Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gran Turismo 5 można kupić już w media expert oczywiście trzeba mieć wtyczkę, miał bym ale kasy brakuję :/

Tak naprawdę mój kolega pracownik me już pocina w gt5 na ps3 byłem u niego gra jest przekozacka wymiata jest za(pipi)ista grafika rozpierdala tym samym faktem ze ma tv 3d wszystko oczywiscie jest anonimowe ale koledzy i tak widzą swoję . Gra w 3D wymiata ni (pipi)a Jestem wybrańcem ktory widzial i gral przez premierą :D

Odnośnik do komentarza

No dobra, o co chodzi z tymi samochodami premium i standard (nie sledze tematu GT5, nie jestem maniakiem serii)). Wiadomo ze wizualnie jedne sa lepsze od drugich, ale czy gre kupuje sie albo z furami premium (drosza gra) albo standard(tansza)? A jesli nie to jaki procent stanwia samochody premium? (20-40%?). I dlaczego Polyphony majac 5 lat na developing gry nie zaimplementowalo samych premium? WTF!?

 

Ktos sie oreintuje jaki jest model jazdy w nowym GT. Czy to ten sam model jazdy fugurowej jaki byl w GT4 czy GT5:Prologue?

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ę. Jutro idę napaść na bank, ażeby kupić dobrego LCD'ka + PS3 + G27. Wiadomo już jakie języki będą do wyboru w PL wersji oprócz PL'ki of kors ?

 

Żaden, oby nie było tak że po spatchowaniu gry polskim językiem gra nie szarpała jak NFS Shift. Zastanawiam sie czy nie lepiej kupić wersję angielską ale dostępna wszędzie jest tylko wersja polska. Sony PL zeszło już totalnie na psy. Ja tego nie rozumiem, czy przeciętny polak rzeczywiście jest juz analfabetą i nie uczą go angielskiego.

 

LCD wydatek 2500zł

PS3 wydatek 1150 zł

G27 wydatek 1000 zł

GT5 wydatek 190 zł

 

Aha i kolekcjonerska gra kosztuje nie 279 a 669 w empiku wiec nie wiem kto skąd wziął te cene.

Odnośnik do komentarza

No dobra, o co chodzi z tymi samochodami premium i standard (nie sledze tematu GT5, nie jestem maniakiem serii)). Wiadomo ze wizualnie jedne sa lepsze od drugich, ale czy gre kupuje sie albo z furami premium (drosza gra) albo standard(tansza)? A jesli nie to jaki procent stanwia samochody premium? (20-40%?). I dlaczego Polyphony majac 5 lat na developing gry nie zaimplementowalo samych premium? WTF!?

 

Ktos sie oreintuje jaki jest model jazdy w nowym GT. Czy to ten sam model jazdy fugurowej jaki byl w GT4 czy GT5:Prologue?

 

Kupujesz gre GT5 i w grze masz 800 samochodów standard, bez widoku ze środka, bez migania światłami, bez używania wycieraczek, bez klaksonu i bez niszczenia blachy. Ale są też Premium i jest ich 200, z tym wszystkim czego nie mają Standard.

 

W GT5 jest ten samo model z GT4, tylko pewnie troche zmieniony i nazwany ulepszonym.

 

Bo wówczas miałbyś tylko 200 samochodów a Forza miała by ich wiecej i GT było by gorszą grą, a fanboje playstation byly by gorszymi ludzmi i chodzili by nie chodnikami ale kanałami pod ulicami. Serio to nie wiadomo czym kieruje sie Kojima robiąc swoją gre ale to jest japonia to ich swiat i nikt nie jest w stanie ich zrozumieć. Więc albo polubisz GT albo będzie ci obojętne. Tak jak to ktoś już napisał.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ę. Jutro idę napaść na bank, ażeby kupić dobrego LCD'ka + PS3 + G27. Wiadomo już jakie języki będą do wyboru w PL wersji oprócz PL'ki of kors ?

 

Żaden, oby nie było tak że po spatchowaniu gry polskim językiem gra nie szarpała jak NFS Shift. Zastanawiam sie czy nie lepiej kupić wersję angielską ale dostępna wszędzie jest tylko wersja polska. Sony PL zeszło już totalnie na psy. Ja tego nie rozumiem, czy przeciętny polak rzeczywiście jest juz analfabetą i nie uczą go angielskiego.

 

LCD wydatek 2500zł

PS3 wydatek 1150 zł

G27 wydatek 1000 zł

GT5 wydatek 190 zł

 

Aha i kolekcjonerska gra kosztuje nie 279 a 669 w empiku wiec nie wiem kto skąd wziął te cene.

 

On wspominał o dobrym LCD

Odnośnik do komentarza

LCD wydatek 2500zł

 

Aha i kolekcjonerska gra kosztuje nie 279 a 669 w empiku wiec nie wiem kto skąd wziął te cene.

LCD za 2,5tys ? yy chyba za 5,5 czy 7,5 :thumbsup:

 

empik ma swoje chore ceny, podstawa powinna kosztowac 199 a nie ich smieszne 239 ale tak było, jest i pewnie długo będzie

http://www.empik.com/gran-turismo-5-signature-edition-ps3-polyphony-digital,prod59220017,multimedia-p

Odnośnik do komentarza

No dobra, o co chodzi z tymi samochodami premium i standard (nie sledze tematu GT5, nie jestem maniakiem serii)). Wiadomo ze wizualnie jedne sa lepsze od drugich, ale czy gre kupuje sie albo z furami premium (drosza gra) albo standard(tansza)? A jesli nie to jaki procent stanwia samochody premium? (20-40%?). I dlaczego Polyphony majac 5 lat na developing gry nie zaimplementowalo samych premium? WTF!?

 

Ktos sie oreintuje jaki jest model jazdy w nowym GT. Czy to ten sam model jazdy fugurowej jaki byl w GT4 czy GT5:Prologue?

Model jazdy jest lepszy od tego w GT5: P

 

Sprawdźcie sobie profil tego kolesia, jest to profesjonalny kierowca rajdowy. Warto posłuchać jego opinii o GT5, bardzo ciekawie opowiada. A na poniższym filmiku walczy z utrzymaniem M3 na torze. Koleś ma wszystkie wspomagacze na Off. Oczywiście gra na kierownicy.

 

 

PS. Tu masz sporo materiału wideo, który warto sprawdzić, min. edytor tras (pierwszy komentarz) lub standard vs premium.

http://www.ps3site.pl/megakino-z-gran-turismo-5-16-materialow-wideo-prosto-z-gry/57662/

 

 

A co do standardów, są to gorzej wykonane auta, bez widoku z wnętrza, i bez takich pierdół jak włączanie wycieraczek czy świateł. Na płycie masz te modele i te.

 

PS. LCD teraz kupisz nawet za 2 tys.

 

PS. Nie wiem czy było, ale koleś jedzie standardem i nieco się bawi w driftowanie (to ten zawodowy rajdowiec)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Myślę ze będzie w granicy 100 ;) z tego co widzę po filmikach - to im dłużej się gra tym jest lepiej odblokowują się rożne rzeczy (zniszczenia, granie się opon itp) te wszystkie rzeczy przysłonią recenzentom oczy ze nie będą zwracać uwagi na standardy w grze. De facto równie dobrze mogli wydać GT z 200 premium'ami i na tym koniec ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...