Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry mecz na Mestalla, właśnie za takie mecze pełne determinacji i walki  uwielbiam Valencie. Nie zapominajmy jednak że ten najmłodszy zespół w lidze ciągle jest w budowie, a już teraz na tle tak wielkiego rywala prezentuje się bardzo dobrze. 

 

Miałem obawy czy Negredo wkomponuję się w ten zespół, ale w dzisiejszym meczu zostały one całkowicie rozwiane, za kilka kolejek to będzie crack jak za "dawnych "lat

 

Otamendi jest wart więcej niż 50 mln które daje Manchester United

 

Rodrigo gdy tylko wrócił na skrzydło także robi robote

 

Po raz kolejny cała drużyna siada po zejściu Parejo, aż przypomniał mi się koszmarny ubiegłoroczny półfinał Ligi Europy z Sevillą 

Odnośnik do komentarza

Sędzia ładnie dał popalić. Nie zwróciłem na to uwagi, ale Messi dostał w 93 minucie żółtko za... opóźnianie gry po tym jak dostał z trybun butelką (bynajmniej nie pustą)  w głowę.

 

W protokole meczowym wpisał, że bramka i zamieszanie z Messim (jeżeli to można tak nazwać, bo Leoś specjalnie nie aktorzył, pozbierał się dosyć szybko) miały miejsce w .... 89 minucie :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Ronaldo, jako piłkarz kompletny, także ten aspekt piłkarskiego rzemiosła opanował do perfekcji. ;)

 

Słabe jest przede wszystkim to, że takich zachowań się oczekuje od zawodników, oni muszą robić to, co najkorzystniejsze dla drużyny. W grę wchodzą ogromne pieniądze, więc trudno oczekiwać, że zespoły nie będą wykorzystywały wszystkich dostępnych środków, żeby doprowadzić do zwycięstwa, skoro praktycznie nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami. Pytanie tylko, gdzie w tym wypadku przebiega granica dobrego smaku.

 

Inna sprawa, że w tym samym spotkaniu sędzia nie podyktował zasłużonej jedenastki po faulu na Bale'u... Ważne, że padły jeszcze 2 gole z gry i w zasadzie jak na standardy hiszpańskiego futbolu nie było większych kontrowersji. :P

Odnośnik do komentarza

Skąd ja wiedziałem, że Przypot się pojawi w takiej chwili...

 

Przepięknie wkręcił to Leo. Dzisiaj ma świetną czutke w nodze, na luzie mógł mieć 3 piękne asysty i jeszcze gola z wolnego. Szkoda, że ogólnie Barca nadal wygląda jak zbieranina turbo graczy bez żadnego pomysłu na grę. Przy tym golu dla Espanyolu mam jednak wrażenie, że Sergio był faulowany, ale mimo wszystko baty za lekkomyślną grę.

 

 

edyta. Co ten kurdupel :D No i pięknie go wypatrzył Suarez

 

edyta. Gol z rożnego. Zapamiętajmy ten moment, bo pewnie nie prędko zobaczymy drugiego takiego 3-1

 

Wygląda na to, że Leoś wrócił na dobre.

Odnośnik do komentarza

Ależ ten Real się ogląda. Almeria naprawdę stawiała opór, ale przegrała 1-4. Praktycznie każdy gol w tym meczu to było coś pięknego.

 

Dodatkowo Casillas obronił karnego przy 2-1, dość późno w meczu, co też miało duże znaczenie dla podtrzymania serii na 20 zwycięstwach przed wyjazdem do Maroko na Klubowe Mistrzostwa Świata, gdzie zagrają mecze 16 i 20 grudnia. W pierwszym mogą trafić na sensację z Australii, Western Sydney Wanderers (klub założony w 2012 r., który już wygrał azjatycką Ligę Mistrzów), a w finale pewnie na argentyńskie San Lorenzo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...