Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Po tych filmikach doskonale widać, że ciężar samochodów jest oddany kapitalnie. Ja już leję totalnie na te paskudne standardy, gorzej wykonane niektóre trasy i temu podobne pierdoły. I tak nic na to nie jesteśmy w stanie poradzić... trza mieć nadzieję, że GT6 te mankamenty wyeliminuje (groźby w stronę Kaza mile widziane).

 

Teraz pozostaje tylko czekać na GT5 i delektować się modelem jazdy na kierownicy. Wiele godzin wspaniałej zabawy przed nami :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Po tych filmikach doskonale widać, że ciężar samochodów jest oddany kapitalnie. Ja już leję totalnie na te paskudne standardy, gorzej wykonane niektóre trasy i temu podobne pierdoły. I tak nic na to nie jesteśmy w stanie poradzić... trza mieć nadzieję, że GT6 te mankamenty wyeliminuje (groźby w stronę Kaza mile widziane).

 

Teraz pozostaje tylko czekać na GT5 i delektować się modelem jazdy na kierownicy. Wiele godzin wspaniałej zabawy przed nami :thumbsup:

 

Właśnie dlatego ja uważam, że z samymi premiumami gra oferowałaby lepsze wrażenia. To znaczy - kwadratowe straszydła nie budziłyby niesmaku. Ale to tylko moje zdanie. Fizyka po filmikach wygląda obiecująco. Chyba czas kupić ps3 + kiera

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niepokojące są natomiast wieści, które wyczytałem na GT Planet. Tryb GT Life jest RZEKOMO znacznie krótszy niż w poprzednich odsłonach...

 

I tym lepiej. W poprzednich odsłonach był nie raz przeciągany na siłę i nudził. Wolę więcej poświęcić na online.

 

Ale okropieństwo... w trakcie walki na torze może człowiek nie będzie zwracał na to uwagi, ale na tym screenie wygląda to bardzo źle...

 

PS. ten filmik chyba dobrze obrazuje jak dobra jest fizyka jazdy

 

Ten filmik mnie zniszczył :)

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...