Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE

INFO Z EURO AGD RTV

Gra ma premierę jutro. Jeżeli pojawi się w sklepach to na tej stronie : http://www.euro.com....html#content_3c

pojawi się adnotacja, że można ją dostarczyć w 24h. Póki co jest teraz "przedsprzedaż".

Dzwonię dalej :D

 

UPDATE

INFO Z EMPIKU

 

Nie wiedzą nic. Premiera jest jutro i jutro można atakować. Będą wiedzieli dopiero jutro jakie wersje mają i w jakich sklepach się pojawią :)

 

 

 

Jak z PSX EXTREME? Można jechać do nich i odebrać? Albo coś? Mam blisko więc mogę skoczyć :P

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

UPDATE

INFO Z EURO AGD RTV

Gra ma premierę jutro. Jeżeli pojawi się w sklepach to na tej stronie : http://www.euro.com....html#content_3c

pojawi się adnotacja, że można ją dostarczyć w 24h. Póki co jest teraz "przedsprzedaż".

Dzwonię dalej :D

 

UPDATE

INFO Z EMPIKU

 

Nie wiedzą nic. Premiera jest jutro i jutro można atakować. Będą wiedzieli dopiero jutro jakie wersje mają i w jakich sklepach się pojawią :)

 

 

 

Jak z PSX EXTREME? Można jechać do nich i odebrać? Albo coś? Mam blisko więc mogę skoczyć :P

 

 

Jutro jest premiera wiec jezeli nie masz układów w jakims sklepie to raczej swojego egzemplarza nie dostaniesz, w MM mówili mi dzisiaj że boja sie bo Sony zabroniło i jak to ujął sprzedawca "nikt takiej kary za przedwczesną sprzedaż płacic by nie chciał". Saturny, Empiki i inne znane sklepy juz obdzwoniłem pozostaje tylko czekac do jutra

 

EDIT: Jakby co można pograć w MM

Edytowane przez zawiszakapy
Odnośnik do komentarza

UPDATE

INFO Z EURO AGD RTV

Gra ma premierę jutro. Jeżeli pojawi się w sklepach to na tej stronie : http://www.euro.com....html#content_3c

pojawi się adnotacja, że można ją dostarczyć w 24h. Póki co jest teraz "przedsprzedaż".

Dzwonię dalej :D

 

UPDATE

INFO Z EMPIKU

 

Nie wiedzą nic. Premiera jest jutro i jutro można atakować. Będą wiedzieli dopiero jutro jakie wersje mają i w jakich sklepach się pojawią :)

 

 

 

Jak z PSX EXTREME? Można jechać do nich i odebrać? Albo coś? Mam blisko więc mogę skoczyć :P

 

 

w tesco na łabędzkiej w rtv agd maja mieć niby ale tylko trzy sztuki jutro.podstawowa wersia 199 zł.mm niby też jutro około 500sztuk ceny koleś nie wiedział/nie znał

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj też zagrałem, ale w Łodzi w Manufakturze:laugh: Nie powiem gra się elegancko na kierownicy, trzeba się nieźle namęczyć by nie wykręcić bączka na torze, ciut za dużo gazu i bach lądujemy poza torem. Efekt 3d też niczego sobie szczególnie z kokpitu. Jeśli chodzi o najlepszy czas to do godziny 16 wynosił 2:15 ale patrząc na kolesia który to osiągnął spokojnie zejdzie poniżej 2:10

 

Czas zainwestować w Logitecha DFGT

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ale byl cyrk w MM w kaliszu :))) Pojechalem po pracy do media- z nadzieja ze wroce z GT5. Okazalo sie ze maja konsole ps3+gt5 za 1380 zl ale samych gier bez konsoli juz nie

Wku sie niemilosiernie ale co mi pozostalo jak nie zagrac w gt5 na ich standzie (wyjeli jedna gre z pudelka z konsola). Przejechalem 2 minuty SLSem po SS7 (strasznie sie rozczarowalem wygladem kropli deszczu na szybie w jakosci full HD - a nie jak to dotychczas widzielismy na filmikach mrnej jakosci w YT - jest po porostu fatalny). Po paru minutach pojechalem do innych sklepow zobaczyc czy gdzies nie dostane GT5, jak sie pozniej okazalo nie dostalem. wiec w drodze powrotnej wpadlem do mediamarkt i ku mojemu zdziwieniu wszystkie kartony z ps3+gt5 zniknely. Gosc na szybko wyciagal plyte z gt5 z napedu (kolorowe logo gt5 itp) po czym temat gt5 sie skonczyl w media.

Chyba ktos dostal po uszach za przedwczesna premiere :)

Edytowane przez Pejas123
Odnośnik do komentarza

Będzie możliwość dużego tuningu wizualnego furki ?

 

będzie sie dało zmieniać nadwozie, ale nie wiem jak z naklejkami itd. zobacz sobie gdzieś od 8:00 minuty, koleś pokazuje najpierw auto bez tuningu a następnie auto już "po" jego modyfikacjach o ile sie nie myle http://www.nicagamerz.com/v6/news/562/gt5-diferencia-final-entre-standard-vs-premium/

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

z tego wszystkiego sam sie wybrałem do mojego wydawcy(Xtra-Vision) - który także poinformował mnie o zmianie daty, jak i również zaproponował "Pre-order" z racji

 

dużego zainteresowania tematem Gran Turismo. według ich gra będzie dostępna w piątek po otwarciu sklepu. ot co.

miałem brać Black Ops'a lecz jednak pragnienie jest silniejsze i nie chce sobie zaśmiecam głowy innymi tytulami.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się na dzień przed premierą - skończyłem przerabiać (z DFP > G25) stand do kierownicy. Teraz tylko zimne piwko i czekamy do jutra :)

 

zdjcie.jpg

 

Teraz tylko trzeba się nauczyć jazdy ze sprzęgłem (w realu jest łatwiej :teehee: )

 

Przy okazji - Nie chce ktoś kupić DFP ver B ??

 

rewalka normalnie:)

p.s zrob zdjecie i zapodaj jako "prywatna wiadomosc" a zobacze co moge zrobic w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się na dzień przed premierą - skończyłem przerabiać (z DFP > G25) stand do kierownicy. Teraz tylko zimne piwko i czekamy do jutra :)

 

zdjcie.jpg

 

Teraz tylko trzeba się nauczyć jazdy ze sprzęgłem (w realu jest łatwiej :teehee: )

 

Przy okazji - Nie chce ktoś kupić DFP ver B ??

 

rewalka normalnie:)

p.s zrob zdjecie i zapodaj jako "prywatna wiadomosc" a zobacze co moge zrobic w tej sprawie.

 

Juz 2 osoby zarezerowaly kiere, jakby co to sie odezwe ;)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

YETI: Ale jak ludzie wrzucali same screeny z photo mode aut premium to jakoś nikt nie miał nic przeciwko ;)

 

Jak myślicie jest jakaś szansa, że w jakimś patchu wprowadzą cofanie w trakcie wyścigu ? Robiąc dzisiaj dwa wyścigi w Koenigsegg zdałem sobie sprawę, że okazjonalna zabawa z simem jadąc bez wspomagaczy z niedostępną opcją przewijania grając na padzie jest w takim wypadku dla mnie nie do przeskoczenia :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...