Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Co nastepnie to niewiem, jesli zagram i gre ukoncze i stwierdze ze jest slaba to dam znac. Co do twojego ostatniego zdania mozna wywnioskowac ze o H3 czy GTA4 nie mozna powiedziec zlego slowa... Skoro takie slowa padaja to maja jakies argumenty to nie sa z doopy jakies gadki bo trzeba sie sprzeciwic i powiedzec ze GTA jest slabe bo juz. Widocznie teraz wystarczy aby gra miala w tytule GTA, HALO, itp ale ludzie to kupia bo kto by pomyslal aby GTA bylo slabe? Widocznie sa,ja testuje gry z calkiem innego punktu patrzenia - co z tego ze w GTA4 mozna sie upic, wezwac taksowke, wyspasc przez szybe skoro to sa takie drobne smaczki a masa rzeczy z poprzednich GTA zostalo pominiecie. Niemowiac juz o grafice - ok jest ladna, duzy skok ale coorwa granie srednia z 20fpsami nie jest fajnie - takie przypadlosci to sa na PC - na konsoli powinien byc staly poziom klatek min 30 a nie grac w pokaz slajdow. Ogolnie cala ta generacja jest do doopy - mniej niz 30fps, niepelne HD, cyferki przy tytulach, 0 wiekszych zmian, cialgle to samo, niby 4 pady mozna podpiac ale tych gier jest BARDZO DUZO, niemowiac juz o braku splita w scigalach - dirt, burnout czy coopie oraz zazwyczaj wieksze hity sa przereklamowane (nieogladalem kazdego trailera, nie czytalem wszystkiego na temat gta, niepodniecalem sie ze 15, 14, 13 dni do konca,itp podeszlem do tego jak do normalnej gry a nie superextracool na jaka zapowiadaja i sie jak niektorzy zawiedli sie ale nieche mi sie juz przytaczac tych samych argumentow za kazdym razem.

 

Halo niby jest z konca 2007 zas Gears z 2006 i prezentuje znacznie lepszy poziom graficzny, Bioshock z czasu premiery H3 i tez prezentuje 2x lepszy poziom graficzny.

 

Co do cytatu to kiedys byl newst na GOLu ale nie mam dostepu do czesci platnej wiec nie znajde.

 

Dobra, mi sie nie podoba, komus innemu tez nie, dla jednych gra na 10, grafika na 9 i niech tak zostanie

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bath jednej rzeczy rzaczej nie zaprzeczysz- gra nie sprostała hype'owi i wielu recenzentów wystawiło oceny będąc pod wpływem machiny marketingowej MS. Co do zapowiedzi o grafice to pamiętam zupełnie inną wypowiedź Bungie odnośnie tego aspektu gry- "GoW postawił poprzeczkę b. wysoko, nie wiemy czy uda sie tą grę pobić". Oczywiscie nie słowo w słowo, ale kontekst jest ten sam. Ale linka z dowodem nie znajdę raczej

Odnośnik do komentarza

1. gralem na 1 jak i splita i na kazdym wyglada slabo

2. nie liczy sie, nie jestem maniakiem halo, lubie fpp to kupilem halo ktore jest dobra gierka ale taki killer (7 lub wiecej sprzedanych kopii, wizytowka MS, 1 miejsce na Live, itd itd) i graficznie wypada blado, podobnie jak Forza 2 czy NG2 - tytuly mocno kojarzone z Xem. Jakos Sony na swoja 3 wypuszcza swoje gierki (konkurenty) z b. dobrej oprawie graficznej - Killzone2, GT5, itp.

Ja mam za zle MS czy Bungie ze wypuszcza killery (ktore zazwyczaj pokazuja moc konsoli, sile) z b. slaba grafika - ew srednia ktore ze 2 late temu jeszcze by uszla i tylko do tego sie przyczepiam - nie mam nic do kampani SP (pozatym ze jest krotka, zawiera malo zmian) czy MP bo go nie lubie w Halo choc przyznam ze w 3 najlepiej mi sie gralo na splicie 1vs niz w poprzednie czesci Gra na 7- w mojej ocenie

 

Dalej bedziemy pisac o tym samym? :)

Odnośnik do komentarza

H3 jest juz dokladnie prawie 10 miechow. Po drugie jej nie porownoje konkretnie do KZ2 tylko pisze ze KZ jest niemal takim samym waznym tytulem jakim Halo dla MS.

Porownaj sobie Bioshocka i H3 - prawie identyczny czas premier...

 

od H1 do 3

http://www.youtube.com/watch?v=tLzznLelfvE

 

tylko ciekawmi mnie czemu na cutscenkach grafika jest znacznie polepszona - lepsze cienie,itp

 

H2 vs 3

http://www.youtube.com/watch?v=0E54fL893fU

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Jeśli już porównujemy samą grafikę w BS i H3, to zwróć uwage na to, ze akcja BS dzieje się w zamknietym pomieszczeniach, natomiast w H3 mamy duże i otwarte przestrzenie. Podobnie GoW- też zamkniete tereny itp. Jeśli już miałbym jechać Kasztana 3 za grafę to odnosiłbym się do Assassin's Creed, najładniejszej IMO gry w tym momencie. Z tym, ze to nie FPS :). A jeśli już szukamy czegoś z FPSów to chyba CoD4. Jak była beta H3 to ludzie usprawiedliwiali grafikę, mówiąc, ze multi, ze to, ze tamto. Sorry, ale w CoDzie panowie z IW nie dość że nie pocieli jakos drastycznie juz i tak obłednej grafiki z singla, to jeszcze zaserwowali nam 60 fps na dokładkę. Jeśli chodzi o resztę, ja nie mam nic do H3. Single jest świetny (tylko szkoda, że dla fana Halo, który zna juz historię), multi też (ale nie każdemu pasuje). IMO H3 to b.mocna 9

Odnośnik do komentarza

Zauwazcie tylko ze w tym porownaniu jest tylko jedna misja z Halo 3 i to w dodatku ta najbrzydsza. Mogliby wziasc porownac 3 misje, albo ucieczke z rozwalajacego sie pierscienia, tam grafika byla bardzo dobra i roznica w porownaniu z 1 i 2 byla olbrzymia.

 

Dla mnie Halo 3 jest rewelacyjne, moze i malo zmian, ale mi to nie przeszkadzalo, dobrze sie bawilem grajac w ta gre i jeszcze kiedys na pewno do niej wroce.

Odnośnik do komentarza

Według mnie 3-jka jak i cała seria to tytuł który albo się uwielbia albo nienawidzi, jest dośc specyficzny(chociaż i tak uwazam że gra od początku miała za duży hype). Ja akurat tej gry ani nie uwielbiam ani nie nienawidze, mam Limitke z której jestem zadowolony, zdobyłem 760GS co jak na razie mi starczy. Do grafiki się nie przyczepie bo akurat jest ok, ja i tak grafe zawsze stawiam jako rzecz 3-cio rzędną a jeżeli w grafice mnie coś interesuje to głównie interaktywność z otoczeniem(czyli dokładne przeciwieństwo Gears of War), bo przednią jest fabuła oraz gameplay z muzyką. Niepotrzebnie tak Bungie wyskakiwało z tekstami że gra będzie wyglądać jak pierwszy filmik który pokazali i ludzie tylko po obejrzeniu mówili "oh ah eh"etc. przez to gracze głównie czekali aby sprawdzić jak gra wygląda "naprawde" olewając reszte rzeczy jak fabułe czy właśnie gameplay. Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Zauwazcie tylko ze w tym porownaniu jest tylko jedna misja z Halo 3 i to w dodatku ta najbrzydsza. Mogliby wziasc porownac 3 misje, albo ucieczke z rozwalajacego sie pierscienia, tam grafika byla bardzo dobra i roznica w porownaniu z 1 i 2 byla olbrzymia.

 

Dla mnie Halo 3 jest rewelacyjne, moze i malo zmian, ale mi to nie przeszkadzalo, dobrze sie bawilem grajac w ta gre i jeszcze kiedys na pewno do niej wroce.

 

 

wg mnie ta dzungla wyglada ok, jakos nie przypominam sobie fajniejszych kolacji - a ta ostatnia byla strasznie uboga - cialge te plyty, flood,itp niewiem gdzie tam grafika moze byc dobra - wystarczy obejrzec pare cutscenek (np. ta koncowa) i tam grafika o widzo jak na silnik gry prezentuje sie wyzej

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

hej ost zanioslem swoj dysk do kumpeli i halo 3 i chcielismy na splicie pograc na nowych mapkach i nie moglem ich zaladowac ze swojego profilu ... nie wyswietlaly sie w ogole ? czy mozliwe jest to przez to,ze nie miala nigdy podlaczonej konsoli do netu i przez to nie miala aktualizacji i dlatego nie wyczytywal tych map? jednak cos z dysku sie zainstalowalo, nie wiem co to bylo juz czy jak np podlacze jej konsole do netu , sciagne ze swojego konta mapki do halo3 i zaktualizuje wszystko to ona bedzie mogla na swoim(jej) profilu grac po splicie na tych mapkach i korzystac z gier arcade,ktore jej sciagne ze swojego konta ?

Odnośnik do komentarza
hej ost zanioslem swoj dysk do kumpeli i halo 3 i chcielismy na splicie pograc na nowych mapkach i nie moglem ich zaladowac ze swojego profilu ... nie wyswietlaly sie w ogole ? czy mozliwe jest to przez to,ze nie miala nigdy podlaczonej konsoli do netu i przez to nie miala aktualizacji i dlatego nie wyczytywal tych map? jednak cos z dysku sie zainstalowalo, nie wiem co to bylo juz czy jak np podlacze jej konsole do netu , sciagne ze swojego konta mapki do halo3 i zaktualizuje wszystko to ona bedzie mogla na swoim(jej) profilu grac po splicie na tych mapkach i korzystac z gier arcade,ktore jej sciagne ze swojego konta ?

 

To jest efekt głupiego pomysłu MS że To co ściągniesz (wszystko co płatne i bezpłatne niektóre tez) jest przypisane do konsoli, jeśli podepnisz dysk do innej konsoli to te rzeczy będą działać jak będziesz podpięty do liva. Proponuje weź swoją konsole, albo pograj w innego rodzaju gry z koleżanką ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...