Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się wtrącić bo część osób ty to fanboye.

 

Prawda jest taka że to demo, bo to było demo miało przedstawić fizykę gry więc nawet nie patrzyłem na grafikę czy to co się dzieję dookoła bo co tam można było zmieścić przy wadze dema 220 mb.

Ale prawda jest taka że ta fizyka gry była żenująca bo nie trzeba być kierowcą rajdowym by wiedzieć że wjazd na trawę samochodem nie powoduje takiego efektu jaki otrzymaliśmy w time trialu i to jest fakt. a GŁUPIE TEKSTY W STYLU Oni to ZROBILI SPECJALNIE BY WYELIMINOWAĆ JAZDĘ NA SKRÓTY JEST PO PROSTU ŻENUJĄCA. Bo każdy wie że dłuższa jazda przez trawę powodowała natychmiast nie liczenie tej czasówki.

 

Teraz coś na plus :)

Gra z obietnic będzie wielkim dziełem godną konsoli nowej generacji dla której będzie trzeba poświęcić wiele miesięcy. Czy gra spełni nasze wszystkie oczekiwania... Pewnie NIE bo zawsze będzie powód do narzekania.

 

Na razie są to tylko OBIETNICE !!!

Odnośnik do komentarza

Indianapolis wygląda super :) pieprzenie że to demo czy tylko 200mb... sorka..bez sensu. Nie widzę powodów do krytyki, wygląda jak Indianapolis i jest git. Trawkę dodadzą (coby pięknie się uchylała) i tyle...nie odbiega od reszty. Gadanie że Forza wygląda lepiej też jest bez sensu...nie wygląda:) Nurburg wygląda dobrze...i chyba tylko ta trasa. Poza tym jest smutno i chamsko jakoś, Forza to nie GT szkoda. Jakkolwiek zrobią te GT5 będzie wypas i tyle. Pozdr. :)

Odnośnik do komentarza

Polecam użyć teraz szarych komórek. Gdyby Polyphony chciało pokazać demo nadchodzącego GT5, to zapewne daliby to co było prezentowane na TGS'ie, czyli trasę w Tokio, 16 przeciwników, zniszczalny model auta, pit stop. Proponuję zastanowić się nad tym faktem ludziom, którzy uparcie twierdzą że GT:Academy to demo GT5.

uruchamiając gre pisze wyraźnie,że to demo gran turismo 5

na CES było nowe demo i Indianapolis wyglądał tam identycznie

zniszczalnego modelu auta na dobrą sprawę nie widzieliśmy jeszcze-w tych z TGS to się tylko otwierały drzwi,maska i bagażnik po kilku zderzeniach.To wg mnie nie były zniszczenia i np w trailerze z E3 było widać jak gniecie się blacha,której próżno szukać teraz w demach.

 

Podsumowujmy na szybko co nam nagadał Kaz i OPM:

-rewelacyjny model zniszczeń,tak możliwy jak się da w premium cars,łącznie z zniszczeniami wnętrz

-noc na każdej trasie

-deszcz

-headtracking

-niesamowity tryb online

-świetny tryb nascar możliwie jak najrealistyczniej oddany ze świetnym AI kierowców

-Kaz wspominał,że oddał duszę w GT5 i ta gra zredefiniuje gatunek wyścigów

 

Co na chwilę obecną widzieliśmy z tych przechwałek? NIC

Czekam na filmik z tych wszystkich bajerów wreszcie bo tylko wtedy zrozumiem całkowity brak poprawy w oprawie w ciągu ostatnich dwóch lat,w przeciwnym razie to będzie fail tej generacji,że tyle lat tworzyli grę i tyle naobiecywali a dostaliśmy coś całkiem innego

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Polecam użyć teraz szarych komórek. Gdyby Polyphony chciało pokazać demo nadchodzącego GT5, to zapewne daliby to co było prezentowane na TGS'ie, czyli trasę w Tokio, 16 przeciwników, zniszczalny model auta, pit stop. Proponuję zastanowić się nad tym faktem ludziom, którzy uparcie twierdzą że GT:Academy to demo GT5.

uruchamiając gre pisze wyraźnie,że to demo gran turismo 5

 

Pisze też:

 

Demo_000.jpg.jpg

 

"This time you can experience a taste of pure driving simulation we will be bringing you in the full product."

 

Dla tych, którzy zapomnieli sobie jak Indianapolis wygląda w rzeczywistości, takie małe porównanie dla przypomnienia.

 

Indianapolis-F1-797534.jpg

 

IMG_0006.JPG

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

Polecam użyć teraz szarych komórek. Gdyby Polyphony chciało pokazać demo nadchodzącego GT5, to zapewne daliby to co było prezentowane na TGS'ie, czyli trasę w Tokio, 16 przeciwników, zniszczalny model auta, pit stop. Proponuję zastanowić się nad tym faktem ludziom, którzy uparcie twierdzą że GT:Academy to demo GT5.

uruchamiając gre pisze wyraźnie,że to demo gran turismo 5

 

Pisze też:

 

Demo_000.jpg.jpg

 

"This time you can experience a taste of pure driving simulation we will be bringing you in the full product."

 

Dla tych, którzy zapomnieli sobie jak Indianapolis wygląda w rzeczywistości, takie małe porównanie dla przypomnienia.

 

 

 

Indianapolis-F1-797534.jpg

 

IMG_0006.JPG

 

 

Tam jest też napisane, że jest to DEMO VERSION. Na pewno nie okroili grafiki czy czegokolwiek tylko dlatego, że jest to GT ACADEMY. Jak chcą sprawdzać kierowców to przydałyby się zniszczenia, żeby kierowca wiedział co się stanie jak w coś piźnie, albo co się dzieje jak nieumiejętnie zmienia się biegi.. No, ale to taka moja mała dygresja co do braku zniszczeń nawet mechanicznych. Feisar proszę, nie atakuj mnie, bo nie chcę mi się kłócić. To tylko moje zdanie.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

PD i SCE daje ciała jeśli chodzi o info, ale z tego co czytam to widać, że niektórzy już za długo czekają na tą grę.

 

Ponoć w najnowszym Famitsu jest jakiś 4 stronicowy artykuł o GT5. Pewnie niedługo pojawią się skany.

 

@orion

Oki tym razem Ci daruje. :P Jednak na jedno muszę zwrócić uwagę. Do wykręcania czasów (taki jest cel GT Academy) nie są potrzebne zniszczenia.

Odnośnik do komentarza

PD i SCE daje ciała jeśli chodzi o info, ale z tego co czytam to widać, że niektórzy już za długo czekają na tą grę.

 

Ponoć w najnowszym Famitsu jest jakiś 4 stronicowy artykuł o GT5. Pewnie niedługo pojawią się skany.

 

@orion

Oki tym razem Ci daruje. :P Jednak na jedno muszę zwrócić uwagę. Do wykręcania czasów (taki jest cel GT Academy) nie są potrzebne zniszczenia.

...ani tekstury na samochodach, ani otoczenie-mogli dać pudełko jadące po jakiejś płaszczyznie, to już wogóle demo by mniej wazyło ;)

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Ale podobno GT Academy służy do wybierania potencjalnych kierowców do czegoś tam, o ile dobrze pamiętam.

 

Dokładnie do wybrania kierowcy, który będzie jeździł w team'ie Nissana. Oni nie mają się tam rozwalać, tylko kręcić jak najlepsze czasy. Dla fanów gnącej się blachy będą zniszczenia w GT5. GT:Academy ma zupełnie inne zadanie.

 

@Xymek

sila Twoich argumentow mnie przytlacza

 

To akurat zdążyłem zauważyć. :)

Odnośnik do komentarza

Mnie gra sie bardzo przyjemnie w demo time triala, podoba mi sie nowa fizyka, nie mam zastrzeżen do grafiki, nie wiem dlaczego większość uważa że indianapolis jest słabo wykonana, nie oczekuje po pełnym GT5 cudów na kiju... A najlepsze jest to, że po premierze która pewnie kiedyś nastąpi, niektórzy z was będą po sobie jeździć i przekrzykiwać sie co jest w GT lepsze/gorsze a ja w tym czasie będę sie świetnie bawił :teehee:

 

PS. byłbym w niebie gdyby polyphony wprowadziło wizualizacje pełnego obrotu kierownicy podczas kamery ze srodka, drifting wyglądałby wtedy genialnie! Do tego skidmarki i konkretny dym, ale jakoś trudno mi uwierzyć w to ze kiedyś to zobacze w GT... Ktoś mądry wspomnial jeszcze o photo mode, też licze że bedzie to solidnie przygotowane (bedzie można robić zdjęcia krzakom i na forum oceniać ich jasność i kontrast... :rolleyes: )

Odnośnik do komentarza

Indianapolis wygląda super :) pieprzenie że to demo czy tylko 200mb... sorka..bez sensu. Nie widzę powodów do krytyki, wygląda jak Indianapolis i jest git. Trawkę dodadzą (coby pięknie się uchylała) i tyle...nie odbiega od reszty. Gadanie że Forza wygląda lepiej też jest bez sensu...nie wygląda:) Nurburg wygląda dobrze...i chyba tylko ta trasa. Poza tym jest smutno i chamsko jakoś, Forza to nie GT szkoda. Jakkolwiek zrobią te GT5 będzie wypas i tyle. Pozdr. :)

 

O, polać temu Panu :)

 

zupełnie nie rozumiem dlaczego ludziom się nie podoba ta trasa graficznie - mi jak na odwzorowany prawdziwy tor styka. Nie potrzebne mi do szczęścia pięknie wymodelowane w 3D drzewko, na które nawet nie zwrócę uwagi w trakcie przejazdu, ludzie to jest racer, a nie fps... Tak jak napisał Baapa, zapewne dodadzą parę rzeczy, ale to nie ważne bo już teraz wygląda to ok.

 

Sam ciekaw jestem czy PD nie poleci w ***ja i te ficzery podane przez Ficusia będą obecne w grze :D

Odnośnik do komentarza

Mam gdzieś zniszczenia, AI równie inteligentne jak półroczna zapomniana kanapka pod łóżkiem, zmienne warunki atmosferyczne, trasy w nocy i za dnia, fotorealistyczną grafikę...

Mi wystarczą trasy z GT4 (kilka), jakieś porządne furki, może nawet sam Time Trial, ale na Boga, z fizyką z GT:Academy! Na kierownicy to jest coś niesamowitego. Żadna podrzędna ścigałka nie daje takiej frajdy ze zwykłej jazdy.

Odnośnik do komentarza

Jak obiecanych nowości nie będzie to strach się bać czytać tego wątku :P

 

Ja wątpię czy tutaj będzie cokolwiek do poczytania, kiedy gra już wyjdzie, bo dopiero wtedy chłopaki się rozkręcą z wklejaniem zdjęć z rosnąca na poboczu trawą, bądź z analizą realizmu wykonania chmur na niebie.

 

A tak do rzeczy, to kompletnie opadł mi już zapał na GT5 - raz przez olewanie graczy i nie wypuszczanie jakichkolwiek materiałów pokazujących obiecane nowe ficzery (że już o braku konkretnej daty wydania dla US/EU i przesunięciu daty JAP nie wspomnę); dwa - przez atmosferę "piaskownicy" która od dłuższego czasu panuje w tym wątku.

Jeżeli do końca lutego nie dostaniemy nowych materiałów z tymi wszystkimi nowościami(najlepiej bezpośrednie gameplaye z gry), to już totalnie zwątpię w tą grę i to, że przyniesie ze sobą zapowiadane zmiany. Mam wysoki próg cierpliwości, ale to co wyprawia Sony/PD jest już żenujące i dziwi mnie że sami zabijają hype wokół tak ważnego tytułu. :confused:

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tych ficzerów jak ten temat będzie wyglądać.Jeśli będą obiecane bajery to nikt tej grze nie zarzuci gorszej tekstury czy drzewka 4d jeśli będzie oferowała tyle innych cudownych opcji-konsole z gumy jednak nie są.

 

Jeśli jednak ostatecznie okaże się,że to w praktyce będzie GT5P z fizyką z prologue z większą liczbą samochodów i nikomu niepotrzebnym bajerem z gps to rozpęta tu się piekło :)

 

 

ps.To co odwala kaz to już wogóle żenada,padło parę razy pytanie czy będzie deszcz i noc a te zamiast raz na zawsze rozwiać wątpliwości zaczął się wymigiwać(wcześniej chwaląc sie,ze engine za to odpowiadający jest gotowy).Zamiast pokazać wkońcu jakąś nową kozacką trasę to Ci wkoło pokazują dema z Indianapolis bez zniszczeń albo te z Tokio Route 246 :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mam gdzieś zniszczenia, AI równie inteligentne jak półroczna zapomniana kanapka pod łóżkiem, zmienne warunki atmosferyczne, trasy w nocy i za dnia, fotorealistyczną grafikę...

Mi wystarczą trasy z GT4 (kilka), jakieś porządne furki, może nawet sam Time Trial, ale na Boga, z fizyką z GT:Academy! Na kierownicy to jest coś niesamowitego. Żadna podrzędna ścigałka nie daje takiej frajdy ze zwykłej jazdy.

 

Heh, trudno się z Tobą nie zgodzić ;)

Model jazdy i doskonała obsługa kiery to największe atuty tej pozycji.

Odnośnik do komentarza

Ale ludzie na miłość boską każdy wie,że nowa fizyka jest dobra,na kierownicy gra się wspaniale,auta wyglądają bajecznie a hdr daje po oczach.

 

Tu chodzi o wręcz wór obietnic które padły z ust samego Kaza jakie to GT5 będzie genialne i czego to nie będzie miało oraz na przekładanie premiery i czas developingu.

 

Co innego gdyby obietnice nie padły,a gra wyszła 2 lata temu.....

Odnośnik do komentarza

Nom to jest najgorsze we wszelkich zapowiedzach - nigdy nie powiedza otwarcie co bedzie, a co nie. Wyglada to tak jakby co miesiac wpadal ktos z Sony i patrzyl co da sie zrobic na premiere do 2012, a co nie. Tak ciezko powiedziec np deszcz bedzie ale na polowie tras, a noc bedzie na 5. Mnie to wyglada, ze boja sie reakcji fanow, bo nie wierze, ze jakby mieli pogode, noc, mega uszkodzenia gotowe na 100% nie chwalili sie na lewo i prawo. A moze Kaz jest inny ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...