Skocz do zawartości

Nowe filmy - co polecacie??


epl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Byłem, obejrzałem. Kilka klas wyżej od world war z, ocena na filmwebie idealna. Brakowało mi tylko jakiś pękających czaszek i latających flaków, w końcu to film z zombiakami w roli głównej. Miałem nadzieję, że zakończenie będzie inne, mocno wstrząsające widzem, bo możliwość była do tego duża.

Odnośnik do komentarza

Dajcie jakieś naprawdę dobre filmy z ostatniego roku. Nie mówię o filmach granych w kinach w Polsce, tylko takich trochę niszowych, lecz bez przesady. Filmy te muszą być dostępne w najlepszych wypożyczalniach internetowych. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jakieś dobre filmy sportowe w stylu prefointanea czy McFarlanda lub jakieś filmy akcji wyszły ostatnio? W każdym razie coś czego nie trzeba oglądać w skupieniu i żeby na tyle się tam działo aby móc wytrzymać na trenażerze te 2h nie umierając z nudów, najlepiej kilka pozycji. No i jako że z trenażerem do kina nie pójdę to coś co wyszło na blureju lub innej formie.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Nikt chyba nie napisał o ostatnim filmie z Jackie Chanem.

Foreigner

 

Polecam strasznie, naprawdę fajne męskie kino,  tak bardzo UK że bardziej być nie może, pomimo chińczyka w roli  głównej.

Fantastyczny Jackie który chyba pierwszy raz ma tak poważną dramatyczną rolę, do tego w filmie w którym ludzie naprawdę robią sobie krzywdę, w tym on, od czego  wcześniej się odżegnywał mocno, poza tym chyba jeszcze lepszy Pierce Brosnan który ta rolą zmywa z siebie żałosny obraz lalusiowatego Bonda, ma dużą moc w graniu czarnych  charakterów i powinien przy tym  pozostać.

8/10, bardzo dobrze spędzony  czas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem, gdzie zadać to pytanie, ale szukam filmu/serialu(nie wiem czy miał premiere), który miał jakiś czas temu zwiastun, a nie pamiętam jego nazwy. Akcja dzieje się w zimowych klimatach i możliwe, ze w 18-19 wieku, raczej thriller/horror. W zwiastunie chyba była widoczna burza/sztorm.

Wiem, ze ten opis brzmi co najmniej smiesznie, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu.

 

EDIT: Tak, wielkie dzięki.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...