Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnie dni to ciągłe problemy z wejściem na forum...blądem są DNS...wina forum czy mojego dostawcy neta? wszystkie stronki działają, problem mam tylko z tym forum, ppe.pl, ps3site.pl i forum ps3site.pl

 

To już powinno być OK. Migracja forum na nowy serwer rozpoczęła się przed świętami, ale stary definitywnie został wyłączony dopiero wczoraj, tak że przed 2-3 dni był moment, że niejako równolegle istniała kopia forum. Od wczoraj wieczora nie powinno być już problemu.

Odnośnik do komentarza

też tak mam.

Jest problem z DNSami albo proxy.

Ja też tak mam że wpisuję z palca psxextreme.info i wskakuje jakaś spamerska strona (być może z wiruasmi).

Dopiera za drugim razem ładuje się poprawnie.

Od paru dni już nie, ale jeszcze przed nowym rokiem całkiem często jak wchodziłem na forum, to przekierowywało mnie na jakąś podejrzaną stronkę.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Wyszukiwanie - wiemy, jest na liście do zrobienia.

 

srał pies to wyszukiwanie jak wejście na forum graniczy z cudem. Z tego co pamiętam nigdy nie narzekałem na działanie forum nawet jak co 30 minut był ISP Error. Ale bez jaj, to trwało powiedzmy dwa dni max i było po problemie. Obecnie od kilku już dni albo forum ładuje się jak krew z nosa albo "It seems that web page you are lookig for does not exist" albo "Chrome robił co mógł ale nie udało się". Cyrk - stron nie znajduje, ładuje je 5 minut albo trzecia wersja - daję psxextreme.info, pojawia się info o jakimś przekierowaniu które kończy się tym, że "Podana strona nie istnieje". Ja rozumiem dzień, dwa, trzy ale kurcze to jest tak gdzieś od Sylwestra? Zajmujemy się tutaj avkami, sravkami, wyszukiwareczkami i kosmetyką podczas gdy cały serwis leży i kwiczy. Help

 

a najbardziej irytujące jest to, że człowiek dostanie się na forum, smaruje posta naciska Napisz i ... "Podana strona nie istnieje" (pipi)a, dochodzi do tego że przed wysłaniem posta trzeba ctrl-c zrobić bo inaczej twórczość w p.izdu.

 

no.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...