Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

@andrew21 - a grałeś w pełną wersję NFS HP i GT5 że nie pasują ci oceny ? Nowy NFS jest naprawdę super zaś GT5 dostaje zasłużone oceny bo to samo piszą trzeźwi posiadacze gry na forach, wcześniej po trailerach miałem ochotę na gt5 ale teraz po filmikach/opiniach sobie odpuszczam.

 

Zamiast samochodów i tras z ps2 mogli zrobić 300 premium cars i mniej tras ale z ficzerami na każdej.

Odnośnik do komentarza

@andrew21 - a grałeś w pełną wersję NFS HP i GT5 że nie pasują ci oceny ? Nowy NFS jest naprawdę super zaś GT5 dostaje zasłużone oceny bo to samo piszą trzeźwi posiadacze gry na forach, wcześniej po trailerach miałem ochotę na gt5 ale teraz po filmikach/opiniach sobie odpuszczam.

 

Daddy a rozumiem, że Ty już masz nabite co najmniej kilkanaście godzin w GT5?

Że wiesz, że oceny są zasłużone...

Odnośnik do komentarza

@andrew21 - a grałeś w pełną wersję NFS HP i GT5 że nie pasują ci oceny ? Nowy NFS jest naprawdę super zaś GT5 dostaje zasłużone oceny bo to samo piszą trzeźwi posiadacze gry na forach, wcześniej po trailerach miałem ochotę na gt5 ale teraz po filmikach/opiniach sobie odpuszczam.

 

Daddy a rozumiem, że Ty już masz nabite co najmniej kilkanaście godzin w GT5?

Że wiesz, że oceny są zasłużone...

No pewnie nie, ale babole beda wychodzic z dnia na dzien. Inna sprawa, ze fora az chucza od niezadowolen, wiec chocby na tej podstawie mozna wnioskowac, ze oceny sa w miare sluszne, jak nie na wyrost. Jak napisal Soul - prawda jest taka, ze GT 5 mialo przejechac po wszystkim, a z tego co widac turn 10 ze swoja nowa Forza nawet nie bedzie musialo sie zbytnio napocic by konkurowac z GT.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mam tylko x360 i przeszedłem forze na 100%. Jednak uważam że gt5 jest oceniane zbyt rygorystycznie. Ile jest lepszych wyścigów na tą generacje konsol?? Tylko forza ma pdejście do gt5. Czyli w najgorszym wypadku druga najlepsza gra w swoim gatunku ma średnią ocen 86% a śmieszny nfs 90%. Rozumiem że jakby kaz wywalił samochody standard i słabe trasy to gra dostawałaby lepsze oceny?? Czyli za dodatkową zawartość gra dostaje minusy. Dla gt5 kupuje ps3 i mam wy(pipi)ane na recenzje gdyż tylko znawcy motoryzacji docenią kunszt twórców i fun płynący z gran turismo. Jeszcze jedno, tylko mgs4 ma średnią ocen większą niż 90% z gier tworzonych przez japońskich developerów na PS3 i X360.

 

Andrew - dodatkową zawartością trudno to nazwać. To trochę tak, jak kupić nowiutkiego Mercedesa i na fotelu kierowcy zastać jeszcze ciepłego, dymiącego klocka :P Niby ładnie pięknie, ale coś tu śmierdzi :P

Odnośnik do komentarza

ludzie co was obchodzą oceny? co jest ważniejsze, żeby gra trafiła w wasze gusta i dostała 5/10 czy, żeby była nędzną masówką a'la NFS i dostała 9/10 ?

Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia - mogę grać w grę, która dostałą i 2/10 ale jeśli mi się podoba to chyba nie będę przez złą ocenę w nią nie grał??

 

z werdyktami która gra którą pozamiatała niech wszyscy się wstrzymają a już szczególnie ludzie bez autorytetu tacy jak daddy i easye... :sleep:

Odnośnik do komentarza

ludzie co was obchodzą oceny? co jest ważniejsze, żeby gra trafiła w wasze gusta i dostała 5/10 czy, żeby była nędzną masówką a'la NFS i dostała 9/10 ?

 

Mocne. Najlepsza ścigałka arcade obok PGR. GT5 to także masówa, którą kupują miliony. Nie rób z tego Grala gier wideo. :turned:

Odnośnik do komentarza

- "Oszałamiające stereoskopowe widoki w 3D, śledzenie twarzy kierowcy, generator tras i gokarty" - śledzenie twarzy kierowcy, WTF?

 

no head tracking po prostu ;) ale ze slowem glowy brzmialoby rownie glupio IMO

Domyśliłem się że chodzi o head tracking, ale po prostu głupio to brzmi. No i wątpię by każdy zrozumiał o co chodzi.

 

BTW. instalacja zajęła mi 32 minuty - z zegarkiem w ręku ;) .

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@andrew21 - a grałeś w pełną wersję NFS HP i GT5 że nie pasują ci oceny ? Nowy NFS jest naprawdę super zaś GT5 dostaje zasłużone oceny bo to samo piszą trzeźwi posiadacze gry na forach, wcześniej po trailerach miałem ochotę na gt5 ale teraz po filmikach/opiniach sobie odpuszczam.

 

Daddy a rozumiem, że Ty już masz nabite co najmniej kilkanaście godzin w GT5?

Że wiesz, że oceny są zasłużone...

No pewnie nie, ale babole beda wychodzic z dnia na dzien. Inna sprawa, ze fora az chucza od niezadowolen, wiec chocby na tej podstawie mozna wnioskowac, ze oceny sa w miare sluszne, jak nie na wyrost. Jak napisal Soul - prawda jest taka, ze GT 5 mialo przejechac po wszystkim, a z tego co widac turn 10 ze swoja nowa Forza nawet nie bedzie musialo sie zbytnio napocic by konkurowac z GT.

 

dokładnie o to chodzi, że niby oceny niesprawiedliwe ale gracze na forach piszą to samo ;] fajnie poczytać teraz ,,co nas oceny/opinie obchodzą'' a wcześniej jak ktoś wklejał wyrywkowo pozytywne opinie na temat jakiegoś szczegółu to 2 strony klepania się po plecach

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

ludzie co was obchodzą oceny? co jest ważniejsze, żeby gra trafiła w wasze gusta i dostała 5/10 czy, żeby była nędzną masówką a'la NFS i dostała 9/10 ?

 

Mocne. Najlepsza ścigałka arcade obok PGR. GT5 to także masówa, którą kupują miliony. Nie rób z tego Grala gier wideo. :turned:

 

Heh , nie mówiłem o HotPursuit, akurat najnowszy NFS zapowiada się naprawdę dobrze (twórcy Burnout i wszytsko jasne), ale chodziło mi ogólnie o poprzednie części serii, które dostawały wg. mnie często dużo za wysokie noty.

 

Jeśli uważasz, że gra wychodząca raz na 5 lat to masówka to spoks - mamy po prostu inne wizje co do "masówkowości" :thumbsup: peace.

 

Wkurza mnie tylko pisanie postów o charakterze "ja tak napisałem więc tak jest" bez sprawdzenia należycie samemu...

 

@Majorze, dla Ciebie najnowszy NFS może być super - dlaczego więc z góry zakładasz, że dla mnie może takie nie być GT5 ?

 

Problem z recenzjami jest taki, że GT można porównywać właściwie tylko do jednej gry na rynku jaką jest Forza3, ale to też nie do końca z wiadomych przyczyn (kierownice na X-ie...) więc ocena schodzi całkowicie na to czy gra trafiła w to czego oczekuje recenzent czy nie. Dla jednego biedne zniszczenia będą dyskfalifikowały tę grę - dla drugiego świetny model jazdy (jeśli takim się okaże) przyćmi resztę niedoróbek ze standardami włącznie.

Odnośnik do komentarza

No pewnie nie, ale babole beda wychodzic z dnia na dzien. Inna sprawa, ze fora az chucza od niezadowolen, wiec chocby na tej podstawie mozna wnioskowac, ze oceny sa w miare sluszne, jak nie na wyrost. Jak napisal Soul - prawda jest taka, ze GT 5 mialo przejechac po wszystkim, a z tego co widac turn 10 ze swoja nowa Forza nawet nie bedzie musialo sie zbytnio napocic by konkurowac z GT. .

 

Przerost formy nad treścią, każdy nawet ja liczył, że ta gra będzie mega i minimum będą same 9tki, a gadanie, że ocena jest nieważna to chwilowe pocieszanie i próba w mówienia sobie czegoś co nie jest prawdą.

 

z werdyktami która gra którą pozamiatała niech wszyscy się wstrzymają a już szczególnie ludzie bez autorytetu tacy jak daddy i easye...

 

No tak bo przecież na tym forum, autorytet mają tylko fani Sony.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

A gdzie ja napisałem, że ta gra jest słaba?

 

Wiesz, jak byś trochę inaczej się wyraził to moja odpowiedź nie wyglądała by tak, sam prowokujesz, grunt to dobre przekazanie swoich myśli na papier w tym przypadku forum.

Odnośnik do komentarza

@nightrunner

 

No rozumiem, ale np Undercover został zjechany i gdyby nie słabe oceny, nie mielibyśmy pewnie tak dobrego HP czy Shifta.

 

Oceny GT5 nie są złe, ale chyba mieliśmy nadzieję na 9. Jednak gra jest na tyle nierówna, że o takich ocenach nie może być mowy. Jak będzie krytyka, będzie lepsze GT6. Konkurencja jest dużo mocniejsza, a obecnie mamy renesans dobrych ścigałek. I dobrze. Po prostu GT5 patrząc na efekty pogodowe i oświetlenie w NFS HP czy PGR4, jakość FM3, nadchodzącego Dirta czy Shifta nie robi takiego wrażenia. Gra jest trochę spóźniona z tym co ma, gdybyśmy dostali to co mieliśmy dostać byłyby 9.

Odnośnik do komentarza

@nightrunner

 

No rozumiem, ale np Undercover został zjechany i gdyby nie słabe oceny, nie mielibyśmy pewnie tak dobrego HP czy Shifta.

 

Oceny GT5 nie są złe, ale chyba mieliśmy nadzieję na 9. Jednak gra jest na tyle nierówna, że o takich ocenach nie może być mowy. Jak będzie krytyka, będzie lepsze GT6. Konkurencja jest dużo mocniejsza, a obecnie mamy renesans dobrych ścigałek. I dobrze. Po prostu GT5 patrząc na efekty pogodowe i oświetlenie w NFS HP czy PGR4, jakość FM3, nadchodzącego Dirta czy Shifta nie robi takiego wrażenia. Gra jest trochę spóźniona z tym co ma, gdybyśmy dostali to co mieliśmy dostać byłyby 9.

 

Wszelka krytyka oczywiście jest cholernie mile widziana! Tylko pisanie, że

 

"GT 5 mialo przejechac po wszystkim, a z tego co widac turn 10 ze swoja nowa Forza nawet nie bedzie musialo sie zbytnio napocic by konkurowac z GT"

 

znaczy dla mnie to, że osoba gra już od co najmniej kilkudziesięciu godzin i jest zaznajomiona w temacie, a tak jednak nie jest i stąd moje ataki na easye na tą prowokację.

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Oceny, oceny, oceny które zależą od widzi-misia recenzenta czy kto jak mu "posmarował".

A ludzie nadal ufają recenzją bezgranicznie... 10 lat temu może recenzje były wiarygodne ale nie teraz.

 

Btw nawet w wiadomościach mówią o GT5 ;p.

 

W piątek jadę do Saturna po NFS-a ale jak zobaczę GT5 to nie wiem czy go wybiorę.

Już mam burdel w głowie.

Odnośnik do komentarza

@nightrunner

 

No rozumiem, ale np Undercover został zjechany i gdyby nie słabe oceny, nie mielibyśmy pewnie tak dobrego HP czy Shifta.

 

Oceny GT5 nie są złe, ale chyba mieliśmy nadzieję na 9. Jednak gra jest na tyle nierówna, że o takich ocenach nie może być mowy. Jak będzie krytyka, będzie lepsze GT6. Konkurencja jest dużo mocniejsza, a obecnie mamy renesans dobrych ścigałek. I dobrze. Po prostu GT5 patrząc na efekty pogodowe i oświetlenie w NFS HP czy PGR4, jakość FM3, nadchodzącego Dirta czy Shifta nie robi takiego wrażenia. Gra jest trochę spóźniona z tym co ma, gdybyśmy dostali to co mieliśmy dostać byłyby 9.

 

Wszelka krytyka oczywiście jest cholernie mile widziana! Tylko pisanie, że

 

"GT 5 mialo przejechac po wszystkim, a z tego co widac turn 10 ze swoja nowa Forza nawet nie bedzie musialo sie zbytnio napocic by konkurowac z GT"

 

znaczy dla mnie to, że osoba gra już od co najmniej kilkudziesięciu godzin i jest zaznajomiona w temacie, a tak jednak nie jest i stąd moje ataki na easye na tą prowokację.

to zadna prowokacja, po prostu w 100% zgadzam sie z tymi slowami. Yeti pare stron wczesniej pisal o nierownej Forzy 3 :unsure: to co mozna napisac o nowej odslonie GT ? Masz racje - nie gram, ogladam za to od godziny gameplaye na YT i patrzac na calas tego tematu, wypowiedzi ludzi, chyba wszyscy spodziewalismy sie jednak czegos innego. GT mialo rozpierdalac pod kazdym wzgledem, gamplay ocenie dopiero jak sam zagram, ale poki te wszystkie niedorobki, babole graficzne, podzial samochodow i tras, to, ze w 3/4 nie moge jezdzic ze swojego ulubionego widoku, to ze flagowy tytul dostaje jakies marne porty z PS2, czy PSP i masa innych rzeczy o ktorych czytam w wypowiedziach nasuwa wczesne wnioski, ze now GT moze porzadzic, ale na PS3...

 

Jasne - na pewno patrza na to inaczej uzytkownicy, ktorzy wyczekiwali na powazniejszy racer, ale tak jak juz mowilem, konkurencja przez te lata nie spala, wiec prawdziwy fan wyscigow glodu nie odczuwal.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
znaczy dla mnie to, że osoba gra już od co najmniej kilkudziesięciu godzin i jest zaznajomiona w temacie, a tak jednak nie jest i stąd moje ataki na easye na tą prowokację.

 

W takim razie prócz tego co wcześniej do Ciebie napisałem, dorzucam jeszcze naukę czytania ze zrozumieniem i nie wyciąganie czegoś, co w ogóle nie jest zawarte w zdaniu. Najpierw przyklejasz komuś, że napisał "GT5 jest słabe" gdzie taka sytuacja nie miała miejsca.

 

@easye

 

Daj spokój, ten pan nie jest wstanie poradzić sobie z jednym zdaniem a Ty mu tu z taką litanią wyjeżdżasz.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

NAAAAAREEEESZZZZCIEEEEEE

 

Wlasnie dotarlem do domu z moja SIGNATURE edition :DDDDDDDDD

 

Zrobilem preorder w Robsonie kilka miechow temu, ale dzis nie mieli tylko stwierdzili, ze dzis zamowili - WTF ???

 

Z calym szacunkiem dla Robsona skasowalem preorder i zakupilem w Empiku i to za 50PLN taniej niz zakladalem, ze bedzie kosztowac :)

 

Mam nadzieje, ze kodow sie nie tykali w Empiku... :D

 

No to jeszcze "pare" minut i widzimy sie online - mysle, ze na wstepie 787B Stealth bedzie grane :D:D

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...