Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

od kilku dni mam problem z forum

po prostu nie działa przez jakieś 5-10 min bo wyskakuje taki błąd

 

 

IPB WARNING [2] mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource (Line: 142 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

IPB WARNING [2] mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource (Line: 143 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

IPB WARNING [2] mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource (Line: 144 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

IPB WARNING [2] mysql_query() [function.mysql-query]: Too many connections (Line: 145 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

IPB WARNING [2] mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established (Line: 145 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

 

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

 

 

Dopiero po jakimś czasie po odświerzeniu forum znów działa poprawnie

 

Możliwe że wina leży po mojej stronie ale z innymi tego typu forami nie mam nigdy kłopotów

Odnośnik do komentarza
Dla Ciebie śmieć dla mnie nie. I tak zdania będą podzielone bo ty 360tkowcem, nie jesteś.

Ja jestem i mam w du.pie te gamercardy, jest wiele mniejszych; e-penis nikomu nie urośnie jak pokaże swojego avatara.

 

A ten temat i jest tylko picem na wodę, bo problem z edytowaniem profili istnieje od kilku(nastu) miesięcy i "nie da się go naprawić", "sprawdzamy co da się zrobić, ale mamy inne priorytety", więc nie ma sensu wspominać tutaj o wszelakich błędach jeśli nikt się tym nie zajmuje i tak. Powiedzcie MaVowi żeby się za to wziął w końcu.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
od kilku dni mam problem z forum

po prostu nie działa przez jakieś 5-10 min bo wyskakuje taki błąd

 

 

IPB WARNING [2] mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource (Line: 142 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

IPB WARNING [2] mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource (Line: 143 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

IPB WARNING [2] mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource (Line: 144 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

IPB WARNING [2] mysql_query() [function.mysql-query]: Too many connections (Line: 145 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

IPB WARNING [2] mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established (Line: 145 of /ips_kernel/class_db_mysql_client.php)

 

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

 

 

Dopiero po jakimś czasie po odświerzeniu forum znów działa poprawnie

 

Możliwe że wina leży po mojej stronie ale z innymi tego typu forami nie mam nigdy kłopotów

 

Też co jakiś czas mam taki błąd... Więc raczej to nie jest Twoja wina ;)

 

Too many connections - jak widać za dużo nas chyba tutaj i z tego powodu "A link to the server could not be established" serwer nie wyrabia i nie łączy czasami ;)

Edytowane przez timo86
Odnośnik do komentarza
Dla Ciebie śmieć dla mnie nie. I tak zdania będą podzielone bo ty 360tkowcem, nie jesteś.

Ja jestem i mam w du.pie te gamercardy, jest wiele mniejszych; e-penis nikomu nie urośnie jak pokaże swojego avatara.

 

Pompka Ci siądzie. (pipi)a co nie napiszesz to rzut jakby Ci matke odebrali. Irytujące. Postaw sobie ołtarzyk i módl się za dobro forum nie dla e-penisów. :f

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie ma zawartości sklepu i takie coś jest na samej górze strony:

 

IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 19 of /sources/action_public/sklep.php)

IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 26 of /sources/action_public/sklep.php)

IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 33 of /sources/action_public/sklep.php)

 

 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Nie działa mi autologowanie, kiedy na innych stronach wszystko jest OK. O co może chodzić?

 

NADAL mi nie działa, na dodatek to na pewno problem u Was, bo ani na google chrome, ani na IE nie działa. No chyba, że jest to problem związany z czymś innym jeszcze, może ktoś zna rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Może ktoś się loguje, na Twoje konto, na innym kompie? Bo jak się zalogujesz np. na piecu kolegi, to na swoim też będziesz musiał się znowu logować. Albo ktoś wchodzi na forum na Twoim koncie, może gdzieś u kogoś zapisałeś nie chcący hasło i login...

Nie jest tak jak piszesz. Ja na PC i na PS3 jestem stale zalogowany i moge wchodzic na zmiane na PS3 i na PC. Poza tym czasem jak u kogos jestem to tez sie moge zalogowac i wylogowac a jak wroce do domu to u siebie na PC i PS3 jestem automatcznie i tak zalogowany.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...