Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Milik wygląda lepiej niż Gabbiadini, ale też trudno o to nie jest, a szału nie ma. Drewno, które zawsze potrafi błyskotliwie rozpocząć kontrę drużyny rywala. Wiara Napoli w tego kolesia jest dość zadziwiająca. Mówi się nawet, że Zieliński, a nawet Łasicki (nieradzący sobie zbytnio na poziomie włoskiej 3. ligi) są w składzie głównie po to, by Milik się lepiej czuł...

 

 

W momencie, gdy napisałem to zdanie, strzelił gola: piłka odbiła się od słupka i spadła mu idealnie pod nogi 2 metry od bramki... Nie mam słów. Świetny piłkarz.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Bramka nie bierze się znikąd (głównie bierze się z Mertensa, który znowu jest źródłem większości zagrożenia od Napoli), więc na pewno ich cieszy sukces drużyny, niemniej akurat w tym przypadku nie miało znaczenia, czy elementem tej drużyny na środku ataku był akurat Milik, czy Jakub Wawrzyniak.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Milik wygląda lepiej niż Gabbiadini, ale też trudno o to nie jest, a szału nie ma. Drewno, które zawsze potrafi błyskotliwie rozpocząć kontrę drużyny rywala. Wiara Napoli w tego kolesia jest dość zadziwiająca. Mówi się nawet, że Zieliński, a nawet Łasicki (nieradzący sobie zbytnio na poziomie włoskiej 3. ligi) są w składzie głównie po to, by Milik się lepiej czuł...

 

 

W momencie, gdy napisałem to zdanie, strzelił gola: piłka odbiła się od słupka i spadła mu idealnie pod nogi 2 metry od bramki... Nie mam słów. Świetny piłkarz.

czyli też nie jesteś fanem jego "talentu''?

Odnośnik do komentarza

To nie jest narzekanie, tym bardziej nie odnoszę się w ogóle do Euro, tylko do dzisiejszego meczu i tyle. Wiele "dziewiątek" tak gra i trenerzy chyba to lubią. Morata to też kloc i jakoś żyje, jak mu spadnie piłka pod nogi na środku pola karnego to kropnie. Chelsea pragnęła, a tak co, został im jeno Batshuayi.

 

Będzie skuteczny to powiem, że jest skuteczny. Jak na razie wiemy, że w Bundeslidze był beznadziejny, a w Eredivisie w miarę przyzwoity i skuteczny.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No Janssen na przykład strzelał w AZ jak szalony, a w Anglii jak dotąd gra tak jakby pierwszy raz w życiu grał na pozycji napastnika. Ale Milik powinien sobie poradzić, oby.

Po co te ''oby''? On raczej nie wypali jak Lewandowski a jak Teodorczyk przemówi do rozumu Rebrowowi w Dynamie Kijów to nie wiem czy te 2 dzisiejsze gole z Milanem nie będziemy niebawem kiedyś wspominali jako najlepszy okres gry Milika w jego karierze. 

Odnośnik do komentarza

A Milik, jakby nie dostał piłeczek prosto na środek pola karnego, to jak by dzisiaj wyglądał, że który raz gra? Środkowy napastnik to zawsze najbardziej zależna od reszty drużyny pozycja i tak samo było w każdej ekipie na Euro (gdzie Milik grał w nieco innej roli i co by nie mówić, to ogólnie raczej dobrze dla jego kariery, że tak też jakoś umie), i tak samo jest w każdym klubie.

 

Nie zmienia to faktu, że Janssen to wszechstronny napastnik który gra w obronie, umie minąć itp., a Milik to śmieszne drewno, które umie trochę innych rzeczy i dobrze kopie piłkę, a ile razy mu spadnie jeszcze pod nogi piłka - zobaczymy, nie wykluczam w ogóle, że sporo.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A Milik, jakby nie dostał piłeczek prosto na środek pola karnego, to jak by dzisiaj wyglądał, że który raz gra? Środkowy napastnik to zawsze najbardziej zależna od reszty drużyny pozycja i tak samo było na Euro (gdzie Milik grał w nieco innej roli i co by nie mówić, to ogólnie raczej dobrze dla jego kariery, że tak też jakoś umie), i tak samo jest w każdym klubie. Nie zmienia to faktu że Milik to śmieszne drewno, umie wiele rzeczy, a ile razy mu spadnie jeszcze pod nogi piłka - zobaczymy, nie wykluczam w ogóle, że sporo.

No ale w świecie piłkarskim drewna za wiele nie zawojowały podając chociażby przykład Grzegorza Rasiak, który nawet strzelił kilka goli podczas swojego pobytu w Southampton. Albo Peter Crouch. Oni coś tam strzelili, ale żeby coś osiągnąć... no to troszkę słabiej.

Odnośnik do komentarza

Inzaghi nie umiał grać piłką, cały świat się z tego śmiał, ale ruszał się zwinnie. Nie wiem, czy drewno to właściwe słowo. Milik ogólnie umie kopnąć piłkę, jak wiemy choćby z kadry umie nawet puścić prostopadłą - myślę, że główne wrażenie jest, jakie jest, bo rusza się w dość zachowawczy sposób oraz raczej ciężko mu idzie kombinacja "pobiec ORAZ coś zrobić niemal jednocześnie".

 

 

Akcja Romagnoliego na koniec idealnie podsumowuje ten prześmieszny mecz.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...