Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

nie wyrobili się i tyle, nie gadaj, że jescze będziesz ich za to krytykować przy tym co ta gra oferuje.

A co...mam ich chwalic ze sie nie wyrobili?

Kurcze...czekajac na gre tyle lat licze na totalny wypas a nie w pewnym sensie wybrakowany produkt.

Dynamiczna pogoda i dzień/noc w takiej grze to coś niewiarygodnego. Gdyby miało to być na każdej trasie oraz gdyby miało być 1000 tras premium to czekalibyśmy jeszcze pewnie z 3 lata. Tak przynajmniej wiemy co w GT6 będzie :)

Czyli co...GT5 ma stanowic swoisty GT6 Prologue?

To juz wolalbym poczekac i dostac wszystkie fury z wnetrzami i zniszczeniami oraz wszystie tory ze zmienna pogada a nie ficzery ktore sa dostepne tylko czesciowo.

I tak dla tej gry kupie PS3 niemniej lekki niesmak pozostaje.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

przecież to potwierdzili,że da się zsynchornizować zegar w grze z rzeczywistością.

 

Jeśli na danym torze na świecie w realnym świecie aktualnie jest noc i pada deszcz to tak też będzie w grze na tej trasie...

 

 

btw- to niech lepiej wogóle nie wydawają Gran Turismo przez 20 lat i zaczekają na Playstation 10 bo po co wydawać grę gdzie auta nie wyglądają jak realne,trasa nie jest fotorealistyczna, zniszczenia się są identyczne jak rzeczywiste itp....

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

"Weather changes include temperature differences, air pressure changes, and humidity, affecting the surface conditions of the track dynamically. Weather conditions are randomized. Forecasts for your race will be available but may not be entirely accurate, just like the real world."

 

to cytat z gtplanet, ale brzmi to nieprawdopodobnie - takie bajery w serii GT? Róznice temperatur, zmiany ciśnienia powietrza i wilgotność wpływające na jazdę? ma-sa-kra :tongue:

 

Od czasów KZ2 żadna inna gra tak mnie nie nakręciła tuż przed premierą jak zrobiło to właśnie PD :smile: A wydawało się, że prawie wszytskie ficzery już zdążyli pokazać dawno temu, a tu taki psikus :biggrin:

 

 

@Magik:

 

Chwalić za to, że się nie wyrobili to na pewno nie, ale nie musisz od razu siać fermentu, że dostajemy wybrakowany produkt - no bez przesady.

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Jestem oczarowany. Dobrze, że wychodzi F1 bo inaczej bym płakał, że nie mam PS3 a tak to bede ciułał. forza nie przebije Gt5 z prostego powodu. Wąskie gardło czyli dvd, niestety. żeby upakować tyle grafik, tekstur to trzeba mieć to 30gb pod ręką. BRAWO PD !!

dwuwarstwowy bluray czyli 50gb :P Do tego opcjonalna instalka 10gb by wszystko z dwuwarstowego bluraya się szybko doczytywało.

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...