Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

czy to normalne ze po banie w okienku np. znajomi pod moim nickiem w dolaczyl i posty sa "-", w panelu kontrolnym wszystko widac, ale jak wchodze na jakiegos mojego e kolege i widze siebie w jego znajomych to te rubryki skwitowane sa wyzej przedstawiona kreska.

Odnośnik do komentarza

Da się jakoś wpłynąć na ustawienie max 7[?] grafik w poście? Rozumiem to ograniczenie ale jeśli wrzucam miniaturki fot to jest ono trochę śmieszne , bo muszę pościć kilka razy ;/ A jakiś retard może wrzucić grafikę 3000x2000 pikseli i to przejdzie ;/ Da się jakoś to obejść?

Odnośnik do komentarza

Raz na kilka prób wejscia, FX3 wyrzuca mi błąd:

Błąd kodowania zawartości

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.
    
    * Prosimy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

 

WTF?

Odnośnik do komentarza
To co sie dzieje w ostatnich dniach z forum jest do ch*ja nie podobne!Jesli to sie bedzie powtarzac to po prostu przestane sie tu pojawiac.Po co sie denerwowac?

Forum jest darmowe, nikt cię nie zmusza do wchodzenia tutaj.

Trzeba po prostu przyjąć na klatę, że co jakiś czas coś się s(pipi)i i w końcu ktoś to naprawi.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

No w sumie jak się nie podoba, to możecie stąd <słowo za 20%>.

 

Tak jak Królik rzekł, forum wciąż jest darmowe, a przeglądanie go nie jest konieczne. Zresztą wielu osobom przymusowy urlop powinien dobrze zrobić. Na dwór, nerdy, a nie internety.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Nie nie, więcej reklam dać - będzie sprawniej chodzić - w końcu większe fundusze będą, c'nie?

 

ahaha;]

 

no ja z maidenem sie zglaszamy na ochotnikow, mozecie nam wrzucic reklamy kabli do konsol w sygnatury, ja moge nawet miec xzyda w avatarze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...