Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1196

  • Zwyrodnialec

    1112

O ilu piłkarzach Realu ja widziałem takie teksty przez lata heh. W tym o Ceballosie. "To nie Czeryszew, to najlepszy młody pomocnik w Hiszpanii". Itd.

 

 

Odegaard ma jak na razie niepokojącą sytuację od czasu kontuzji jeszcze w RSSS, bo ile razy Real Madryt go wystawiał, to szybko znowu łapał kontuzję. W RSSS grał z urazem, ale po takim czasie staje się chyba jasne, że z miesiąca na miesiąc tylko to pogorszało sprawę; piłkarz grał, ale coraz mniej zachwycał, a gdy przyszedł do Madrytu to wyszło, że nie daje rady. Historię trzeba kiedyś zostawić na bok, jeśli mówimy o sytuacji, gdy piłkarz nie wygląda ewidentnie na 100% od roku. Bo te problemy zaczęły się w październiku 2019 i od tego czasu Odegaard wygląda na boisku coraz słabiej. 

 

Trudno powiedzieć, gdzie teraz stoi Odegaard i co z nim może być, ogólnie. 

Odnośnik do komentarza

mam na myśli to, że to jeszcze nie czas, kiedy real podejmie decyzję o definitywnym rozstaniu z nim. na pewno nie stanie się to po sezonie w arsenalu, bez względu na to, czy będzie słaby, czy tym bardziej dobry. ceballos przechodząc do arsenalu był już do odstrzału.

Odnośnik do komentarza

Jakieś typowanko na Arsenal - United? Jestem bardzo ciekaw, jakim ustawieniem i zawodnikami Arteta zamierza wyjść na Old Trafford. Na szczęście Tierney i Partey będą dostępni, więc obstawiam mocny środek z Xklocka i Tomasza Imprezy, a do tego przebojowy Rowe. Byle tylko nie wpuszczać Williana na boisko, a jakoś to będzie.

 

Nie wiadomo tylko, co z Aubameyangiem, jest jakaś drama z jego Matką i chłopak psychicznie trochę siadł.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

No Ceballos nadal jest tylko wypożyczony i w sumie nie wiem, co z nim. Na pewno Real jakoś mokro w majtach nie ma, patrząc na jego występy w Arsenalu.

 

No też mi się wydaje, że Odegaard nie odejdzie definitywnie latem, no bo tak - jeśli on wróci do formy i zdrowia w Arsenalu i będzie grał dobrze i regularnie, to pewnie Real chciałby go znowu wystawiać. A jeśli nie - to Arsenal przecież nie będzie chciał go kupować.

 

Aubameyang jest wspierany przez całą ekipę we wzruszający sposób. Sportowo nie wygląda to na taki problem, jeśli przyzwoite występy mają ostatnio Lacazette i Saka, a teraz także Pepe. Ja tam utrzymuję opinię, że Pepe jest ewidentnie bardzo utalentowany, czy akurat Arsenal coś z tym zrobi w Premier League to inne pytanie. W Europa League, Pepe nadal kompletnie wymiatał, tak więc nie mogę oddać racji ludziom piszącym, że koleś jest nieużytkiem który nigdy nie był dobry. W Lille też był zarąbisty. Na ten moment powiedziałbym, że opozycja w Premier League go nieco przerosła, a on nie wydaje się być zdeterminowany, żeby się do nich dostosować. Mimo wszystko - Arsenal ma małe szanse, żeby zatrudnić innego piłkarza z takim talentem, więc mogliby się jeszcze postarać coś z nim zrobić. 

Odnośnik do komentarza

Chciałbym, żeby było inaczej i Pepe ostatecznie odpalił, ale mam wrażenie, że dynamika ligi angielskiej go przytłoczyła. Sprawa jest prosta - albo się do niej dostosuje,albo nie i będzie trzeba myśleć o jego sprzedaży po sezonie, żeby odzyskać chociaż część kwoty z tych 72 baniek. 

 

BTW. W dzisiejszym meczu był jednym z lepszym. 

Odnośnik do komentarza

No on jest dobry w robieniu swojego obrońcy, ale nie ma chyba takiego ogaru w kontrze, jak choćby Saka. A Arsenal na razie chyba nadal tak będzie grać, jeśli rywalem nie jest Molde czy Rapid Wiedeń - po pierwsze obrona, a jak się pojawi jakaś tam okazja dla nas na strzelenie, to w ogóle super. 

 

Jednak widzę w tym więcej pozytywów, niż większość fanów, bo to też coś, że przynajmniej tracą mało goli. Mniej niż Tottenham i Everton, dwie ekipy, które grają ostatnio bardziej morderczo zachowawczą, wycofaną piłkę.

 

 

Ciekaw jestem na West Ham-Liverpool.

 

Nadal trudno jakoś skomentować fakt, że WHU pozostaje w czołówce, po połowie sezonu... z Davidem Moyesem na czele... i z największą gwiazdą w postaci Tomasza Souczka. Coś niesamowitego, ten koleś. Do 25. roku życia grać w Czechach, i nagle po przejściu do Anglii tak wymiatać. Trudno nie widzieć porównania do Fellainiego, bo niby to defensywny pomocnik, niby skuteczny - choć jego technika odbioru to zazwyczaj stukanie w rywala jak kula bilardowa, ale też nie byłoby potęgi Souczka bez zagrożenia, jakie stwarza jako strzelec. Od tylu lat West Ham zawsze chciał wysokiego napastnika, żeby puszczać na niego długie lagi - Andy Carroll, Marko Arnautović, Sebastien Haller, wcześniej wielu innych - i znalazł może najlepszego w postaci defensywnego pomocnika ze Slavii Praga.

 

No i Declan Rice, chyba ulubieniec kibiców na wschodzie Londynu. Media spekulują, że to właśnie Rice najbardziej poróżnił w Chelsea zarząd i trenera Franka Lamparda. Lampard miał marzyć o Rice'ie (i nieco o Aubameyangu), a zarząd jak widać postawił raczej na wschodzące gwiazdy europejskiego formatu. Rice nadal może jeszcze kiedyś pojawić się w Chelsea. Tuchel w wywiadzie zdaje się sugerować, że nie widzi specjalnie Kante w 4-3-3, ale że ten najlepiej sprawdza się w ustawieniu z dwoma pivotami. No i tak... czyli, podsumujmy plotki: według jednej Lampard miał wylecieć za to, że chciał Rice'a, a według drugiej Thomas Tuchel chce Rice'a.

 

W Liverpoolu kilka meczów straci Fabinho, nie wiadomo jak z Matipem. Ogólnie ciężka sprawa w drużynie Kloppa. West Ham mimo wszystko to drwale, jest to starcie filozofii bardziej niż indywidualności. 

Odnośnik do komentarza

z ricem sa dwa powiązane ze soba problemy, a nawet trzy. pierwszy to kepa, nie tyle grubo przeplacony co wrecz niewypal za 80 mln, wiec prawdopodobnie zarzad uznal, ze jest nie tyle niewart zainteresowania, co po prostu niewarty tych 80 mln (nawet o takiej kwocie mowa) pod względem sportowym, a przy tym jest ryzyko kolejnej wtopy wizerunkowej - raz, ze powtórka z kepy (przeplacony sredniak), a dwa, ze to... wychowanek klubu, ktory zostal oddany za free. wychowanek odkupiony za 80 mln wtopą ala kepa? raczej nie ma szans na takie ryzyko

 

bardziej mnie ciekawi to oddanie lekka ręką tomoriego z opcja wykupu. chociaz z jednej strony potencjal, a z drugiej strony juz teraz, bez wiekszego wkładu w pierwszy sklad chelsea 30 mln euro na stole. pewnie ostatnie kosztowne transfery tez miały w tym swoj udział, zawsz to jakis latwy zwrot czesci kosztow. widocznie uznano, ze cb to pozycja na ktorej nie ma miejsca na rozwoj w klubie i potrzebny jest uksztaltowany obrońca 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2021 o 23:10, Bartg napisał:

Ktos tez ogladal? Mecz zycia Bednarka, samoboj, zawalone 2 gole, sprokurowanie karnego, czerwona i 0:9 :dunno:

czerwona anulowana, to teraz czekamy na anulowanie samobója i popełnionych błędów wraz z przeprosinami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...