Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

czy brak możliwości przejścia w urządzeniach mobilnych z mobilnej wersji forum (a więc kompletny retard, z wykrojonymi istotnymi funkcjami i niewygodny f ch00y) na zwykłą desktopową to też efekt aktualizacji?

Wczoraj jeszcze działało, rano też, a od paru godzin nie mam możliwości zmiany wersji forum na pełną (testowane w trzech różnych przeglądarkach: brak przycisku, który przenosił mnie na desktopową wersję, na jego miejscu jest button [Zmień wygląd] jedynie, ale nic nie działa.

 

Nie po to kupiłem duży telefon, żeby się chlastać ze stronami w wersji mini :(:/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jest mozliwosc wlaczenia podgladania kto dal mi minusa/plusa tak jak to bylo wczesniej?

 

przydaloby sie, bo teraz jest wszedzie pelno postow ktore w sumie za nic dostaja ujemne punkty, z reguly ktos probuje sie na kims odegrac, wszedzie go minusuje.

 

widok na to kto wrzucil wcale nie powodowal konfliktow miedzy okreslonymi ludzmi, a jesli juz, to mozna to przeciez na pw tlumaczyc- i Wy jako admini powinniscie doprowadzic do tego, by tak wlasnie to wygladalo. teraz wystarczy sie z kims nie zgadzac lub kogos najzwyczajniej w swiecie nie lubic za wlasne poglady by go zminusowac i obnizyc mu repe. to juz lepiej zeby tej repy nie bylo,

 

aha, i czy dostane range Senior Member?

Edytowane przez Najtmer
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Za wczasu zaznaczę, że jestem świadomy ułomności przeglądarki w PS3....

 

Czy ostatnio (może ok. tygodnia temu...) było coś zmieniane na forum?

Rzecz w tym, że od pewnego czasu mniej więcej co drugie-trzecie wejście na forum czy do jakiegoś tematu (ogólnie, co 2-3 akcja otwierania jakiejkolwiek strony na forum) powoduje 30-60 sekundową, częściową zwiechę przeglądarki. Na innych stronach nie zaobserwowałem tego problemu (a już na pewno nie na taką skalę).

 

Może to wina którejś z reklam, które ostatnio lubią się na forum panoszyć..?

 

e: Thx

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu jak wejdę w jakiś nieprzeczytany temat to przy ponownym wejściu na forum, mimo braku nowych postów, znowu mam ten temat oznaczony jako nieprzeczytany, dopiero za którymś tam razem załapuje. Nie jest tak ze wszystkimi, ale obecnie mniej więcej z połową tych, w które zaglądam. I nie są to tematy z ankietami. Nie jest to też jakiś problem u mnie, ponieważ mam tak na dwóch różnych komputerach. Ktoś się z tym spotkał ? Bo wkur.wia niemiłosiernie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu jak wejdę w jakiś nieprzeczytany temat to przy ponownym wejściu na forum, mimo braku nowych postów, znowu mam ten temat oznaczony jako nieprzeczytany, dopiero za którymś tam razem załapuje. Nie jest tak ze wszystkimi, ale obecnie mniej więcej z połową tych, w które zaglądam. I nie są to tematy z ankietami. Nie jest to też jakiś problem u mnie, ponieważ mam tak na dwóch różnych komputerach. Ktoś się z tym spotkał ? Bo wkur.wia niemiłosiernie.

 

U mnie tak jest tylko w tematach z ankietami, gdy ktoś zagłosuje to wyświetla jako nieczytany.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

for

Preferences

 

 

§

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

-

=

Backspace

 

Tab

q

w

e

r

t

y

u

i

o

p

[

]

 

 

Return

 

 

capslock

a

s

d

f

g

h

j

k

l

;

'

\

 

shift

`

z

x

c

v

b

n

m

,

.

/

shift

 

 

 

English

 

 

 

 

Deutsch

 

 

Español

 

 

Français

 

 

Italiano

 

 

Polski

 

 

Português

 

 

Русский

 

alt

 

alt

 

 

 

 

Preferences

forumek mi sie spier.dolil. pod kazdym postem wyskakuje mi ten oto ciag znakow ponizej i nie moge go usunac.

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu jak wejdę w jakiś nieprzeczytany temat to przy ponownym wejściu na forum, mimo braku nowych postów, znowu mam ten temat oznaczony jako nieprzeczytany, dopiero za którymś tam razem załapuje. Nie jest tak ze wszystkimi, ale obecnie mniej więcej z połową tych, w które zaglądam. I nie są to tematy z ankietami. Nie jest to też jakiś problem u mnie, ponieważ mam tak na dwóch różnych komputerach. Ktoś się z tym spotkał ? Bo wkur.wia niemiłosiernie.

Mam to samo. Przeglądarka Chrome. Nawet jak da się "Oznacz forum jako przeczytane" to dopiero jak się naciśnie z 10 razy to zaskakuje.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu jak wejdę w jakiś nieprzeczytany temat to przy ponownym wejściu na forum, mimo braku nowych postów, znowu mam ten temat oznaczony jako nieprzeczytany, dopiero za którymś tam razem załapuje. Nie jest tak ze wszystkimi, ale obecnie mniej więcej z połową tych, w które zaglądam. I nie są to tematy z ankietami. Nie jest to też jakiś problem u mnie, ponieważ mam tak na dwóch różnych komputerach. Ktoś się z tym spotkał ? Bo wkur.wia niemiłosiernie.

Mam to samo. Przeglądarka Chrome. Nawet jak da się "Oznacz forum jako przeczytane" to dopiero jak się naciśnie z 10 razy to zaskakuje.

Też mam tak samo, chrome, czytam temat wchodzę ponownie i znowu jako nie przeczytany temat mi wyskakuje.

Odnośnik do komentarza

rozumiem, ze forum, aby zyc, musi miec reklamy na utrzymanie, ale od pewnego czasu to juz przegiecie. czy musi byc tez jednoczesnie zrodlem zarobku? pojawia sie coraz wiecej reklam, ktore uniemozliwiaja korzystanie z forum za posrednictwem telefonu. ostatnio wpienial mnie ten pasek poziomy, ktory na kompie plywa zawsze wraz z przewijaniem okna - na komorce czesto sie wywalal i trzeba ponownie ladowac strone.

 

jednak na te chwile chcialbym serdecznie pogratulowac tworcy reklamy HP, z haslem (zdaje sie) "plac mniej za wiecej", ktora wywalalo mi po wejsciu do dzialu ps3. pojawia sie baner i szare tlo na cala strone. na cztery zainstalowane przegladarki, zadna nie byla w stanie zamknac tej reklamy. widzialem tylko ze ladowal sie wybrany temat, po sekundzie wskakiwala reklama, bez znacznika "zamknij".

 

jak juz musicie dawac reklamy, to zadbajcie o to, aby byly zgodne z obowiazujacym prawem i zeby nie byly mocno inwazyjne dla usera. teraz czesto mi sie w fonie strona wywala przez reklamy wlasnie.

 

 

a odnosnie problemow z chromem: sprawdzcie, czy Wasz provider nie stosuje czegos takiego jak lokalny temp na serwerze, przez ktory sie laczycie z siecia. kiedys byl to popularny zabieg aby odciazyc lacza, przez co raz zaladowana strona byla w ten sam sposob ladowana przez kilka dni, przez co czesc tresci sie aktualizowala, a czesc nie. cookiesy moga byc na stale wgrane i dopiero po kilku dniach Wam sie widok odswiezy. ja mam chroma juz od bardzo dawna i nigdy podobnych bolaczek nie zaznalem. najlepsza przegladarka na pc (choc na komorce ssie pale Operze).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...