Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Cos sie stalo... prawie wszystkie ikony (i wszystkie avatary) na forum zamienily mi sie w czerwone krzyzyki z napisem obok... Ktos jeszcze tak ma? Przegladam forum na PS3.

 

EDIT: Wyczyscilem Cache przegladarki i ... ta sie zawiesila. Po restarcie konsoli juz jest ok.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Co do zamykania tematu: wprowadzenie takiej możliwości wymagało zainstalowania dodatku do IPB. Tak się akurat składa, że kiedyś na taki trafiłem, rzuciłem propozycję, no i zostało to dodane do silnika. Zapewne przy okazji aktualizacji forum dodatek sam ten się nie zaktualizował, a nikomu z administracji nie chciało się szukać po necie pasującej wersji.

Jak masz wolną chwilę to poszukaj na forach z dodatkami do IPB, znajdź plugin i powiadom Fenixa.

Odnośnik do komentarza
Co do zamykania tematu: wprowadzenie takiej możliwości wymagało zainstalowania dodatku do IPB. Tak się akurat składa, że kiedyś na taki trafiłem, rzuciłem propozycję, no i zostało to dodane do silnika. Zapewne przy okazji aktualizacji forum dodatek sam ten się nie zaktualizował, a nikomu z administracji nie chciało się szukać po necie pasującej wersji.

Jak masz wolną chwilę to poszukaj na forach z dodatkami do IPB, znajdź plugin i powiadom Fenixa.

 

Znalezione i wyslane do Fenixa.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Błąd kodowania zawartości

      

      
      
      

      
        
        

          

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

        


        
        

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

    * Prosimy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

 

Takie cuś mnie atakuje co parę kliknięć na forum.

 

Fx 3.0.1, Vista 32bity, nie wiem jakie info się jeszcze może przydać jak co ;)

Edytowane przez koniol21
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...