Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

Fenix a sytuacja którą opisuje Słupek, gdzie wysyłał kilka pmek po roku by mu zdjeli i nikt nie raczył ani tego zrobić anie odpowiedzieć?

 

no ja nie rozumiem, co my mamy wtedy na koklanach prosić?

 

ja wiem, ze to nie ten temat ale sytuacja wynikła przy okazji, prosze o konkretną odpowiedź: przecież taki przykładowy Michaelis nie bedzie pamietał za kilka miesięcy , że mi tam kiedyś dał warna. Sam go wiec nie zdejmie. Mało tego, facet zablokował pmki bo kiedyś tam, gdzies jakiś user nazwał go chu.jem- i odtąd blokuje wszystkich którym da warna. Wspaniale tak swoją drogą.

 

To jak user może liczyć na ściągnięcie warna w powyzszej sytuacji? skoro na pmki nie odpisują , sami nei zdejmuja po pewnym czasie (uwierz- miałem kilka i żaden sam nei zniknął) , a na wysłane pmki reagują z fochami albo je blokują czy tez nie odpisują

 

nie czaję, dla mnie to jakas paranoja, odpowiedz mi logicznie na to

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

ja mówię jedno, ten odpowiada ciągle co innego :confused:

 

czy mam uwierzyć, że Michaelis nie ma nic innego do roboty w swym zyciu i SAM z siebie ZAUWAŻY "poprawę" jednego z kilku tysięcy userów?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ale ty sie nie martw o kilka tysiecy userow, u ciebie poprawy nie widac i nic sie nie zanosi na zmiane.

A jak ktos do mnie napisze pmke to warna sciagam<w tym momencie powinien napisac ktos komu zdjalem warna bez szemramia>

i blokowanie pmki to nie norma, zablokowalem ja tylko tobie zeby uniknac tego co robie wlasnie teraz ;-/ taki wojownik jestes.

 

I nie badz juz takim obronca ucisnionych bo zaswiecilo ci sie na czerwono i system chcesz zmieniac ;)

Edytowane przez MichAelis
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

acha spoko- niegdy ci nie wysłalem ŻADNEJ wiadomości, nigdy nie uchybiłem a ty mi dajesz blokadę- choć jeste moderatorem

 

zresztą dalej nie odpowiadasz na treść już pogrubionego i pokolorowanego pytania- bo nie wierzę , naprawdę nie wierzę, że nie masz co robić i będziesz śledził me zachowanie.

 

Wiesz za co dostałem przedostatniego warna? Kur.wa padniesz: dał mi go django za spam w temacie o tetuażach. Wiesz co zrobiłem? Obrażał mnie pewien user- Ghoulghioh czy jak mu tam (jakiś czas zresztą potem przeprosił , oczywiście powiedziałem, że nie ma sprawy- sie zdarza). I wiesz co ja zrobiłem??? zapytałem go "czemu mnie obrażasz"? ,on dalej jechał , napisałem wiec, że nie kontynuuje z nim tej dyskusji

 

Przysiegam, zapytaj django. A może Ghoulgioh jak to czyta to potwierdzi. I co siem okazało? Django dał mi warna za spam za dwa te posty.

 

 

i task działa ten regulamin- wiadome, ze to jest uznaniowe cholernie.

 

 

sorry- to nie ejst zabawne. Kilka razy faktycznie przewiniłem,. wiiększość ostrzeżen była zasłużona. Chciałbym jednak odbyc "karę" i w normalnym trybie doczekac zdjecia ostrzeżeń. Przykład o którym wspominał Słupek -dlaczego nie odniesiesz się do jego posta - pokazał jak tu wy obserwujecie czy user wykazał poprawę. Tak wiem, mogę sobie pisac- ty nie odpowiesz na ten postulat tylko znów coś nie do końca na temat:/

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Odpowiada Ci poprawnie. Teraz bardziej ogolnie, do wszystkich uzyszkodnikow.

Regulamin jest prosty jak budowa cepa. Nie przeczytales go albo nie chcesz sie do niego stosowac? No to idz i nie wracaj tutaj wiecej. Masz i tak dobrze, bo dopiero 5 warn jest banem. To forum jest dla osob, ktore potrafia wpasowac sie w prosty Regulamin. Nie potrafisz sie wpasowac i go przestrzegac? Trudno, widocznie nie jest to miejsce dla ciebie.

Nikt nie musi zdejmowac ci warna. To jest mozliwe ale nie jest to obowiazkiem moderacji. Nie placz, ze masz warny bo sam sobie na nie zasluzyles. Kazdy sam decyduje co robi, z kim i gdzie. Skoro jest warn to jest powod. Wystarczy przestrzegac Regulaminu i nie ma problemu.

 

Orson, zgodnie z tym co widze w historii warnow to ciebie juz tu nie powinno byc. Perez zdjal ci w marcu 2 warny na zasadzie "ze stare". Zasada jest, ze zdejmuje ten co nalozyl a do tego nie ma jako takich przedawnien. No ale Perez jest adminem wiec moze. W kazdym razie badz swiadom, ze zyjesz forumowo na kredyt. W pyskowke sie wdales z jakims userem? Taka byla twoja decyzja.

Jak mozesz pokazac poprawe? Zmieniasz nieregulaminowy podpis, kasujesz swoje obrazliwe wpisy, przepraszasz kogo zwyzywales itp. Skoro miales inwencje tworcza i sie wykazales negatywnie to wykaz sie tez pozytywnie. No i miej swiadomosc, ze moderatorstwo nie ma obowiazku zajac sie ta sprawa i ci tego warna zdjac. Moze, ale nie musi. Tak to celowo kiedys poukladalem i to sie sprawdzalo.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

jaki nieregulaminowy podpis?

 

chodzi ci o mojego nielegalnego gejmer carda, takiego który ma tu co trzeci użytkownik?

 

 

 

 

no a to tez jest wdawanie się w pyskówkę gdy zapytałem Ghoulghioha "czemu mnie obrazasz? No straszny spam

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

O boze boze

Z calego posta odniosles sie do dwoch wyrazow, nieregulaminowy podpis!!!!!!!!1

 

Badz grzeczny i ciesz sie ze nie polecales, bo dawno cie powinno nie byc wnioskujac z twej historii warnow

 

A i dam ci dobra rade, pieniactwem i kloceniem sie o takie rzeczy jeszcze mniej z dzialasz, wszyscy sa ludzmi i jeszcze bardziej sie zawezma zeby nie zdjac tych warnow.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

O boze boze

Z calego posta odniosles sie do dwoch wyrazow, nieregulaminowy podpis!!!!!!!!1

 

Badz grzeczny i ciesz sie ze nie polecales, bo dawno cie powinno nie byc wnioskujac z twej historii warnow

 

A i dam ci dobra rade, pieniactwem i kloceniem sie o takie rzeczy jeszcze mniej z dzialasz, wszyscy sa ludzmi i jeszcze bardziej sie zawezma zeby nie zdjac tych warnow.

 

 

 

otoz drogi Michale- zdawałem sobie z tego sprawę.

 

Prosze o usunięcie mojego konta. nie jest to foch a decyzja przemyślana. Nie obrażam sie na nikogo, nie robię smutnej minki, czasem tak w życiu po prostu bywa i wtedy drogi się rozchodza.

 

 

Pożegnałem forumka w WKP "userzy którzy odeszli" , tu w skrócie, dzieki wszystkim za te lata -bo byłem tu od 2005 roku, ale to zleciało chlil chlip, było milo, dzieki za fajne dyskusję, przepraszam za uchybienia.

 

 

Proszę o skasowanie konta, chciałbym by ten post w WKP (pozegnalny) nie zniknął przez jakiś czas - nie wiem czy się tak dzieje wraz z usunięciem konta.

 

 

Pozdrawiam , Orson :)

 

 

Michale lub Ukujo- kończcie waszmoście, wstydu oszczędźcie :)

 

ps2 oczywiś cie czytelnikiem pisma pozostaje, te dwie sprawy nie mają nic wspólnego. Z tego miejsca pozdrawiam redakcje, dzieki za te lata, będe z wami ale teraz tylko...duchem :P

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Orson przeloz sobie to co mowi Feniks i Michal na jezyk pilki noznej. Ktos iles tam dobrych lat temu ustalil zasady - faulujesz dostajesz kartke (zolta). Dostajesz druga - wylatujesz. I wlasciwie nie istotne jest czy faul byl wagi lekkiej (zdjecie koszulki) czy ciezszej (spozniony wslizg w nogi), kartka to kartka.Tak, wiem, powiesz, ze w pilce kartki sie przedawniaja i po 2 meczach mozesz sobie wyzerowac konto. Jasne. Tylko zastanow sie co wolisz. 4 zolte kartki (forum), ktore ci ciaza caly czas ale daja wystarczajaco duzo "czasu", zeby zreflektowac sie co do swojego zachowania czy tak jak w pilce jedno ostrzezenie (ktore powiedzmy ciazy przez pol roku/rok) a potem ban.

 

Z reszta moderka i tak popuszcza w porownaniu z tym co bylo kiedys. Nie pamietam tych czasow ale podobno warna dostawalo sie za brak poprawnej ortografii (moze to legenda, nie bylo mnie jeszcze na forum). Dzis mozna troche pospamowac, albo odbiec od tematu na kilka postow (np. to co robimy w tym temacie) i nikt sie serio nie dop.ierdala. Feniks stworzyl te zasady milion lat temu ale moim zdaniem sa to tylko podstawy, ktorych w jakis tam ogolny sposob nalezy przestrzegac a moder sam ocenia jak bardzo ktos sie wpasowal (lub) nie w regulamin. Internet dzis a ten sprzed miliona lat to przeciez dwa rozne swiaty. I uwierz, ze gdyby faktycznie modzi trzymali sie regulaminu tak jak powiedzmy z 5lat temu to juz dawno za te kolorowe powiekszone literki bys warna wylapal. Ze dwa.

Odnośnik do komentarza

Wiesz za co dostałem przedostatniego warna? Kur.wa padniesz: dał mi go django za spam w temacie o tetuażach. Wiesz co zrobiłem? Obrażał mnie pewien user- Ghoulghioh czy jak mu tam (jakiś czas zresztą potem przeprosił , oczywiście powiedziałem, że nie ma sprawy- sie zdarza). I wiesz co ja zrobiłem??? zapytałem go "czemu mnie obrażasz"? ,on dalej jechał , napisałem wiec, że nie kontynuuje z nim tej dyskusji

 

Przysiegam, zapytaj django. A może Ghoulgioh jak to czyta to potwierdzi. I co siem okazało? Django dał mi warna za spam za dwa te posty.

 

 

i task działa ten regulamin- wiadome, ze to jest uznaniowe cholernie.

 

No to odpowiedz mi na jedno pytanie skoro jestes taki niewinny. Po jaka cholere pisales w temacie o tatuażach posta "czemu mnie obrażasz". PMek nie ma? Nie, trzeba to napisac na ogolny-dostepnym forum. Jeszcze trzeba bylo sie o pogode u niego zapytac skoro juz jechales prywate.

 

Jak ktos Cie obraza, lecisz z raportem i czekasz - koles dostanie po (pipi)e. Zastepcy szeryfa nie musisz z siebie robic.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

och zapytałem tylko - to cała ma zbrodnia :)

 

mam nadzieję, ze karząc mnie za pytanie o co mu chodzi , w jednym zdaniu , bez anjmniejszego najmniejszego podjazdu , poczułeś sie wspaniale :)

 

nie zaprzeczysz, ze tak było , dałeś imi bloka za jedno pyanie , pytanie "czemu mnie obrażasz" i 20 % Nie zaprzeczysz, prawda?

 

 

Zresztą EOT- dla mnei sprawa mnie jest zamkniętam, nie kontynuuj jej prosze, nie ma sensu do tego wracać

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ale ty sie nie martw o kilka tysiecy userow, u ciebie poprawy nie widac i nic sie nie zanosi na zmiane.

A jak ktos do mnie napisze pmke to warna sciagam<w tym momencie powinien napisac ktos komu zdjalem warna bez szemramia>

 

Potwierdzam, zawsze dobra komunikacja.

Nawet z Mendrkiem xD

Gdybyscie wiedzieli co ja z kulaworekim na PW wypisujemy xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Wściekły Pies

i warny są teraz słabo zorganizowane, miałem 40% a teraz mam 7pkt, tak jakby te zdjęte warny znowu wróciły. Fajnie jakby ktoś opisał jak system ostrzeżeń działa w tym momencie.

 

 

edit: jeszcze jedna sprawa, wchodząc na forum przez smartfona nie można przełączyć się na normalny widok, jest tylko zablokowana wersja mobilna która ma bardzo ograniczoną funkcjonalność.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

o co chodzi z tymi warnami teraz?

mam nawalone jakichs starych punktow, nie mam tez informacji o zdjęciu warna ktorego zarobilem ostatnio i zostal zdjety po 3 dniach itp

 

no i ile mozna tych punktow uzbierac? i jaka jest nagroda?

 

moglibyscie dać jakąs informacje zeby ludzie wiedzieli na czym stoją

 

 

 

btw i z nieco innej beczki - bylo by super miło gdyby po raportowaniu posta moderator dawal informacje osobie raportującej jakie kroki zostały podjęte, bo jak sie kogos zaraportuje to zwykle nie wiadomo co sie z nim stalo, czy dostal warna, czy bana, jedyne co mozna poznać to ze post byl np usunięty. ale jesli nie jest, to raportujący nie wie czy jego raport odniosł skutek, przez to nie ma poczucia sprawiedliwosci, ale też nie wie na przyszłosc czy raporty w danej sytuacji mają sens i są uznawane za słuszne

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A z czego wynikają te błędy, z zainstalowanego skina czy w standardzie IPB zrobiło się tak dziadowskie, że nowsza wersja jako feature ma poprostu jakieś błedy ? Bo dziwne, że aż tyle rzeczy się posypało po aktualizacji, chyba że to jakaś wersja beta jest czy coś.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...