku czy cosik takiego. Komunikat caly czas wyskakuje !!!! Jak ktos wie to bede wdzieczny !

 

Witam mam problem probowalem sciagnac mody do halo czy jak to sie nazywa MLG ale nie posiadam dysku i nie chce sie sciagnac, ale chodzi o to ze teraz podczas grania live wyskakuje mi caly czas w czasie meczu ze nie moze sciagnac pliku i przeszkadza w graniu pomozcie jak mozecie co mam zrobic

Odnośnik do komentarza

No i mam problem. Konsola podczas ostatniego update'u do H3 zaliczyła zgona, a raczej po aktualizacji. No i mam nowa konsole odpalam resume campaing i mnie wyrzuca do menu. Więc moje pytanie co zrobić z tym fantem nie mam zamiaru przechodzić całego H3 od nowa, aktualnie zostały mi 2 misje, ale save nie działa. Gdy z innego profilu daje new game to wszystko śmiga :(

Odnośnik do komentarza

Mam tekie pytanko adnośnie mulit . Kumpel ma 512 telekomuny i jeśli gra sam to nic zero lagów .... jeśli gramy w trójke czy tez w dwójke to zaczynaja sie lagi, ale tylko jemu. Co jest nie tak prosze o szybką odpowiedz. Dzieki !!

Ja z drugim kumplem mamy po 1mb równierz telekomuny.

Edytowane przez Camiloz
Odnośnik do komentarza
Mam tekie pytanko adnośnie mulit . Kumpel ma 512 telekomuny i jeśli gra sam to nic zero lagów .... jeśli gramy w trójke czy tez w dwójke to zaczynaja sie lagi, ale tylko jemu. Co jest nie tak prosze o szybką odpowiedz. Dzieki !!

Ja z drugim kumplem mamy po 1mb równierz telekomuny.

 

Moze ktorys z was ma trojana. Podlaczeni jestescie przez ruter, czy modem. Jezeli pod to drugie sprawdz wysyl w oprogramowaniu.

Odnośnik do komentarza

@Camiloz - Zwalnia, bo trzyma dodatkowo party w kupie, ale rzeczywiście nie powinno jakoś masakrycznie tego robić, niech koleś sprawdzi łącze lepiej.

 

@Flamingo - W Halo3 nie ma wyboru gry multi, albo ktoś wysyła ci zaproszenie, albo ty komuś, albo wchodzisz do Matchmaking'u i grasz losowe gry z losowymi ludźmi (chyba, że wejdziesz w party ze znajomymi), na losowych mapach

Odnośnik do komentarza

A więc tak 2 z nas jest podłączonych przez sieciówke a jeden prze router.

Czy ma trojana to nie sprawdzałem, ale zaraz jak do niego wpadnę to to zrobię. A jeśli chodzi o sprawdzenie łącza to w jaki sposób, co miałeś konkretnie na myśli. Wiecie Telekompromitacja ma czasem tak że grzebią przy skrzynkach i coś poknocą, wina szybkości internetu to na pewno nie jest, bo gram z ludźmi którzy korzystają z 512.

Dzięki za zainteresowanie!!

Czekam na kolejne pomysły !! :P

Dalej czekam naWasze propozycje , ponieważ prblem dalej nie został mi rozwiązany

Edytowane przez Camiloz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...