Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

YETI: Ale jak ludzie wrzucali same screeny z photo mode aut premium to jakoś nikt nie miał nic przeciwko ;)

 

 

A czy ja zgłaszam jakiś sprzeciw? Fotki z photo mode jak i te dwie ostatnie łączy jedno... nie mają nic wspólnego z rzeczywistym poziomem graficznym tej gry.

Mają, gt5 jest po prostu bardzo nierówne.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się na dzień przed premierą - skończyłem przerabiać (z DFP > G25) stand do kierownicy. Teraz tylko zimne piwko i czekamy do jutra :)

 

zdjcie.jpg

 

Teraz tylko trzeba się nauczyć jazdy ze sprzęgłem (w realu jest łatwiej :teehee: )

 

Przy okazji - Nie chce ktoś kupić DFP ver B ??

Masakra. Stary, szacun bo prowadzac taką óseme (BMW ofkorz) i siedzac w takim fotelu bedziesz mógł poczuć się jak w tym wozie :D

Rewelacyjne przygotowanie do GT5. Cholera, co gra potrafi z czlowiekiem zrobic :P

U mnie skromniej, bo DFGT przymocowany do stolika, ale przynajmniej TV mam wiekszy :P

Odnośnik do komentarza

Udało mi się na dzień przed premierą - skończyłem przerabiać (z DFP > G25) stand do kierownicy. Teraz tylko zimne piwko i czekamy do jutra :)

 

zdjcie.jpg

 

Teraz tylko trzeba się nauczyć jazdy ze sprzęgłem (w realu jest łatwiej :teehee: )

 

Przy okazji - Nie chce ktoś kupić DFP ver B ??

Masakra. Stary, szacun bo prowadzac taką óseme (BMW ofkorz) i siedzac w takim fotelu bedziesz mógł poczuć się jak w tym wozie :D

Rewelacyjne przygotowanie do GT5. Cholera, co gra potrafi z czlowiekiem zrobic :P

U mnie skromniej, bo DFGT przymocowany do stolika, ale przynajmniej TV mam wiekszy :P

 

Heheh starałem sie jak mogłem, tv musi jeszcze troche wytrzymac. Planuje zakup tv 3d ale dopiero jak zobacze gt w 3d w akcji i mi sie faktycznie spodoba no i co najwazniejsze czy nie beda oczy bolec po dluzszej kilkugodzinnej sesji.

Nie orientuje sie ktos jakie jest samopoczucie po kilku godzinach patrzeinia na obraz 3d przez okulary ???

Odnośnik do komentarza

YETI: Ale jak ludzie wrzucali same screeny z photo mode aut premium to jakoś nikt nie miał nic przeciwko ;)

 

 

A czy ja zgłaszam jakiś sprzeciw? Fotki z photo mode jak i te dwie ostatnie łączy jedno... nie mają nic wspólnego z rzeczywistym poziomem graficznym tej gry.

Mają, gt5 jest po prostu bardzo nierówne.

I pisze to posiadacz X360, który już ogrywa GT5. :)

Ale niech będzie, gra jest nierówna co zdarza się dość często, szkoda tylko, że Forza 3 może tylko pomarzyć o takiej "nierówności" ;)

 

z forum GO

http://www.youtube.com/watch?v=uf1MPAuV2YU&feature=player_embedded

 

PS. W Edytorze tras podobno są 4 krajobrazy.

Odnośnik do komentarza

kupił ktoś już dziś GT5 ? bo brat kupił (w ultimie albo gaames.pl albo w swiat-gier.pl nie wiem w ktorym dokladnie)

i mówi że nie ma polskiej wersji! tylko angielska, turecka i grecka, a podobno nawet na pudełku ma napisane ze jest też PL

wtf ?

Niech ustawi język polski w XMB.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

czy warto kupowac ta gre za 200zl, jesli nie jest sie fanem motoryzacji, nie ma sie kiery, a monitor wyswietla obrz w 1920x1200 bez 1:1 pixel ;((((

 

bardzo bym chcial jutro kupic, ale raz mam ochote kupic nawet z kiera, a zaraz mnie cos odpycha.

 

wie ktos kiedy recka na gametrailers?

Odnośnik do komentarza

Hmm ciężko powiedzieć, ale jak chociaż trochę lubisz jeździć samochodem to zakup musowy, ja rozważam sprzedanie letnich felg od auta i zainwestowanie w zestaw z PS3 :mellow: Tylko co za debil wymyslil, zeby nagroda za postepy w grze bylo odblokowanie takich rzeczy jak zniszczenia, zuzycie paliwa czy opon ? Przeciez to do (pipi)a niepodobne, to nie jakis (pipi)y rpg <_<

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak kupiłem kiedyś PS2 fata i jedną z pierwszych gier było GT3, pierwsza wolna Sobota zasiadłem w fotelu o 11:00 nie jadłem nie piłem nie byłęm w wc nawet ocknołem się o 19:00 i zorientowałem się że przez 8h gapiłem się tylko w tv nie widząc co dzieje się w około mnie :) Niestety do GT5 podchodze scepytcznie z powodu samochodów standard, wiele modeli któymi uwielbiam jeździć niestety występuje tutaj jako standard i już pomijam brak widoku z wewnątrz to np mega wkur*** mnie bierze jak patrze na mojego ulubionego Civica EG SIRII który ma w standardzie stalufelgi z kołpakami które właśnie są w GT5 i nie da się tego zmeinić to myśle że poczekam jak gra trochę stanieje a teraz nadrobie zaległości bo niestety ale GT5 sprawiło mni wielki zawód z tymi standardami...Kurr przecież skoro przenieśli wszystkie standardy z GT4 to w GT4 dało się zmieniać głupią felge taki wielki problem zrobić to tutaj ? Tym badziej że jak widziałęm zmiane felgi na samochodzie premium to wybór tych felg nie był zbyt wielki.

Odnośnik do komentarza

każdy kto graficznie oczekuje po tej grze cudów bo naoglądał się fot z photo mode jutro srogo się zawiedzie. Wszyscy którzy już mają grę zgodnie potwierdzają,że wygląda IDENTYCZNIE jak Prologue nie licząc oczywiście dodania pogody i doby na kilku trasach i kontrowersyjnych zniszczeń.

 

każdy za to podkreśla,że model jazdy na kierownicy rządzi niepodzielnie i konsole w tej generacji czegoś takiego nie doświadczyły.

Odnośnik do komentarza

Otarłem DFP z lekkiego kurzu, który to nawet w szafce się przez te lata usadowił, ładnie upiąłem jej kabelki, przetarłem jej obudowę ściereczką do kokpitów i kazałem grzecznie czekać na Pana Kuriera :D

 

W pi...dzie mam cały ten hałas, te dyskusje, te achy i te żale, za stary już na to jestem, spokojnie czekam by z nabożeństwem wpiąć kółko w blat stołu, robiąc kilkanaście przymiarek w tę i we w tę, idealnie ustawić fotel, założyć słuchawki na głowę, wyłączyć komórkę  i wsuwając płytkę do konsoli obserwować radosny taniec kalibrującej się kierownicy by za parę długich chwil, po obejrzeniu intra, skonsumowaniu menusów i obmacaniu wszystkich opcji poczuć to znajome drżenie force feedback'u gdy auto po raz pierwszy ruszy w długi, niczym chory sen maratończyka, wyścig zwany:    Gie    Te     Fajf    !!!

 

Ps. I znowu zacznie się nocne dłubanie w przełożeniach skrzyń, ustawianiu szpery, dobieranie negatywu kół... Nowe GT przyjmuję ze stoicką radością licząc na to że da mi ten sam rodzaj radochy z grania co poprzednie części. Model jazdy i w miarę inteligentna SI - to wszystko czego chcę... (no może jeszcze niezabugowanego online hehe) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...