Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie Halo 3 to chyba najwieksze growe rozczarowanie w calym moim zyciu gracza ( ze 12 lat ) i wcale nie dlatego , ze jak historia pokazuje , ze gra zapowiada sie na mega hicior a wychodzi megaklapa . Ja odpalajac pierwszy raz ten tytul majac w glowie srednia ocen , recenzje w PE ( o tych wielkich grach , finale itp ) bylem pewny , ze czeka mnie klika godzin w cholernym magicznym swiecie Halo i co ? Dupa .

Marna fabula , marny fun . Strzelawka jakich wiele to mnie boli w dodatku te dwa ostatnie levele to juz gwozdz do trumny z napisem Halo 3.

 

ocena 8/10

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

troche wysoka ocena jak na klape ;)

 

najlepsze jest to:

"# Next-gen advantage: Taking full advantage of the power of Xbox 360, Halo 3 expands on everything that has made the Halo franchise great, adding a wealth of technical and gameplay advancements.

# Evolution of design: Next-generation high-definition visuals, enhanced A.I., an advanced real-time lighting engine, and new weapons, characters, and challenges are just a few examples of Halo 3's evolution of design and technology."

 

Metagra jest rowniez prosta (bez 3 czaszek i na mediume) to zaden problem...

 

Poprzedni Halos znacznie lepszy byl. Niewiem jak mozna wydac taka "kaszane" (pod wzgledem grafiki,itp, gameplay daje rade ale bez poziomow z floodem...) i to jeszcze taki tytul czym jest Final czy Tekken dla PS3... Mam nadzieje ze HALO WARS nie bedzie tylko opieralo sie na szumnych zapowiedziach, itd fajnej kampani reklamowej a okaze sie ze to na start Xboxa 360 jakim jest Halo3 bo wygladam naprawde mizernie...

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Ok jestem nowy na tym forum, więc może napisze coś od siebie:P Halo 3 dostałem na gwiazdke. Mikołaj był na tyle miły, że kupił mi wersje Limited. Oczywiście jak otworzyłem tę metalową puszkę to płyty latały w jej wnętrzu. Nie były jakieś specjalnie porysowane, więc nie przejąłem się tym za bardzo. Nie zauważyłem jednak małego pęknięcie na środku płyty, które w miare jak grałem i wkładałem do pudełka się powiększało. No i teraz płyta jest tak zniszczona, że nie można jej w ogole odczytać. Niestety:P

 

Ale co do samej gry - to ja bym jej 10 nigdy nie postawił. Najwyżej 9. Grafika nie jest jakaś wyjątkowa. Gameplay jest fajny i sprawia dużo radości, ale mi bardziej pasuje ten z GoW;) Tak właściwie ratuję tę grę tryb multi(którym nie dane mi było zbyt długo się bawić). Cały patent z kręceniem własnych filmików to jest coś co chciałbym widzieć w każdej grze!!

Odnośnik do komentarza
Ok jestem nowy na tym forum, więc może napisze coś od siebie:P Halo 3 dostałem na gwiazdke. Mikołaj był na tyle miły, że kupił mi wersje Limited. Oczywiście jak otworzyłem tę metalową puszkę to płyty latały w jej wnętrzu. Nie były jakieś specjalnie porysowane, więc nie przejąłem się tym za bardzo. Nie zauważyłem jednak małego pęknięcie na środku płyty, które w miare jak grałem i wkładałem do pudełka się powiększało. No i teraz płyta jest tak zniszczona, że nie można jej w ogole odczytać. Niestety:P
Same here. Kuźwa, jaki debil wypuszcza towar, który jest skazany na defekt od samego początku :evil: ?? Kupuję już teraz gry wyłącznie w zwykłych zielonych pudełkach.

 

...Halo 3 jest świetne. Nie genialne: 9/10

 

Odnośnik do komentarza

cos mi sie wydaje ze nie mozna, jedynie 4 graczy przez Live moze byc zas 2 na Splita (to ciekawe jak wygladalby ekran gracza skoro split i tak ucina kawalek ekranu...), multi sie da we 4 zas na 90% ze SP tylko 2

 

 

"Split-screen co-op will be limited to two players per screen though, but you'll be able join two other friends online or via System Link. "

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

bo wyglada, jakies pasy niewiadomo po co na splicie, grafika sprzed 1,5 lat (tak mogla wygladac ze 0,5 roku po starcie Xa), malo zmian w stosunku do H2, niepelne hd, krotkie, slabe, brak 60fps przy takiej grafice, przereklamowane ale do zagrania na raz sie nadaje ale to wciaz HALO a HALO podobnie jak GTA nie moze byc slabe oraz krytykowane. Szkoda ze 4 nie ma splita za to 5 bedzie miala juz go. Niemowiac juz o ocenach za grafike w PE czy innych sajtach growych...

 

to jest moze dobrze?

http://img145.imageshack.us/img145/8536/halo7dd3.jpg

 

Gralem i zawiodlem sie, dobrze ze nie kupowalem tej gry na start za 200zl lecz za 50zl ze 2 miechy temu

 

Taking full advantage of the power of Xbox 360âďż˝˘

Next-generation high-definition visuals, enhanced A.I., an advanced real-time lighting engine, and new weapons, characters, and challenges are just a few examples of Halo 3's evolution of design and technology.

 

W podobnym okresie wyszedl Bioshock i bez problemu zjada Halo 3 po kazdym wzgledem od grafiki po gameplay

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Weź mi tu nie rób funboyskich podjazdów Barth obrońco halo planety..nie pisałem, że można grać w COD4 na splicie po XBL tylko na locale - to po pierwsze, a po drugie to odpal sobie H3 z kimś na splicie i COD4 tak samo, oba na locale np. 1 vs 1 i sam umyj gałki jak nie widzisz różnicy...obcięty obraz po bokach w Halo, słaba widoczności, wydaję mi się również, że ze 2-3 klatki wolniej chodzi (a i tak nie chodzi rewelacyjnie)..więc o co come on ??

 

Oczywiście COOP prze XBL daje radę bardzo, wogóle to lubię H3 i COD4, ale ten drugi IMO technicznie jest lepszy..

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Jak już to możesz mi mówić "obrońco mat-planety". Poza tym jak mam nie robić fanbojowskich podjazdów, skoro jestem fanbojem w korwe, nie widać tego? Cholera chyba muszę się bardziej postarać.

Signap, skądś te oceny się wzięły, bo raczej nie powiesz mi, że jesteś na tropie światowego spisku recenzentów gier konsolowych?

Graliście i się zawiedliście, no trudno, napiszcie o tym w tym temacie i nara, nie ma sensu robić ciągłych podjazdów w stylu: "a w Cocku..." o sorry, miało być "a w CoD'zie...". Od porównań tych dwóch gier są/były inne tematy, jak już koniecznie musicie coś pisać to róbcie to tam.

Aha, jakby ktoś się zastanawiał to będę bronił Halo3 do upadłego, w końcu bycie cholernym fanbojem do czegoś zobowiązuje ;).

Odnośnik do komentarza
Signap, skądś te oceny się wzięły, bo raczej nie powiesz mi, że jesteś na tropie światowego spisku recenzentów gier konsolowych?

 

1. recenzowali je maniacy HALO a nie osoby lubiace ten gatunek

2. duza kampania MS, szumne zapowiedzi (gra bedzie wygladac lepiej niz na screenach mowilo Bungie)

3. czy ktos widzial aby GTA 4 mialo niska ocene chodz daja im same 9/10 a gra jest strasznie uboga w porowaniu do poprzednich czesci jedynie grafika ulegla widoczniej zmianie, miasto juz bylo i to nie raz, trudno zmienic bylo lokalizacje?

4. MS i jego kaska

Odnośnik do komentarza
2. duza kampania MS, szumne zapowiedzi (gra bedzie wygladac lepiej niz na screenach mowilo Bungie)

 

Zademonstruj mi proszę cię taki cytat, bo śledziłem wszystkie wypowiedzi Bungie (ale Bungie, a nie jakiś randomowych plotek z różnych serwisów) i nie spotkałem się z takim stwierdzeniem.

 

 

1. recenzowali je maniacy HALO a nie osoby lubiace ten gatunek

4. MS i jego kaska

 

powiedz mi może jeszcze, że M$ wykupiło wszystkie większe organizacje recenzujące i przydziela konkretnych ludzi do konkretnych gier, bo ostatnio spotkałem się z takim stwierdzeniem na GameTrailers :D

 

Ciekawa ostatnio tendencja się zaczęła do negowania ocen gier, które zdobyły wielką popularność, najpierw Halo, teraz GTA, ciekawe co dalej. Mario?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...