Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

rzecz w tym, że dla mnie najwygodniesza wersja forum to ta sama, którą widzimy na pc; nawet w pierwszej chwili laduje sie wersja mobilna, ale jest tak bardzo do "d" że nawet nie chcę o niej rozmawiać :/ nie po to inwestowałem w dobry telefon z wyświetlaczem o sporej rozdzielczości, żeby teraz przez głupie banery oglądać strony w takim formacie, w jakim może wyświetlić go byle nokia z dziadoskim symbianem;

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@easye Nie oszukałem (zresztą, bardzo miła, roszczeniowa postawa), tylko zabakło czasu, a dzień się niestety nie chce rozciągać. Naprawione, powinno działać.

 

@Square A error 503 - cóż, znaczy o przeciążeniu serwera, i do czasu aż... well, w każdym razie wiemy, że dzieje się niedobrze i w tym kierunku też działamy.

Odnośnik do komentarza

co się dzieje?

od kilku dni niezależnie od tego czy zaglądam tu przez komórę czy kompa, z domu, czy pracy, z wifi, kabla, 3G: pojawia sie komunikat o tym, że coś nie halo, że niby błąd nie po stronie foruma, a po mojej. jesli padnie forum, lezy tez ppe.pl, tam wyskakuje komunikat "brak polaczenia z baza" czy jakos tak... wtf?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...