Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Prowider mial przez chwile awarie netu. Juz wszystko ok.

 

Fenix - chodzi o ramke na gorze strony gdzie jest Slownik PWN | Zmiany w battle itd. Na samym koncu jest PSX EXTREME #126.

 

A to ja wiem. Moj wpis nie odnosil sie do poprzedniego posta. Numer 126 bedzie zaktualizowany. Pojawil sie poniewaz skin z boxem reklamowym bazowal na starym, nieuzywanym skinie wlasnie z linkiem do 126.

 

 

Co chwile mi wyskakuje. :\

 

ei9vdl.jpg

 

Wyskakiwalo przez chwile. Przeresetowalismy serwer i na chwile wylaczylismy go z sieci. Powinno byc juz ok.

Odnośnik do komentarza

Strasznie dziwna sprawa...

W piątek standardowo chodziło mi forum.

Dziś update Mozilli i bum, nie chodzi. Jeśli jestem nie zalogowany wyświetla mi się strona główna, ale wystarczy, że się zaloguję (jestem w panelu kontrolnym) i próbuję jako zalogowany wejść na stronę główną wyskakuje mi błąd. Do niektórych sub-forum wchodzę i wszystko działa, a w innych także się wysypuje. Dotyczy także konkretnych tematów. Jedne działają inne nie.

Sprawdzałem na Explorerze i to samo. Czy to forum czy z moim kompem w pracy coś się zrąbało (możliwe bo od dziś muszę się logować na kompie - wcześniej robiło się to automatycznie). Help!

 

Odnośnik do komentarza
Strasznie dziwna sprawa...

W piątek standardowo chodziło mi forum.

Dziś update Mozilli i bum, nie chodzi. Jeśli jestem nie zalogowany wyświetla mi się strona główna, ale wystarczy, że się zaloguję (jestem w panelu kontrolnym) i próbuję jako zalogowany wejść na stronę główną wyskakuje mi błąd. Do niektórych sub-forum wchodzę i wszystko działa, a w innych także się wysypuje. Dotyczy także konkretnych tematów. Jedne działają inne nie.

Sprawdzałem na Explorerze i to samo. Czy to forum czy z moim kompem w pracy coś się zrąbało (możliwe bo od dziś muszę się logować na kompie - wcześniej robiło się to automatycznie). Help!

 

Jaki blad ci wyskakuje? Nie masz wlaczonej jakiej blokady typu adblock czy cos w tym stylu?

 

 

Odnośnik do komentarza

IPB WARNING [2] mysql_query() [function.mysql-query]: Unable to save result set (Line: 569 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

 

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

 

Zaznaczę, że prawdopodobnie był u mnie informatyk i mieszał coś w kompie. Mógł coś schrzanić?

Inne stronki działają prawidłowo, tylko ta strona główna forum...

Odnośnik do komentarza
IPB WARNING [2] mysql_query() [function.mysql-query]: Unable to save result set (Line: 569 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

 

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

 

Zaznaczę, że prawdopodobnie był u mnie informatyk i mieszał coś w kompie. Mógł coś schrzanić?

Inne stronki działają prawidłowo, tylko ta strona główna forum...

 

To nie u Ciebie problem, ja mam to samo, wywala sie tu:

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...0801&st=925

co ciekawe poprzednia strona juz smiga bez problemu:

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...0801&st=900

 

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

No to tak. Wczoraj miałem niezłego zonka. Wchodzę sobię na forum, zaglądam do hydeparku i ... wszystkie tematy pozamykane (!!!). WTF myślę sobie. No dobra, może coś nawaliło, lecz po pewnym czasie doszedłem do tego że miałem pozamykane wszystkie tematy z CAŁEGO forum. Problem mam już rozwiązany, po prostu musiałem zaspamować kilku moderatorów i się jakoś to naprawiło, myślę jednak że lepiej zgłaszać takie kwiatki. Nie wiem co się wydarzyło, bo raczej dobrze się prowadzę :twisted2:. Na początku myslałem że Fenix się wku.rwił i postanowił "posprzątać" xD. A już sądziłem ... APOKALIPSA!

 

 

cozachooyyu3.jpg

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Może mi ktoś powiedzieć czemu nie mogę dodać do informacji o profilu PSN ID ???

Nie mogę tego zrobić mimo, ze próbuję od kilku miesięcy.

Pisałem o tym juz wcześniej, ale oczywiście nikt mi nie odpisał <_<

Jak chcę zatwierdzić zmiany otrzymuję taki komunikat:

zonkbg7.th.png

Może ktoś raczyłby to naprawić?

 

EDIT:

"Fajnie, że można liczyć na pomoc" <_<

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Może mi ktoś powiedzieć czemu nie mogę dodać do informacji o profilu PSN ID ???

Nie mogę tego zrobić mimo, ze próbuję od kilku miesięcy.

Pisałem o tym juz wcześniej, ale oczywiście nikt mi nie odpisał <_<

Jak chcę zatwierdzić zmiany otrzymuję taki komunikat:

zonkbg7.th.png

Może ktoś raczyłby to naprawić?

 

EDIT:

"Fajnie, że można liczyć na pomoc" <_<

Też już o to pytałem kiedyś, zero odzewu, więc nie liczyłbym na odpowiedź tym razem. Zresztą PSN ID, to nie jedyna rzecz, której w profilu nie można zmienić, bo wyskakuje błąd.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Może mi ktoś powiedzieć czemu nie mogę dodać do informacji o profilu PSN ID ???

Nie mogę tego zrobić mimo, ze próbuję od kilku miesięcy.

Pisałem o tym juz wcześniej, ale oczywiście nikt mi nie odpisał <_<

Jak chcę zatwierdzić zmiany otrzymuję taki komunikat:

zonkbg7.th.png

Może ktoś raczyłby to naprawić?

 

EDIT:

"Fajnie, że można liczyć na pomoc" <_<

Też już o to pytałem kiedyś, zero odzewu, więc nie liczyłbym na odpowiedź tym razem. Zresztą PSN ID, to nie jedyna rzecz, której w profilu nie można zmienić, bo wyskakuje błąd.

Również mnie ten problem dotyczy :/. Może by ktoś tak odpowiedział...?

 

 

PS. Raz miałem taki zonk, że na mojej skrzynce odbiorczej na forum było około 3000 Nowych wiadomości :D, screena niestety nie mam, zrobiłem, ale zapomniałem zapisać :P.

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...