Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

 

IGN UK i US - 8,5/10

Eurogamer - 9/10

CVG - 8/10

Destructoid - 10/10

PlayStation Lifestyle - 10/10

GamerPro - 4,5/5

GamerFitNations's - 6/6

Joystiq - 4/5

VGD - 8/10

 

 

 

To są recenzje, które się do tej pory pojawiły. Każda niemal wspomina, że model jazdy jest świetny, a grafika cholernie nierówna.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

GT5 to chyba jedyna gra, ktora powinna dostać 2 oceny za grafikę ;)

1 - trasy stworzone od podstaw pod GT5 i samochody premium

2 - trasy niemal żywcem skopiowane z PS2 i samochody standard

 

e: Ciekawy jestem jak długo grały osoby piszące recenzje. W recenzji eurogamera zauważyłem tekst, że podoga nie jest dynamiczna. Są nawet gameplaye prosto z gry gdzie wyraźnie widać płynną zmianę pogody.

 

ps. Wiadomo już coś na temat tych zniszczeń, których kolejne poziomy odblokowują się niby wraz ze zwiększeniem levelu w grze? Niby kilka osób coś o tym pisało ale nie chce mi się w to wierzyć. Obstawiam, ze jednak po prostu przytemperowali trochę zniszczenia.

 

e2: @ Michał

Wydaje mi się, że najbardziej okaleczone są/będą Trial Mountain i Deep Forest.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

debilny Kaz zrezygnowałby z 800 standardów na rzecz np dodatkowych 100 premium i z tras z ps2 w hd i pewnie oceny co najmniej o 0,5 podskoczyły by w górę a cała gra CAŁY czas trzymałaby rewelacyjnie wysoki poziom. Ale widocznie wolał by z okładki wołały liczby 1000 aut, prawie 100 tras itp

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś napisał wcześniej. Zamiast marnować czas na przenoszenie tych 800 standardów, można go było poświęcić na zrobienie dodatkowych 200 aut premium. Nie marnowac czasu na gokarty tylko poświęcić go na doszlifowanie graficzne tras i by grało. Kaz chciał za dużo. Pewnie by to wyszło gdyby zaczął to robić w 2002 roku.

Odnośnik do komentarza

No, teraz jest spoko :good:

Ale zgadzam się z powyższymi opiniami. Można było darować gokarty, 800 samochodów standard i pare innych rzeczy, na rzecz większej liczby aut premium i poprawy oprawy lokacji. Niech to, Kaz, za dużo chciałeś, przerost formy nad treścią...

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

YETI: Ale jak ludzie wrzucali same screeny z photo mode aut premium to jakoś nikt nie miał nic przeciwko ;)

 

 

A czy ja zgłaszam jakiś sprzeciw? Fotki z photo mode jak i te dwie ostatnie łączy jedno... nie mają nic wspólnego z rzeczywistym poziomem graficznym tej gry.

sorry, ale jak ogladam na YT niektore trasy to az zal. Tekstury i wyglad miejscami tak bija po oczach, jak to mialo miejsce w FFXIII. Nie po to czekalem tyle lat, by dostawac taki produkt....

Podobnie jak inni uzytkownicy X'a nie mam cisnienia ani nie czuje glodu na nowy racer, bo od lat gram na maszynie konkurencji, dlatego chyba poczekam, az stanieje i wtedy sam sie przekonam,

albo i nie... :teehee:

 

Screeny niektore w ogole mnie przerazaja - jak zywcem wyjete z PS2 ! Te trybuny, gory, pola z zielona bit mapa. Ja (pipi)ie tyle lat czekania...

For best fan only!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...