Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

czy istnieje możliwość wprowadzenia ficzera by warny kasowały się same po upływie zaznaczonego czasu?

 

 

bo w aktualnym układzie część moderatorów ewidentnie robi łaskę w kontakcie z uzytkownikami- jeden mówi , ze nie ma czasu bo go zawodowa praca zajmuje (spoko loko ale po co zawraca głowę i bierze moderkę?) drugi blokuje wysyłanie do niego wiadomości

 

 

jak już tak to dajmy albo

 

 

1 cene PE o 50 gr wiekszą ale zatrudnijmy ludzi, którzy chca to robić

 

2 wprowadźmy automatyczny system, wszyscy będą zadowoleni , user nei będzie miał uczucia, ze ktoś mu robi łaskę, moderacja bedzie miec czas dla siebie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

tzn co mam zrobić, kupić ci nowe autko czy prosić cię na kolanach skoro zablokowałeś sobie pmki? Bo nie czaję co mam w takim razie czynic

 

nie chcesz być moderatorem- nie bądż, jak jednak chcesz pełnić tę funkcję to nie blokuj wiadomości od userów

Odnośnik do komentarza

A co ty chcesz zebym Ci sciagnal warna z wczoraj? Nie rozumiem o co ci chodzi.

Zdziwisz sie ale naprawde duzo warnow sciagam jak ktos mi o tym napisze.

A pmiki mam zablokowane nie od userow, tylkoo od ciebie. Bo wiedzialem ze napiszesz, a ja nie mam czasu tlumaczyc ci tego co napisalem w warnie. Warn zostal blokada zdjeta wiec wszyscy sa .szczesliwi

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

ale ja nie domagam się tego byś mi zdjął warna za wczoraj- przecież tego nie napisałem

 

zablokowałeś mi pmi- chciałem napisać ci tylko tyle, że nie wiem co mi odje.bało wtedy (Mendrka już przeprosiłem) i stąd wiem. A to jest przegięcie- stary nie rób łaski, nie spotkałem się jeszcze by MODERACJA blokowała kontakt z userami.

 

 

Kiedyś pytałem Ukujo czy po niemal 3 miesiacach może mi sciagnąć warna- nie odpisał, zapytałem raz drugi co on na to. Odpisał, że on po pół roku to zazwyczaj robi a tak w ogóle to on nie a czasu bo pracuje. No to kurde -sorry po co po po co sie zabiera za moderkę?

 

raz mi pojechał tekstem "za cienki jesteś dla mnie, nie ta klasa"- to facet któremu poprzewracało się tam chyba za granicą w głowie totalnie, mi by od razu za taki tekst przysadził 20 % za obrazę usera.

 

 

Di du.py taka moderka

 

 

ach- miałem np warny od Stony - ten przestał być moderatorem- pisałem do kilku i kazdy powiedział , ze to nie jego sprawa- usunął mi dopiero Perez. No Perez to facet którey dostaje za to kasę -co widac bo go obchodzi jego robota.

 

Wam sie panowie nie chce- to spoko, nit wam karabinu przy głowie nie trzyma.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dalem userow warna za spam, a ten mi pisze na pm ze jestem po(pipi)any ze warnuje za takie cos. A potem narzeka w statusach jaka to (pipi)owa moderacja na tym forum.

Nie spotkalem sie jeszcze z tym aby USERZY obrazali moderacje. Na glowe wchodza.

Do dupy tacy userzy.

 

Ps

Mi za bycie adminem nie placa tak samo jak tobie za bycie userem.

Zachowuj sie ok to bedziesz tez tak traktowany.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

czyli co, mam mniemać że sobie kiedyś tam przypomnisz i sam mi zdejmiesz te warny?

 

takl samo mam myslec , ze zapracowany Ukujo Toczyban mysli tylko o mnei i po upływie (kij wie ile) czasu sam mi to pozdejmuje? Serio mam tak myśleć?

 

No skoro on się obrusza o pmki a ty je blokujesz?

 

Dlatego nei rób zdziwionej miny- automatycze zdjecie warów byłoby przejrzyste i bez łaski- nakładasz na powiedzmy 4 miesiace, czas mija i warn znika.

Odnośnik do komentarza

(...)

ach- miałem np warny od Stony - ten przestał być moderatorem- pisałem do kilku i kazdy powiedział , ze to nie jego sprawa- usunął mi dopiero Perez. No Perez to facet którey dostaje za to kasę -co widac bo go obchodzi jego robota.

 

Orson, nie rozpędzaj się :P. Usunąłem Ci warna, bo uznałem, że faktycznie jest przedawniony. Nikt mi za takie coś nie płaci, mało tego, moja rola na forum w kontekście moderacji jest szczątkowa, bo tutaj konkretną robotę odwalają chłopaki.

 

W temacie automatyzacji warnów pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

a co do całej sprawy- o już mendrek jaki jest jako moderator (bo prywatnie go lubię- co mu kiedyś rzekłem) to jako jedyny obecnie w kontaktach pm nie stroi fochów.

 

 

Był też koles jak Chris- moderował koncik sportowy -wzorowo dawał radę (miałem od niego 20 %)

Odnośnik do komentarza

No to jeżeli w temacie warnów jesteśmy to może ja się przypomnę ;p

 

Jednego warna mam z 2007 albo 2008 roku!!!!! Od osoby która praktycznie już "nie istnieje" na forum - Diabeu, pisałem 1000 razy ale bez skutecznie.

 

Drugiego warna mam ze stycznia 2011 roku!!!!! Jakieś pół roku temu lub więcej napisałem do osoby która mi go dała (Coati), wiadomo kulturalnie itd. Nic, cholera nic, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Nie mówię, że miał mi go od razu zdjąć ale cholera kulturalnie odpisać czy coś. Nie wiem jak dla mnie to jest jakieś robienie łaski czy rżnięcie pana?

 

;/

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

No to jeżeli w temacie warnów jesteśmy to może ja się przypomnę ;p

 

Jednego warna mam z 2007 albo 2008 roku!!!!! Od osoby która praktycznie już "nie istnieje" na forum - Diabeu, pisałem 1000 razy ale bez skutecznie.

 

Drugiego warna mam ze stycznia 2011 roku!!!!! Jakieś pół roku temu lub więcej napisałem do osoby która mi go dała (Coati), wiadomo kulturalnie itd. Nic, cholera nic, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Nie mówię, że miał mi go od razu zdjąć ale cholera kulturalnie odpisać czy coś. Nie wiem jak dla mnie to jest jakieś robienie łaski czy rżnięcie pana?

 

;/

 

 

Perez ja o tym cały czas mówię- ile razy mialem tak, ze komus pisałem to albo naburmuszony alebo nie bo nie. Wiadomo, że nic nie udowodnie bo jak niby ale tu masz potwierdzenie od innego usera, na pewno są takich dziesiątki.

 

 

Robią łaske jak coś im napiszesz, automatycze zdejmowanie warnów jest wg nich niemozliwe. I tak tu jest od dawna. Mase ludzi na to narzeka, ty o tym nie wiesz bo nie sledzisz forumka. Strasznie nieprzyjemnie się robi.

 

 

Oczywiscie ja nie neguję, ze zasłużyłem w tej sytuacji na warna od Michała - przeprosiłem mndrka, nie mam rozszczeń. Chiodzi mi o sytuacje generalną. Sam widzis jak moderacja SAMA TO ZDEJMUJE gdy widzi poprawę

 

 

 

 

jesli jakiś user ma podobne doświadczenia prosze o wpisanie- Perez mi nie uwierzy jako osobie nieobiektywnej w zwiazku z ostatnimi tarciami

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Orson, nie rób tu jakiegoś powstania :). Primo - nigdzie nie napisałem, że kwestionuję Twój obiektywizm. Secundo - mam wgląd w historię ostrzeżeń, więc tworzenie w tym temacie (nota bene totalnie niepasującym) księgi skarg i zażaleń, mija się z celem. O automatyzacji pogadamy, ale jak słusznie zauważył MichAelis, to trzeba przemyśleć (choćby w kontekście recydywy).

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Dalem userow warna za spam, a ten mi pisze na pm ze jestem po(pipi)any ze warnuje za takie cos. A potem narzeka w statusach jaka to (pipi)owa moderacja na tym forum.

Nie spotkalem sie jeszcze z tym aby USERZY obrazali moderacje. Na glowe wchodza.

Do dupy tacy userzy.

 

 

 

żeby wątpliwości nie było- to nie chodzi o mnie, nie moge robic cały czas za tego złego :)

 

w sumie idąc tym tropem jakiś Żyd musiał wyjatkowo Hitlera podkur.wić skoro ten wszystkich postanowił zalatwić....

Odnośnik do komentarza

Jest masa userow ktorzy nawet nie wiedza co to jest warn a funkcjonuja na forum od lat. Po to jest Regulamin aby go przestrzegac. Nie zostal wymyslony bo mialem takie widzimisie. Przedawnienie warna to chory pomysl. Nie ma czegos takiego i jesli ktos chce to wprowadzic w zycie to chyba nie rozumie po co sa warny i Regulamin.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...