Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

YETI: Ale jak ludzie wrzucali same screeny z photo mode aut premium to jakoś nikt nie miał nic przeciwko ;)

 

 

A czy ja zgłaszam jakiś sprzeciw? Fotki z photo mode jak i te dwie ostatnie łączy jedno... nie mają nic wspólnego z rzeczywistym poziomem graficznym tej gry.

sorry, ale jak ogladam na YT niektore trasy to az zal. Tekstury i wyglad miejscami tak bija po oczach, jak to mialo miejsce w FFXIII. Nie po to czekalem tyle lat, by dostawac taki produkt....

Podobnie jak inni uzytkownicy X'a nie mam cisnienia ani nie czuje glodu na nowy racer, bo od lat gram na maszynie konkurencji, dlatego chyba poczekam, az stanieje i wtedy sam sie przekonam,

albo i nie... :teehee:

 

Człowieku znowu masz za słaby okulary i znowu widzisz to chcesz widzieć. Idź lepiej załóż headset i prowadź swoje denne gadki z ludźmi pokroju Pilickiego. Jak tak jarasz się mikrosyfem to co tu robisz? Zmykaj do innego działu.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

hahaha - Lonsik Plonsik. W przeciwienstwie do Ciebie, moge odpalic 2 konsole i nie nazywam ani jednej gow(pipi), tylko dlatego, ze kiedys niedobry MS zbanowal mi konsolke i juz nie moglem grac online (Chlip Chlip). Wynik kompleksow widze pozostal,ale masz racje, niektore fury wygladaja nieco lepiej niz w Driverze 2 !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

hahaha - Lonsik Plonsik. W przeciwienstwie do Ciebie, moge odpalic 2 konsole i nie nazywam ani jednej gow(pipi), tylko dlatego, ze kiedys nie dobry MS zbanowal mi konsolke i juz nie moglem grac online (Chlip Chlip). Wynik kompleksow widze pozostal,ale masz racje, niektore fury wygladaja nieco lepiej niz w Driverze 2 !

 

te słabe fury to są zrzuty z psp jak byś nie wiedział, które stanowią adrębną częśc w grze.

Odnośnik do komentarza

Właśnie odebrałem Signature Edition z Empiku Wrocław! dla zaiteresowanych Apex jest w pełni przetłumaczony

(dla tych co techniczny angielski stanowi ciemną magię (ja) to rewelacja:)

ile dałeś w Empiku, mają kolekcjonerskie nie wiesz moze jesli tak to po ile, Pasaż Grunwaldzki :)? W sumie juz po krzyku musze czekac do jutra, dzis wysyłają do mnie z Video-Top.

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

Właśnie odebrałem Signature Edition z Empiku Wrocław! dla zaiteresowanych Apex jest w pełni przetłumaczony

(dla tych co techniczny angielski stanowi ciemną magię (ja) to rewelacja:)

ile dałeś w Empiku, mają kolekcjonerskie nie wiesz moze jesli tak to po ile, Pasaż Grunwaldzki :)?

 

jak ultima mnie zastrzeliła skoczyłem do empiku w rynku:) powiedzieli, że będą mieli 3szt...rano telefon i za 649zł mam w łapskach przeza(pipi)istą limitkę:)

Odnośnik do komentarza

aha :) nic tylko pozazdrościć Signature.

 

GT5 zbiera słabe oceny. Na razie średnia ocen na metacritic to 86%. Taki nfs ma 90%. Kompletni idioci którzy nie znają sie na grach wyścigowych oceniają gt5. W większości amerykanie lub lamerzy dla których wyścigi to jazda w kółko. Taki ign Forzie dał 9,4 a gt5 8,5. Chyba coś tu nie gra??

kit z ocenami i tak w połaczeniu z kierownicą bedzie dawała mnóstwo zabawy na najwyższym poziomie, czego taki NFS moze pomarzyć, te niezbyt wysokie noty to przez te standardy :/ mogło by ich wcale nie być bo tylko psują jakość gry, mi by tam ponad 200 aut starczało.

 

Do tych co juz grają, da sie włączyć sprzęgło na stałe ? bo z tego co czytałem na GTPlanet to tak ale gdzie to jest taka opcja ?

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

GT5 zbiera słabe oceny. Na razie średnia ocen na metacritic to 86%. Taki nfs ma 90%. Kompletni idioci którzy nie znają sie na grach wyścigowych oceniają gt5. W większości amerykanie lub lamerzy dla których wyścigi to jazda w kółko. Taki ign Forzie dał 9,4 a gt5 8,5. Chyba coś tu nie gra??

 

Bo gra dostaje "slabe" oceny? Moze po prostu na takie zasluguje?

I jak wg kogos Forza jest lepsza od GT to od razu "cos nie gra"? Dziwne podejscie...

Odnośnik do komentarza

GT5 zbiera słabe oceny. Na razie średnia ocen na metacritic to 86%. Taki nfs ma 90%. Kompletni idioci którzy nie znają sie na grach wyścigowych oceniają gt5. W większości amerykanie lub lamerzy dla których wyścigi to jazda w kółko. Taki ign Forzie dał 9,4 a gt5 8,5. Chyba coś tu nie gra??

Czyli co....jak ktos woli FM o jest lamerem lub idiota nie znajacym sie na wyscigach.....pieknie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Widze, ze fanboje maja niezla zabawa i dyksuja bedzie toczyla sie w nieskonczonosc :) Dajcie sobie spokoj. Kiera + GT5 z pewnoscia bedzie kapitalnym polaczeniem dla wszystkich fanow wyscigow oraz serii gran turismo. Jesli ktos woli bardziej arcade sie bawic to kupi lub kupil nowego NFS-a. Jesli ktos woli Forze to prosze bardzo. To przeciez takze bardzo dobra gra wyscigowa (na padzie lub kiepskiej kierownicy). GT5 nie jest gra dla wszystkich, ale jest uwielbiana przez miliony graczy i pewnie tyle samo osob ja (z)nienawidzi. Ja juz nie moge doczekac sie swojej paczki. Gra na pewno wystarczy na dluuuugie miesiace, a pewnie i lata :)

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Nareszcie mam. GT5 Signature Edition.

Najgorsze jest to że za 2 godziny muszę do pracy wychodzić a tu dalej ...20 mins. left ;/ Może uda się chociaż odpalić na jeden wyścig.

 

Gra na pewno wystarczy na dluuuugie miesiace, a pewnie i lata :)

 

Biorąc pod uwagę szybkość pracy POLYPHONY DIGITAL przy GT5 raczej będziesz się musiał nastawić na "lata" i to z naciskiem na bardzo " dłuuuuuugie" :)

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Nareszcie mam. GT5 Signature Edition.

Najgorsze jest to że za 2 godziny muszę do pracy wychodzić a tu dalej ...20 mins. left ;/ Może uda się chociaż odpalić na jeden wyścig.

miazga i jeszcze koszulka :good:

 

Koszulka gratis dla pierwszego klienta w GAME :) Najmilej jestem zaskoczony pendrivem - najlepiej wykonany z tych które do tej pory miałem z dodawanych do gier ( no i w końcu 4 GB )

Odnośnik do komentarza

Nareszcie mam. GT5 Signature Edition.

Najgorsze jest to że za 2 godziny muszę do pracy wychodzić a tu dalej ...20 mins. left ;/ Może uda się chociaż odpalić na jeden wyścig.

miazga i jeszcze koszulka :good:

 

Koszulka gratis dla pierwszego klienta w GAME :) Najmilej jestem zaskoczony pendrivem - najlepiej wykonany z tych które do tej pory miałem z dodawanych do gier ( no i w końcu 4 GB )

 

 

ciekaw jestem wydajnosci tego pendrive'a jakie predkosci ma odczytu/zapisu :)

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

Ludzie a co mnie obchodzi średnia ocen na gamerankings???

 

Grę ogram samemu i podejmę decyjzę na jaką zasługuje ocenę. Ci co myśleli że to gra na 10 to gratuluję poczucia humoru :thumbsup: Jeszcze nie grałem (dopiero co odebrałem swoją SigantureEdition w empiku), ale z góry można założyć, że dla ludzi kochających gry spod marki Gran Turismo ta część będzie diamentem tyle, że ze sporymi rysami... ale dla większości ludzi ta część będzie jedną wielką rysą z nielicznymi diamencikami i nie przekona ich do siebie swoją swego rodzaju "oldshoolowością".

 

Ci ostatni zapewne odstraszeni trudnością prowadzenia auta pozostaną przy wspomagaczach (jak ci goście z gamespotu), a przez to gra wyda im się nudna, przewidywalna i "po sznurku" i tak się sprawa zapętli....

 

Prawdziwe gran turismo zaczyna się tam gdzie kończy się gra (w rozumieniu typowych graczy), a zaczyna czerpanie przyjemności z prowadzenia samochodów. Przyjemność ta do złudzenia podobna jest do tej której dośwaidczamy prowadząc auto w realu (część osób na pewno wie co mam na myśli - reszta to będą Ci, którzy nigdy nie odkryją prawdziwego oblicza gt).

 

Ok, popłynąłem trochę, ale za 5 godzin w końcu nadejdzie upragniona chwila odpalenia gry u siebie na tv :thumbsup:

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

GT5 zbiera słabe oceny. Na razie średnia ocen na metacritic to 86%. Taki nfs ma 90%. Kompletni idioci którzy nie znają sie na grach wyścigowych oceniają gt5. W większości amerykanie lub lamerzy dla których wyścigi to jazda w kółko. Taki ign Forzie dał 9,4 a gt5 8,5. Chyba coś tu nie gra??

 

Bo gra dostaje "slabe" oceny? Moze po prostu na takie zasluguje?

I jak wg kogos Forza jest lepsza od GT to od razu "cos nie gra"? Dziwne podejscie...

Mam tylko x360 i przeszedłem forze na 100%. Jednak uważam że gt5 jest oceniane zbyt rygorystycznie. Ile jest lepszych wyścigów na tą generacje konsol?? Tylko forza ma pdejście do gt5. Czyli w najgorszym wypadku druga najlepsza gra w swoim gatunku ma średnią ocen 86% a śmieszny nfs 90%. Rozumiem że jakby kaz wywalił samochody standard i słabe trasy to gra dostawałaby lepsze oceny?? Czyli za dodatkową zawartość gra dostaje minusy. Dla gt5 kupuje ps3 i mam wy(pipi)ane na recenzje gdyż tylko znawcy motoryzacji docenią kunszt twórców i fun płynący z gran turismo. Jeszcze jedno, tylko mgs4 ma średnią ocen większą niż 90% z gier tworzonych przez japońskich developerów na PS3 i X360.

Odnośnik do komentarza

GT5 zbiera słabe oceny. Na razie średnia ocen na metacritic to 86%. Taki nfs ma 90%. Kompletni idioci którzy nie znają sie na grach wyścigowych oceniają gt5. W większości amerykanie lub lamerzy dla których wyścigi to jazda w kółko. Taki ign Forzie dał 9,4 a gt5 8,5. Chyba coś tu nie gra??

Czyli co....jak ktos woli FM o jest lamerem lub idiota nie znajacym sie na wyscigach.....pieknie :rolleyes:

Forza 3 do wyjścia gt była królem wyścigów tej generacji i nie wierze że gt5 jest gorsze. W najgorszym wypadku gry są równe i nie ma jednoznacznego zwycięscy. Z tymi lamerami chodziło mi o nowego nfs. Forza zasługuje na tak wysoką ocene a gt5 zbiera za niskie noty.

Edytowane przez Andrew21
Odnośnik do komentarza

Moze recenzenci uwazaja ze rowne nie sa, a 5 lat oczekiwania na produkt, ktory np odstaje od konkurencji w wielu aspektach nie jest wart, by dawac noty powyzej 9ciu. Tez mam takie podejscie - patrzac przez pryzmat czasu mogli zrobic z tym tytulem wszystko, a miejscami powsadzali trasy z PS2, podzielili auta nie wiem po co no i mamy nowego krola wyscigow, najlepszy pod kierownice! A ja np. nie wyobrazam sobie grania w Forze z innego widoku, niz z kokpitu. Tutaj w takim razie 3/4 aut nawet nie przetestuje ?

No i jasne - trzeba bylo wyrzucic wszelkie brzydkie babole, jak taki Trail moutain, oceny bylyby inne, wtedy pewnie za grafe bylby maks, ale okazaloby sie ze tras jak na lekarstwo...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Też już mam swój egzemplarz :D . Teraz instalacja, trochę sobie poczekam pewnie ;) .

 

Rozwaliło mnie pudełko polskiej wersji, a konkretnie tłumaczenie - jak ktoś narzekał na COD: Black Ops to obawiam się, że tu mogą być podobne kwiatki :( .

 

Parę przykładów:

- "Ścigaj się ponad 1000 samochodów w ponad 20 lokacjach" - strasznie kulawo to brzmi :confused:

- "Uszkodzenia samochodu i zaawansowane efekty - samochody dymia i iskrza" - ktoś zapomniał chyba o istnieniu takiej literki jak "ą"...

- "Oszałamiające stereoskopowe widoki w 3D, śledzenie twarzy kierowcy, generator tras i gokarty" - śledzenie twarzy kierowcy, WTF?

- "Rozszerzony tryby A-Spec i B-Spec" - literówka...

 

Pobieżne przejrzenie instrukcji też nie nastraja optymistycznie, bo widać trochę babolów - ciekawe jak będzie w samej grze :mellow: ...

Odnośnik do komentarza

Jednak uważam że gt5 jest oceniane zbyt rygorystycznie. Ile jest lepszych wyścigów na tą generacje konsol?? Tylko forza ma pdejście do gt5. Czyli w najgorszym wypadku druga najlepsza gra w swoim gatunku ma średnią ocen 86% a śmieszny nfs 90%. Rozumiem że jakby kaz wywalił samochody standard i słabe trasy to gra dostawałaby lepsze oceny?? Czyli za dodatkową zawartość gra dostaje minusy. Dla gt5 kupuje ps3 i mam wy(pipi)ane na recenzje gdyż tylko znawcy motoryzacji docenią kunszt twórców i fun płynący z gran turismo. Jeszcze jedno, tylko mgs4 ma średnią ocen większą niż 90% z gier tworzonych przez japońskich developerów na PS3 i X360.

Srednia w granicach 85% jest jak najbardziej na miejscu. Przeciez ocena ogolna musi miec na wzgledzie wszystkie wady....a tych jest sporo. 800 standardow, brzydkie trasy bez dostepnych ficzerow typu deszcz...ograniczony tuning....za to wszystko ocena leci poltora oczka w dol.

Nie mylcie ocen ogolnych z ocenami za gameplay/grywalnosc ( za ktory taki IGN dal w pelni zasluzona dziewiatke).Nie patrzcie tylko na oceny ale czytajcie recki i sami wyciagnijcie wnioski czy konkretne wady maja dla Was wieksze znaczenie czy nie. Proste.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...