Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

E tam, będzie dobrze, Messi jutro wrzuci na fejsa posta w stylu "wczoraj to się dopiero w(pipi)iłem, no nic trenujemy" i rach ciach z Gomesa zrobi się nowi Xavi lub jak trzeba będzie Neymar. No problem, trzeba grać tak jak zawsze, klepa, klepa, myk, klepa, pusta bramka, gol. 

 

Czy Barca grała gorsze mecze w ostatnich latach? Porównywalne, ale na miejscu Valverde poczułbym się źle gdybym zaczynał pracę takim akcentem. Ok, u(pipi)ali mu Neymara i to widać, widać też po karle, że cały wakacje był pieszczony schemat gry w którym to kareł jest sajdkikiem Neya, działało to fantastycznie. Teraz nie ma jak działać, a alternatywy brak. Tutaj brawa dla zarządu za nieumiejętność wydawania kasy na realne wzmocnienia. Nie wiem co z Semedo jest AŻ tak bardzo nie tak, że miałby wypaść gorzej niż Roberto czy Vidal, może jeszcze leczy psychikę po starciu z Neymarem

Odnośnik do komentarza

No dzisiaj to Gomes nie gra w ofensywnej roli, tylko w żadnej. No cóż, to sparing, sezon zaczyna się w weekend, może to tylko test takiej taktyki. Która jak widać nie sprawdza się, gdy rywal cię miażdży.

 

Nie wiem, kiedy Barca miała tak mało... jakiejkolwiek szansy. Jedyne co było to głównie efekt indywidualnych talentów Messiego i Suareza, i właściwie taktyka wydaje się ustawiona, by to było jedyne co może być. Nie widać innych kanałów ataku w ogóle, żaden inny gracz się nie włącza do niczego. Gomes w sumie i tak najbliżej, trochę poleci do przodu, trochę na drugi bok, nie dobiegnie ale coś pomieszał. Ale na tle tego Realu Zidanollo...

 

 

 

Wszystkie krótkie fragmenty jakie widziałem Semedo w koszulce Barcy są zachęcające. To powinien być w miarę czasu taki atut Barcy jak się spodziewam.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Po zmianie taktyki mecz często do jednej bramki, tyle że Realu. Oczywiście było 5-1, Real się nie starał, no ale zawsze. Barca znowu robiła świetne okazje, ale jak w pierwszym meczu, i tym razem brakowało Asensskutecznego wykończenia. Niemniej pewna dawka przebojowości, którą pokazywał Nelsinho czy momentami Sergi Roberto to już było co innego. 

 

 

Przed nami teraz sezon i mecze już od jutra, a obaj potentaci nieco się zmęczyli. Liczyłem nawet na bardziej może rezerwowe składy, np. nie wiem, czemu dobrze sprawujący się w sezonie Marcos Llorente w ogóle nie jest w kadrze. Vallejo kontuzjowany. Ceballos i Theo dostali kilka minut. Borja Mayoral, mimo braku napastnika na zmianę, też nie jest w kadrze. Real ma te swoje talenty, ale taki sparing był może zbyt prestiżowy już, żeby próbować.

 

 

 

W piątek mecze, choć w sumie nieciekawe tu chyba dla zbyt wielu. Valencia kolejny sezon spróbuje się wykopać z dołka, tym razem z cenionym Marcelino w roli trenera. Z nowych graczy można wymienić głównie Simone Zazę. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W skrócie mówiąc:

 

Luis Suarez ma kontuzję na miesiąc

Pique przyznał, że po raz pierwszy w szatni Barcy jest świadomość, że Real jest lepszy

Pique lekki uraz, może nie zagra w następnym meczu

Podobno Paulinho nie umiał żonglować na prezentacji

Dziennikarze mi kłamali, Inigo Martinez wcale nie został wykupiony, Barca tylko chciała go sprowadzić taniej, ale nadal nie wiadomo czy w ogóle do tego dojdzie

Prasa rozpuszcza ploty, że gracze nie lubią Nelsinho, co zdaje się potwierdzać fakt, że jakby specjalnie mu nie podawali w tych meczach

 

 

To aż za dużo, nie chcę żeby kolejna liga wyglądała jak ostatnimi czasy włoska i niemiecka :(

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Chyba się już przyzwyczaiłem, bo nawet nie myślałem o tym w łóżeczku :banderas:

Ale pościk z samego rana musi być. :Coolface:

 

Żeby nie było, że omijam temat.

 

Co jak co, ale Paulinho nie mógł lepiej trafić, w tym momencie pomoc Barcelony jest w takiej (pipi)e, że gorzej już nie będzie, może być co najwyżej tak samo lub nawet lepiej. 

Teraz będę cały dzień słuchał tego hitu i ocierał łzy wzruszenia

Odnośnik do komentarza

Celta ładnie sfrajerzyła w meczu z Sociedad, nie wiem jak im się udało przegrać. Teraz Girona bije Madryt (niestety nie Real).

 

Po pierwszej połowie mogło być spokojnie 3:0 dla Girony. Barca mogła oszczędzić sobie na jednym piłkarzu klasy Gomesa i kupić całą Girone :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...