Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Coati, dzięki ze chociaż sie odezwales. powiedz mi tylko jedną rzecz, uzasadnij sensownie, a obiecuje, ze już nigdy sie nie przyczepie do moderacji.

 

1. dlaczego gra z ps3 nie może sie znaleźć w dziale ps3?

2. dlaczego gra nie będąca rpg musi sie znaleźć w dziale rpg?

3. dlaczego w dziale ps3 jest tak dużo tematów o rpg, skoro jest dział na rpg?

4. dlaczego temat założony kiedyś przez kogoś innego, a teraz przeze mnie jest "zasmiecaniem forum", jeśli jest o grze, w dziale o grach, oznaczony jako konkretne gra?

 

nie róbmy sobie pod górę, nie chce tu być złośliwy. nie mam perwersyjnej radości z zakładania tematów, nie klepie ich na potęgę (ten był chyba pierwszy). konkretne pytania, konkretne odpowiedzi plz.

(może żeby bystrzejszych oczek Srony nie razic - poproszę o przeniesienie poetów do odpowiedniego działu)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

forum jest dla ludzi tak? ludzie korzystają z forum jak im wygodnie tak? moderatorzy sprzataja i zamiataja, aby forum było maksymalnie przejrzyste tak?

 

popatrz na to z innej strony, skoro innym pasuje oraz inni chcą tago i owego, a reszta na to przystaje, to chyba warto się przystosowac, a nie wymyslac sobie i przypisywac wszystko do sztywnych reguł? pewnie odpiszesz, że sztywną regułą było moje usunięcie, z widoku, forum twojego tematu tak? otóż, sami użytkownicy zwrócili uwage, ze taki temat juz istnieje i wszelkie dyskusje prowadzone sa własnie tam - innym pasuje, inni wiedza gdzie jest taki temat, wniosek? reszcie pasuje. gdyby było inaczej to wierz mi, ze temat o gierce byłby w dziale ps3, a nie tam gdzie obecnie się znajduje.

 

podkreslam forum jest dla ludzi, a garstka tu tylko sprzata.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem jedną i druga stronę, ale koniec końców, to że ludziom pasuje, iż na forum jets burdel i dezorganizacja, to wcale nie oznacza, że powinno tak pozostać. Tak sobie tylko gadam, ale gdyby to zależało na przykład ode mnie, to wywróciłbym to forum do góry nogami. Oczywiście jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. I podejrzewam, że jest też wielu ludzi myślących podobnie. Proszę, nie mówcie tylko, że ludzie są tak przyzwyczajeni do obecnego stanu rzeczy, że gdyby PRAWIDŁOWO poukładać niektóre wątki, to nagle by się pogubili, zaczęli krzyczeć i więcej już tu nie weszli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a więc widzę ze forum, to taka mała Polska: przyzwyczailismy sie do tego ze jest źle i patologie nazywamy normalnoscia.

 

mowsz, ze inni sie przyzwyczaili. no a jak mieli sie nie przyzwyczaić, kiedy tematy w dziale ps3 zamykano, bo ktoś po usłyszeniu pierwszej plotki o grze pomyślał, ze to rpg, tam wstawił, a żaden mod albo nie wiedział, albo był zbyt leniwy, żeby to później odkręcić. a co, gdyby twórca wątku umieścił go w dziale z bijatykami? też byś mówił, ze wszystko ok?

argument "reszcie pasuje" jest więc zupełnie z du*y wziety.

 

teraz odwołując sie do postu poprzednika, o masowych poprawkach na forum - nie jestem ich zwolennikiem. ale takie elementarne zmiany mogłyby być co jakiś czas wprowadzane. garstka ludzi, na przykładzie omawianego wątku, może mieć chwilowe problemy z odnalezieniem sie w tym (o ile nie macie możliwości w tej modyfikacji forum pozostawienia informacji, ze wątek został przeniesiony do innego działu i bezpośrednio ze starej kolacji przenosiloby sie do nowej) ale każdy nowy już by od razu znalazł temat, bo nie sądzę, żeby trafił sie ktoś "genialny" na tyle by szukac gry logicznej z elementami przygodówki w dziale RPG(!!!) bo 2 lata temu, przy zapowiedziach, myślano ze bedzie to j-RPG.

 

a tutaj już całkowicie bez złości i jadu: jak Wam brakuje sił na porządki, chętnie złapie sie panelu moderatorskiego i od czasu do czasu coś poukladam. pomogę. doświadczenie mam. wystarczy chciec i często tu siedzieć, a ja zaglądam tu w pracy, w domu i w podróży pomiędzy nimi ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Drodzy Użytkownicy, w nocy miała miejsce awaria serwera. Pech chciał, że nastąpiło to przed codziennym backupem. Przywróciliśmy już najaktualniejszą bazę danych, niestety nie zapisały się posty z wczoraj, tj 14 maja.

 

Codzienne backupy to trochę mało moim zdaniem. Conajmniej 3-4 na dzień powinny być.

Odnośnik do komentarza

Da sie zrobic tak, zeby bylo wiadomo kiedy odnowia sie plusy i minusy?

 

Lepiej ustawić okres czasowy 0:00-23:59 na wykorzystanie. Wtedy wiadomo że dnia 15/05 masz 3+/1- i dnia następnego znowu taką ilość do wykorzystania. W ostateczności wstawić "zegar" do komunikatu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Drodzy Użytkownicy, w nocy miała miejsce awaria serwera. Pech chciał, że nastąpiło to przed codziennym backupem. Przywróciliśmy już najaktualniejszą bazę danych, niestety nie zapisały się posty z wczoraj, tj 14 maja.

 

Codzienne backupy to trochę mało moim zdaniem. Conajmniej 3-4 na dzień powinny być.

 

Rozważaliśmy takie coś. Primo - więcej kilkuminutowych "zwisów" forum w ciągu dnia. Secundo - taki backup obciąża znacznie serwer i może ograniczać dostęp do baz danych, które się nie backupują (na serwerze są inne bazy oprócz PPE i forum).

Odnośnik do komentarza

Da sie zrobic tak, zeby bylo wiadomo kiedy odnowia sie plusy i minusy?

 

Lepiej ustawić okres czasowy 0:00-23:59 na wykorzystanie. Wtedy wiadomo że dnia 15/05 masz 3+/1- i dnia następnego znowu taką ilość do wykorzystania. W ostateczności wstawić "zegar" do komunikatu.

Jestem zdecydowanie za. Tak powinno byc od początku

Odnośnik do komentarza

W ogóle najlepiej te plusiki wywalić bo sie robi taki plusikowy kacik gdzie kazdy kazdego propsuje w sumie nie wiadomo po co. Jakby malo bylo fejsbukow i jakichs klas do wirtualnego glaskania sie po narzadach.

 

 

Albo rozwincie te plusiki i ktos kto dostanie 15 plusiczkow w tydzien to otrzyma czerwona odznake skauta, a podswietlenie nicka na zielono byloby mozliwe za wykupienie smsem na miesiac abonamentu w wysokosci 11,80zł. Taki ktos moglby dawac 10 plusikow kazdego dnia plebsowi jako uber user.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

W ogóle najlepiej te plusiki wywalić bo sie robi taki plusikowy kacik gdzie kazdy kazdego propsuje w sumie nie wiadomo po co. Jakby malo bylo fejsbukow i jakichs klas do wirtualnego glaskania sie po narzadach.

 

 

 

 

 

popieram, ludzie czasem ewidentnie piszą by dostać plusa, klepiąc post kompletnie na siłę

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...