Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Klasyczny przypot

 

 

O!!! Byłbym zapomniał, wypowiedź Neymara

 

Kryzys jest już za nami - przyznał Brazylijczyk, który rozegrał wczoraj świetne spotkanie, zapisując na swoim koncie gola i stwarzając nieustanne zagrożenie pod bramką Moyi. - Musimy skupić się na kwestiach boiskowych. Nie mamy żadnych problemów. Są już za nami. Jesteśmy zjednoczeni.

Czyli problemy były i kryzys też był. Wydaje mi się, że po meczu z Sociedad parę spraw musiało zostać wyjaśnionych w klubie i szatni.

Czyli w praktyce pewno nadal jest...
Odnośnik do komentarza

Trochę nudzi mnie coroczne wymienianie się Złotą Piłką przez tych dwóch piłkarzy. Te 10 lat temu nie było takich sytuacji, wydaje się, że tych świetnych piłkarzy było więcej. 

 

W tym roku wygra Ronaldo, to wiem. Trochę szkoda, no bo kurde, od Ronaldo lepszym wyborem byłby nawet Balotelli, jeśli wiecie, o co mi chodzi. 

Odnośnik do komentarza

A ja wcale bym sie nie zdziwił gdyby dostał Neuer. Mogliby własnie zrobić takiego psikusa tym dwóm naszym herosom. 

 

Bo ja wiem czy wiecej. Nie było po prostu moze takiej przepasci jaka dzieli ronaldo i messiego od reszty. Ci wielcy tez mieli słabsze sezony gdzie nie byli az tak widoczni co o dziwo w ostatnich latach Messiemu czy Ronaldo sie nie zdarza, a jak mają słabszy sezon to jak ich słabszy sezon wygląda kazdy widzi, ich słabszy sezon jest na tak wysokim poziomie piłkarskim ze wielu marzy żeby ich sezon wyglądał jak ich słabszy. Śmiem twierdzić że do tej pory w histoii futbolu żaden piłkarz nie trzymał tak długo tak wysokiej formy jak ci dwaj. Najlepszy przykład Ronaldinho. Geniusz z wielkim potencjałem. Ale też wytrzymał na tak wysokim poziomie raptem pare sezonów. 

 

Świetnych piłkarzy to jest tyle samo co kiedyś, z tym ze kiedyś nie było takich ewenementów jak Messi i Ronaldo.

Odnośnik do komentarza

A ja wcale bym sie nie zdziwił gdyby dostał Neuer. Mogliby własnie zrobić takiego psikusa tym dwóm naszym herosom. 

 

Bo ja wiem czy wiecej. Nie było po prostu moze takiej przepasci jaka dzieli ronaldo i messiego od reszty. Ci wielcy tez mieli słabsze sezony gdzie nie byli az tak widoczni co o dziwo w ostatnich latach Messiemu czy Ronaldo sie nie zdarza, a jak mają słabszy sezon to jak ich słabszy sezon wygląda kazdy widzi, ich słabszy sezon jest na tak wysokim poziomie piłkarskim ze wielu marzy żeby ich sezon wyglądał jak ich słabszy. Śmiem twierdzić że do tej pory w histoii futbolu żaden piłkarz nie trzymał tak długo tak wysokiej formy jak ci dwaj. Najlepszy przykład Ronaldinho. Geniusz z wielkim potencjałem. Ale też wytrzymał na tak wysokim poziomie raptem pare sezonów. 

 

Świetnych piłkarzy to jest tyle samo co kiedyś, z tym ze kiedyś nie było takich ewenementów jak Messi i Ronaldo.

 

Ronaldo utrzymuje równą formę od kilkunastu sezonów, ale nigdy nie wszedł na poziom geniuszu Ronaldinho, Zidane czy Ronaldo. Poza tym smutne jest to że patrzy się obecnie głównie na bramki, Ronaldo wszystkich deklasuje, ale jak się spojrzy już na jego grę to trudno się nim zachwycić. Nie chce mi się już pisać dlaczego, pisałem to już wiele razy. Koleś od wykończenia, a nie od kreowania. 

Odnośnik do komentarza

Jest napastnikiem. I jest rozliczany z goli i robi to w doskonały sposób. O co ci chodzi bo nie rozumiem? Jesli nie jest od kreowania gry to niby dlaczego miałby byc z tego rozliczany?

 

Poza tym jesli sie nie myle to jest oprócz najlepszym strzelcem tez liderem asyst więc coś tam kreuje w odróżnieniu od pewnego walijczyka który zamiast podawac czysto wystawionym zawodnikom woli strzelić prosto w nogi bramkarza :(

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...