Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

To nagranie z trybu practice. Może tam będą na sztywno ustawione warunki pogodowe do niektórych tras. Okaże się za jakis czas. A o Côte d'Azur nie musisz się martwić. Widać wyraźnie, że wiele tras nie jest jeszcze odblokowanych (nie ma chociażby Nordshleife), a Côte d'Azur był niedawno pokazany na screenach.

 

ps. Ja z intrem tez poczekam aż odpalę swoją kopię w domu ;)

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Drodzy Panowie, niech Was tylko ręka Boska broni przed zapodaniem w tym temacie intra bez ostrzeżenia/spoilera.

 

Dla mnie obejrzenie intra z GT to ceremonialna chwila... musi to być przy pierwszym odpaleniu gry, światło przyciemnione, sprzęt audio odkręcony tak, by sąsiadka z końca ulicy darła mordę :P ... no klimat musi być zachowany :)

Odnośnik do komentarza

We wszystkie 3 od dania premiery. Nie wyobrazam sobie inaczej. Potem jest bogaty grudzien, kiedy caly czas jest w co grac + za grosze zaleglosci jak MoH czy Enslaved. / Dobra, koniec tego OT.

 

Pudelkowa wersja Grant Turismo 5... to sie az w glowie nie miesci, ze taka w ogole istnieje. Chlip, zdążyłem dożyc tej chwili.

Odnośnik do komentarza

cienie wewnątrz aut poprawili co cieszy :D

 

Intro najgorsze w historii serii. Jak dotąd każdy trailer GT5 był lepszy od niego, nie wspominając już o beznadziejnej muzyce.

 

Dużo tras cieszy ale trochę rozczarowany jestem tym,że tak mało jest tras o których nie wiedzieliśmy. Oby jeszcze były jakieś niespodzianki bo to nie pełna lista(brakuje min. trasy z Top Gear i tej dla gokartów na tym włoskim rynku, paru wersji Nurburgringa)- dalej liczę na citta di aria, seatlle i costa di alfi.

 

Co mnie niepokoi to tragicznie mała liczba tras z nocką i deszczem do wyboru. Do tego tylko na Toskanii jest opcja ustalania godziny

Odnośnik do komentarza

No z tymi trasami to za wesoło nie jest. Gdzie u diabła jest SPA ? O odcinkach rajdowych na licencji WRC też możemy zapomnieć :/

 

Natomiast bardzo cieszą mnie klasyki z pierwszego GT :) Oby tylko ich poziom wykonania był dobry, bo HSR w GT5P był wykonany tragicznie.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

SPA nigdzie nie było oficjalnie zapowiadane, ale zważywszy na to, że brakuje kilku tras, które już widzieliśmy na trailerach (Norshleife, topgear, ten gokartowy) można przyjąć , że wraz z postępem będzie się odkrywało następne trasy (wzorem GT4 zapewne).

 

Jednak jakby w grze znalazło się SPA (miejmy nadzieję, że się "odblokuje" :P), to bym się wcale nie pogniewał :thumbsup:

Swoją drogą, PD powinno już podać pełną listę tras zawartych w grze. Za to ciągłe trzymanie nas w niepewności należy im się solidny kop w dupe :angry2:

 

Obawiam się jednak zmasowanego wysypu płatnych DLC z dodatkowymi samochodami premium oraz trasami, które i tak pewnie są już gotowe :/

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak dobrze policzyłem to na 5 wariacjach jest deszcz i 4 jest śnieg. Na 6 jazda w nocy. Na 3 zmienna pora dnia. Jedna trasa gdzie jest noc i deszcz jednocześnie. Będzie trochę różnorodności :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

SPA nigdzie nie było oficjalnie zapowiadane, ale zważywszy na to, że brakuje kilku tras, które już widzieliśmy na trailerach (Norshleife, topgear, ten gokartowy) można przyjąć , że wraz z postępem będzie się odkrywało następne trasy (wzorem GT4 zapewne).

 

Jednak jakby w grze znalazło się SPA (miejmy nadzieję, że się "odblokuje" :P), to bym się wcale nie pogniewał :thumbsup:

Swoją drogą, PD powinno już podać pełną listę tras zawartych w grze. Za to ciągłe trzymanie nas w niepewności należy im się solidny kop w dupe :angry2:

 

Obawiam się jednak zmasowanego wysypu płatnych DLC z dodatkowymi samochodami premium oraz trasami, które i tak pewnie są już gotowe :/

 

... zawsze zostanie nam edytor tras:) ciekawe na ile ta funkcja będzie rozbudowana

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zawiedziony tym, że w wyścigu udział biorą jednocześnie auta premium i standard...

O ile podczas samej gry to nie jest jakiś duży problem tak na replayach będzie padaka :/

Mam nadzieję, że przynajmniej w trybie arcade będzie można zablokować mieszanie standardów z premiumami. Inaczej tryp photo i replaye to będzie lekka kaszanka :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...