Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jakie gry polecacie dla grupy dzieci 9-14 lat tj. raczej bez przemocy, bardziej sportowe, proste w zalapaniu i najlepiej skladajace sie z serii prostych minigierek. Chodzi mi o cos takiego jak jest na eyetoya na ps2 http://www.ultima.pl/Eye_Toy_Play_Sports_PL/i4487/ . Chodzi o to, zeby z dosyc duzej grupy dzieciakow kazdy chwile sie pobawil, ale tez zeby bylo troche rywalizacji coby reszta ktora patrzy nie umierala z nudow. Wii sports wyglada dosyc ubogo, jest tam zaledwie piec gier i chyba bardziej nastawione na zabawe w malym gronie. I takie pytanie, czy jest sens dla takich dzieciakow kupowac balance boarda? Sa gry poza wii fit gdzie on sie naprawde przydaje?

 

dzieki z gory za odpowiedz,

pozdrawiam Łukasz Partyka

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gram teraz w manhunta 2. Gra jest ciekawa, ale frustrujące są momenty gdzie muszę strzelać. Czy w innych grach też jest to tak z dup.y wykonane? To znaczy ciężko jest celować bo najmniejsze drganie = pudło. Do tego celownik lubi się zawiesić przy krawędzi ekranu choć przed chwilą w takiej samej pozycji był na środku ekranu. Chciałem pograć w jakiegoś fpsa ale jak mam się frustrować to chyba kupię inną grę.

Odnośnik do komentarza

Jak sie kontroluje poszczegolne guitar herosy i rock bandy na wii na zwyklym padzie? Przeszedlem (na normalu bodajze) GH3 na padzie i nie byla az tak zle, ale zastanawiam sie jak jest w innych czesciach, m.in ten z metallica. W gh3 sterowanie bylo od lewej - b,gora pad (przy polozeniu poziomym), a, 1, 2. To jest dosc niewygodne choc da sie grac, to znacznie lepiej byloby, gdyby dalo sie grac padem + chuckiem uzywajac Z, C, A, B i np d-pad w dol.

 

Wiec jak wyglada sterowanie padem w innych gh i w rock bandzie? I prosze bez komentarzy, ze najlepiej jest na gitarze itp, gralem wiec wiem ze jest fajnie na gitarze, ale na padzie ponaciskac przyciski w rytm muzy i posluchac fajnych kawalkow tez nie jest zle ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Grzegosz

najlepiej oryginalną. Zapłacisz więcej, ale praktycznie wszystkie 3rd party kiedyś się kaszanią. A dokładniej - tracą sejwy.

 

tu nie ma reguły. z 5 pięciu kart pamięci jakie mam 3 to no name brandy i po wielu latach użytkowania działają bez zawodu.

Moja podróbka również działa bardzo dobrze.

 

Co się tyczy drugiej części Twojej wypowiedzi - trudno wymagać wykształcenia zawodowego od karty do nintenda.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

hmm... Wii to scierwo. Moja mama chciala dzis wejsc na Wii Fit po bodajze 3 miesiacach i sie okazuje, ze nie swieci sie swiatelko power. Myslalem, ze jest odlaczone z pradu, ale nie... sprawdzilem w innym gniazdku i albo zasilacz albo konsola sie spalila. Jest jakis sposob by sprawdzic co?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy uzywa ktos tutaj do Wii monitora?

 

Posiadam tv LCD HD i grafika na nim pozostawia troche do zyczenia,nawet nie chodzi o to ze to wii i nie osiagne next gena,ale poprostu wyglada brzydko na tak duzej rozdzielczosci i zastanawiam sie czy np daloby rade kupic jakis 22 calowy monitor HD odrazu z tunerem i np wejsciami pod composite/rgb (to i na PS2 bym sobie pogral).

Pytanie tylko jakby takie cos sie sprawowalo?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...